Kalçaya Yağ Transferi + Endoskopik Karın Germe + Bacak Estetiği (Ahmet Karacalar)

Üye olur olmaz konuma Duygu Çetin reklamı yapmaya gelen üyeler... Azalarak bitin lütfen.
Bu nedir yahu? Görsellere ekliyorum bkz: :oha:

İlk ve son mesajı, pardon, “reklamı” benim konuma.
Neyse umarım azalarak biterler, spam üye gibiler, topiğime her gün bir yeni üye gelip Duygu Çetin reklamı yapıp gidiyor.
Tuhaf En Büyük KK
arkadaşlar ben iki dene önce ameliyat oldum popomda şekil bozukluğu ve sarkma oldu yağlarım erdi Çetin duygudan gende üstelik Buda yetmezmiş gibi ameliyat öncesi ve sonrası resimlerimi istediğimde bana resimlerin onlarda kayıtlı olmadığını silindiğini söylediler daha iki sene olmuş nasıl bilgilerimi yollamazsınız ben kombine ameliyat olmuşum instagramda olanlar var sadece deyip geçiştirdi hemşiresi ben hiç memnun kalmadım sporla düzelme evresindeyim kendimi sonrasında bi ameliyat saha olacağım önceden giydiğim elbiseler göbekten plmuyordu şimdi de bacaklarım uzun gövdem uzun popom sarktı aşağıda duruyor ben hiç memnun kalmadım ayrıca beni son dakika labioplasti dış genital estetik ameliyatı için de ikna ettiler gıdı göbek lipo popoya yağ transfer ve genital estetik oldum göbeğimden aldıkları yağlardan genitalime de koymuşlar klitorisim büyük diyeymiş aşağıya diktin zaten sen onu dudaklarını kesip ben vajinam dıştan küçük gözüksün diye ameliyatı kabul ettim bastıkları yağlardan toparlak bi vajinam oldu üstelik orda da erme oldu ak komşunda çizgiler oldu daha 25 yaşındayım düzeltme ameliyatı düşünüyorum bir doktor en önemlisi ne olursa olsun her zaman hastasının yanında olmalı yüz üst bırakmamalıwbana diyorlar ki kontrole gelin ben kontrole gelsem ne olacak altı ay önce gittim zaten dedim bana biraz kilo al gel biraz daha alalım yağ enjekte edelim dediler zaten benim yağ alınan bölgemde derim sıpsıkıyken yumuşadı göbek tabakam yusyumuşak oldu ben bir daha kilo alıp orayı daha mi beter deforme edeyim bacak lipo filan sakın yaptırmayın bir tarafı daha çok eriyor bir tarafı duruyor belli olmuyor olumlu sonuç alan arkadaşlar olabilir ama benimki olumsuz oldu bu bir risk riske girmeyin eski halinizi mumla ararsınız ve doktor çok önemli sizi yarı yolda bırakmayacak biri olmalı size dürüst olacak her türlü bilgiyi verecek umarım herkes mutlu olduğu görünüme kavuşur arkadaşlar bunları yazmanın sebebi düşünen arkadaşlara tecrübe eden biri olarak bi ses olmak doktor seçiminde dikkatli olun en güzel tekniği uygulayacak bir doktor seçin aceleci olmayın ve size bir garanti verebilecek bir doktora güvenip yaptırın ameliyatlarınızı eğer yaptıracaksanız da

