Bölgesel İncelme Kalçalarım büyük

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.883
3.699
Belki bu konuyu 4-5 sene açtım biliyorum hala çözğm bulamadım üst bölgemden hiç rahatsız değilim ama kalçalarım beni rahatsız ediyorum biliyorum gidip para verip büyütüyorlar ve ama ben küçültmek istiyorum , kısa şeyler giyemiyorum herkes oraya bakıyormuş gibi geliyor var mı benim gibi ?

Spor yap
Fazla kilon var mi?
Benimde vücuduma gore büyük sayılır.
Ama rahatsuz olmuyorum valla.
İnce belim kalcam büyük biraz elbise giyince çok güzel duruyor.
Kim bakıyorsa da baksın banane ya

güzel bir diyet, koşu ile bir nebze küçülebilir belki doğal yollarla. diğer yollardan haberdar değilim.

bir çok insanin bedeniyle ilgili hoşuna gitmeyen özellikler vardır, değiştirmeye calismaktan önce adapte olmak, uygun giyinmeyi öğrenmek gerek

Spor yap
Fazla kilon var mi?
Benimde vücuduma gore büyük sayılır.
Ama rahatsuz olmuyorum valla.
İnce belim kalcam büyük biraz elbise giyince çok güzel duruyor.
Kim bakıyorsa da baksın banane ya
Bence kilom fazla değil dediğiniz gibi vücuduma göre orası küçükse tamam

Basen bu yanlar oluyorsa onlarda geniş
yanlar dediginiz bölge neresi? alt göbek çevresi ise fazla kilolariniz orada toplanmis olabilir, bedeninizi iyi tanırsaniz ne yapacağınızı daha iyi bilirsiniz.

yanlar dediginiz bölge neresi? alt göbek çevresi ise fazla kilolariniz orada toplanmis olabilir, bedeninizi iyi tanırsaniz ne yapacağınızı daha iyi bilirsiniz.
Hayır göbek ve simit bölgesi değil kalça ve bacak bölgesinin üst kısmı

Ne güzel, bence büyük kalçalar gayet güzel. Bana çok kadınsı geliyor. İyi bir beslenme programı ve sporla zayıflar. Hafif tempolu uzun süreli koşular güzel zayıflatıyor bacak kalça kısmını. Reformer pilatesle de güzel şekle sokarsınız.

Benimki de öyle. Aynaya bakıyorum kolum bacağım belim yanım ince, elbise çok yakışmış, arkayı bir dönüyorum elbiseyi yırtacakmış derecesine gelen bir kalça. Mesela bir pantalon alıyorsun kalçadan zor geçiyor sonrada belinden düşüyor. Hoşta durmuyor yani. Hayatta kalça eritmek kadar zor çok az şey var, o yüzden ben uğraşmıyorum:KK53:

Bence estetik, incecik bacaklara o kadar büyük popo normal değil. Yan durunca çıkıntı belli oluyor zaten.
Bacakları da ince değil ki. Geçen denk geldim üst bacağı maşallah. Sadece beli çok ince ona göre. Ay bilemedim

X