Kalbim acıyor abartiyormuyum haklimiyim ?

Gebelik ten bu yana uzaklaştık cinsel açıdan fazla opmemesi ama bu olay sonucu çok çok öpmesi dokunmasına ne dersin peki ?
Allah'ım cidden Allah başka dert vermesin ya cidden başka derdiniz mi yok ya bu nedir öpse niye öptü opmese niye opmedi konuştu konuşmadı. Lakap taktı konuşursan hakkımı.helal etmem. Koca kaçıp gidecek mi ki ipleriniz zayıf mi anlamadım giden zaten gider Allah kimseyi şaşırtmasın valah eşiniz iyiki sizin gibiymis yoksa başkası cekmez

İş arkadaşı olması gayet normal, kızılacak kırılacak bir şey göremedim ama siz kızmayın diye ona senin hakkında lütuf, eşi benzeri yok fln diye anlatıyorum demiş gibi geldi. Kızacaksınız diye baya bir abartarak anlatmış sanki. Ayrıca eşim asla yalan söylemez demişsiniz de, bence hayatta hiçbir konuda, asla asla demeyin :)

Siz alınganlık etmişsinizdir çünkü bir şey olsa hiç anlatmaz kimin aldığını söylemez vs. Sizinle paylaşmış,siz de her hareketi düşüncenize göre yormuşsunuz.Şuan alınganlık olmuştur hormonlardan dolayı

Kızlar yeni doğum yaptım lohusayim daha, lohusaligim eşim , ailesi ve annem sayesinde Allah'ın izniyle) elhamdülillah çok iyi huzurlu geçiyor... Lakin bugün bir şey oldu. Eşim iş arkadaşlarindan 2 tane kadının bebeğimize hediye aldığını söyledi ( eşim dışarıya karşı soğuk ve sert görünür ama ev ahalisne karşı sıcak ve yumuşak huylu biridir ) ben bozuldum çünkü ikimizde iş arkadaslarimizla gereksiz muhabbetten hoslanmayiz özellikle karşı cins olursa bu aramızda cümlelere dökülmeyen gizli bir anlaşma gibidir... Yani bekar bi tane kiz hediye alıyor bu arada sohbet muhabbeti gerektirir sevgi gerektirir... Ben iş arkadaşıma evli erkek birine hediye almam toplu organizasyonlara katılırım herkes alıyorsa alırım vs ... (Eşimle aramızdaki dinamiği bilin diye söylüyorum oda böyle düşünür zaten herkesi ilişkisi farklıdır çoğu kişi bunu umursamaz, biz kıskanç ama caktirmayan bu kiskanclik yüzünden ilişkiyi yipratmaktan kaçınan bir çiftiz)

Her neyse işte eşim bana açıklama yapıyor sürekli anlatıyor o kıza beni ne kadar cok sevdiğini , senelerdir dua edip karşına beni çıkardığını Allah'ın anlatmış , işte benim güzelliğime eş değer asla ne burda nede dünyada başka biri yokmuş öyle söylemiş kıza yani beni ne çok sevdigini Allah'ın bir lütfu olduğumu anlatmış , bunu duyunca biraz hoşuma gitti ama sonra yine bozuldum neden bu kadar samimiyet kurdu ki...birde kiza takma at takmış küçük Muş kiz minik diye sesleniyor mis oda ona abi mesela ...kalbim öyle aciyor ki takma ad bile takmış aradaki samimiyete bakın...ben dedim ki en son ..eğer gereksiy muhabbet eder ve ismi dışında seslenirken hakkimi helal etmiyorum normalde anlatır iş hayatı bu derim kiskancligimi gizlerim ama kadınlar anlar mı dersiniz bunu çok kıskandım çok üzüldüm...birde gebeliğim zor geçti uzun süredir ilişkimiz yok ..bana şiirler yazıyor guyel sözler söylüyor ama fazla opmuyor diye çok üzülüyordum ama lohusalık geçmesini bekliyordum yorgun diyordum ..ama bu olay sonrası daha çok öpmeye ve daha yakın davranmaya başladı buda kahrediyor beni suçu ört pas etmek için mi yoksa diye düşünüyorum içim acıyor ..o kız benim için 14 yaşında çocuk gibi görünüyor benim senden başkasını asla gözüm görmez diyor ...birde iş kiyafetini utusuz giyerdi ..daha yeni doğum yaptığım halde utulememi istemişti sökük vardı dikmemi istedi normalde istemez idare eder..şu an iyiyim ama o zaman yeni dogum yapmıştım çok uzun oldu ama böyle işte ne yapsam ne desem esime. Üzüntüden napicami sasirdim
İnş bunlar normal düşünceleriniz değildir lohusalıktandır bunlar.

Şuan lohusasınız diye ekstra alıngansınızdır üzmeyin kendinizi strese sokmayın boşuna.Ortada hiç bir problem göremedim ben düğmesinin dikilmesini istemiş,ütü istemiş olabilir belki o gün iş yerine önemli birisi gelecektir herşey olabilir yani sıkmayın canınızı

X