Ağrı çok oldu mu?
İz çok kalıyor mu?
gerçi izlemekten abone oldum hocaya . Canlı yayına girip hemen ameliyat masasına yatasım geliyor ama yine de deneyimli birine sormak istedim. Çok fazla deneyimini yazan olmamış, hep aynı kişiler bir biri ile yazışıp durmuşlar. Ben kararlıyım Çetin hocaya ameliyat olacağım ama biraz bilgi almak istiyorum. DM den de yazışabiliriz.
Bu arada kutlarım sizi hayallerinize ulaşmışsınız, bizimle deneyimlerinizi paylaştığınız içinde teşekkür ederim. Şimdiden teşekkürler.
Üzerinden zaman geçti ama aklımda kalan ilk uyandığımda korktuğum kadar ağrı acı olmadığı. 3-5 gün içinde mutfak işlerine yönelmeye başlamıştım. Malum işler bizden sorulur. Ben yapı olarak zor iyileşen bir yapıya sahibim ama sorunsuz iyileştim. İz kremi ve silikon bant kullandım düzenli olarak. İlk bir kaç ayda izler kırmızılaştı ve kaşıntı oldu ama sonra solmaya başladı. Şimdi beyazlaştı. İç çamaşırı basısı gibi bir iz kaldı, oda iç çamaşırının içinde zaten . İz ve ağrı açısından korkacağınız bir şey yok. Ben ameliyattan biraz korkuyordum. İzleye izleye alıştım. Şimdi ameliyat bile yaparım heralde 😀. Kremleri düzenli kullanmak önemli. Arkadaşım önemsemedi kırmızılık çok geç düzeldi.

Üzerinden zaman geçti ama aklımda kalan ilk uyandığımda korktuğum kadar ağrı acı olmadığı. 3-5 gün içinde mutfak işlerine yönelmeye başlamıştım. Malum işler bizden sorulur. Ben yapı olarak zor iyileşen bir yapıya sahibim ama sorunsuz iyileştim. İz kremi ve silikon bant kullandım düzenli olarak. İlk bir kaç ayda izler kırmızılaştı ve kaşıntı oldu ama sonra solmaya başladı. Şimdi beyazlaştı. İç çamaşırı basısı gibi bir iz kaldı, oda iç çamaşırının içinde zaten . İz ve ağrı açısından korkacağınız bir şey yok. Ben ameliyattan biraz korkuyordum. İzleye izleye alıştım. Şimdi ameliyat bile yaparım heralde 😀. Kremleri düzenli kullanmak önemli. Arkadaşım önemsemedi kırmızılık çok geç düzeldi.
Daha çok yazmamız lazım buralara, bir yakınıma önerdim Çetin hocayı buradaki bir iki yazıyı okumuş kafası karışmış. Bende anne estetiği oldum. Çok memnunum dümdüz bir iz, ince bel bardak gibi vücut, bomba gibi göğüslerim oldu. Hepsi 4 saat sürdü. Sırf bana verdiği emek ve beğenimden dolayı artık burada yazar olmaya karar verdim. Şaheserler yaratan bir doktor. İşim bitti diye çekilip gitmek istemedim. Sorusu olana özelden veya buradan yazabilirim.

arkadaşlar yarın Prof Dr Selçuk Aytaç beyle görüşmeye gidiyorum meme popo yağ dolgu ve liposuction ile ilgili, öncesi sonrası resmleri güzel ve kiimse kötü bir yorumda bulunmamış, inşallah doğru dr dur, gelişmleri paylaşacağım bana şans dileyin....:)))
Merhaba Selçuk beye ameliyat oldunuz mu? Bende bu kasım ayında olacağım. Tecrübelerinizi paylaşırmışsınız. Şimdiden teşekkürler

Ameliyatımın üzerinden 1 yıl geçti.
Tüm yazdıklarımı yeniden okudum, gözümde canlandı her şey yeniden. Günlük tutar gibi yazmışım :)

Son durumumu ve memnuniyet seviyemi merak edenler olabileceği için girip yazmak istedim.

Ödemlerim gittikten sonra kalçam daha şekilli daha güzel oldu.

İlk 3 ay özellikle çok sağlıklı beslendim. Zannediyorum erime pek olmadı. Ahmet beyin kullandığı teknik ve benim beslenme düzenim sayesinde sonuçtan hala memnunum.

Geçen sene, bu ameliyattan sonra meme dikleştirme ameliyatı da olmak istiyordum biliyosunuz, Ahmet bey de kabul etmişti. Ancak ameliyat tarihimi planlamak amaçlı görüştüğümüz gün, Ahmet bey bana meme dikleştirme yapmak istemediğini söyledi.

