Kahverengi leke

dlekyigit

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
939
704
33
hanımlar merhaba cumartesi günü kahve bi akıntı geldi pazartesi doktora gittim kese büyümüş normal herşey bişey olmaz dedi ilaç vermedi ama az önce yine lavabo da peçeteye gelince endişe etmeye başladım başka doktora mı gitsem acaba diye aranızda böle yaşayan var mı ?

Acile git istersen canim progestan falan verirler belki. Benimde 8.haftaya kadar hergun kahve leke geldi. Bi sorunda olmadi progestan da kullanmadim. Normal yerlesme kanamasi bile olur dediler ama yine de gozukmekte fayda var. kahverengi bile olsa sonucta kan gelmis kurumus oyuzden kahverengi

Acile git istersen canim progestan falan verirler belki. Benimde 8.haftaya kadar hergun kahve leke geldi. Bi sorunda olmadi progestan da kullanmadim. Normal yerlesme kanamasi bile olur dediler ama yine de gozukmekte fayda var. kahverengi bile olsa sonucta kan gelmis kurumus oyuzden kahverengi
Dün kendi doktoruma gittim canım kesenin etrafında bi kanama felan görmediğini söyledi normal dedi ilaç vermedi yarın tekrar arayacam kendisini ben zaten

X