Kalbi delik olupta hamile kalanlar yazabilirmi

Merve akdemir

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2022
31
4
27
Kalbimde ufak bi delik var ve iki düşüğüm oldu gebelikle onun bi alakası varmı
Kalp doktorum bunula alakası olabilir sana kor aspirinle kan sulandırıcı iğne verirler dedi gebe kaldığinda doktoruna bunu söyle dedide öylemi diye soruyorum

Son düzenleme:
Yok
Ama doktor kontrolünde ilerlemeniz lazım, önce gereken araştırma yapılıp gebeliğinize engel bir durumuz yoksa ona göre davranın, yok bir pürüz varsa gerekli tedaviyi desteği alıp öyle gebe kalmanız sizin ve bebek için en doğrusu
Bu delik hiçbirşeye neden olmayabilir de sizin için gebelik-doğum tehlikeli olabilir de

Yok
Ama doktor kontrolünde ilerlemeniz lazım, önce gereken araştırma yapılıp gebeliğinize engel bir durumuz yoksa ona göre davranın, yok bir pürüz varsa gerekli tedaviyi desteği alıp öyle gebe kalmanız sizin ve bebek için en doğrusu
Bu delik hiçbirşeye neden olmayabilir de sizin için gebelik-doğum tehlikeli olabilir de
Kalp doktorum bunula alakası olabilir sana kor aspirinle kan sulandırıcı iğne verirler dedi gebe kaldığinda doktoruna bunu söyle dedide öylemi diye sordum

Kalp doktorum bunula alakası olabilir sana kor aspirinle kan sulandırıcı iğne verirler dedi gebe kaldığinda doktoruna bunu söyle dedide öylemi diye soruyorum
Benim kalbimde yedi delik var ikisi büyük bence kalple alakası yok

Ama kan sulandırıcı verebilirler kadın doğum doktorunuzla konuşun bence

X