Neden istemediğini sordum, daha önce olur dediğine şimdi neden olmasa daha iyi olur demesini sordum. Bana söylediği, “Ameliyat öncesindeki hatların şu anki gibi değildi. Ama şimdi memelerin tüm vücudunla uyum içinde” Arkada kalçada olan çıkıntıyı, önde göğüsler tamamlıyor ve artık zaten az olan o sarkma eskisi gibi göze de batmıyor” dedi ve yeniden düşünmemi istedi. Çok ısrarcı olursam “belki” ameliyat edebileceğini ancak artık fikrinin ameliyat olmama değmeyeceği olduğunu söyledi.

Eve döndüm, biraz zaman geçti. Günler, haftalar... Ahmet beyin göz zevkine çok güvendiğim için kendime objektif olarak bakmayı başardım. Benim değil de başka bi kadının vücuduna bakar gibi baktım kendime. Düşündüm, aynanın karşısında... Hafif dolgun ve şekilli hatları olan bir vücutta, hafif sarkık memeler.

Gözüme önceden takıntı yaptığım kadar itici görünmemeye başladılar sonra sonra. Hala bayılmıyordum memelerime ama doğal bir kadın memesi işte diyip geçebilmiştim.

Bu yüzden çocuk sahibi olana kadar erteledim kafamdaki meme dikleştirme fikrini. Sonra yeniden düşünür belki olurum belki yine vazgeçerim bilmiyorum. Zaten memelerimde kitle olduğu için çocuk sahibi olduktan sonra kitleleri (iyi huylu tümör) aldırmam gerekiyor. Süt kanallarının olduğu yerde memenin uç kısımda olduğu için genel cerrah doğum yapana kadar bekleyip emzirme döneminden sonra kitleleri aldırmam gerektiğini söylemişti. Kitle olan meme de aksilik hafif küçük olan meme, kitle de alınınca daha çok küçülecek. Sanırım doğumdan sonra düşünürüm artık yeniden meme konusunu.

Neyse, esas konuya döneyim :)
Tam 1 yıl doldu geçen hafta. Ben bu süreçte 4 kilo filan aldım. Orantılı bir kilo alımı oldu. Yine güzel görünüyor vücudum. Ancak ameliyatın kolay geçmesi aklımı çeliyor ara sıra :) Hazır biraz kilo almışken, kilo vermek yerine, bu yağları da yine kulak mememe ve kalçama mı enjekte ettirsem mi diye :)

Annemin fikrini merak eden varsa, kalçama bir daha yağ enjeksiyonu yaptırmamalıymışım, zaten koca popolu olmuşum :)
Üstüme uzun ve kalçayı kapatan şeyler giymemi öneriyor :)

Zannediyorum erime pek olmadı. Doktorum görse ne derdi erime ne oranda olmuş yada olmamış derdi çok merak ediyorum aslında. Ama sırf biraz merak biraz da onu görmek için gidilmez diye gidemiyorum tabii :) Tüm ameliyat sonrası süreci yeniden okuyunca özledim de biraz kendisini. İnşallah iyidir ve daha çok kadını, güzel göz zevkiyle güzelleştirmiştir.

Ne kadar incesin... İçtenliğini hissetmek içimi sıcacık yaptı. Bazen kısacık bi ana bir çok his sığar ya, gerçekten yanımda olmak istediğini hissedince, desteğini kalbimde hissettim. İnşallah sen de hep böyle güzel şeyler hissedersin. Güzel insanlar var hayatta... Çok şükür.
Çok geçmiş olsun canım. Harika bir paylaşım. Mutlu olman çok güzel. Bir şeye takildim. Kulak memesine yağ transferi ne demek anlamadım. Kulak memesine dolgu mu yapıldı?

40. Gün tam arkadan fotoğraf çekilen halimi albüm oluşturup ekledim. Takip ettiklerim görebilir :) beni takip ederseniz ve takibinize dönmezsem burdan mesaj yazın sizi takibe alırım. Genelde gözümden kaçmaz ama olur da kaçarsa hatırlatın :KK66:
Takibe almaya çalıştım ama alamadım beni ekler misiniz tşk

40. Gün tam arkadan fotoğraf çekilen halimi albüm oluşturup ekledim. Takip ettiklerim görebilir :) beni takip ederseniz ve takibinize dönmezsem burdan mesaj yazın sizi takibe alırım. Genelde gözümden kaçmaz ama olur da kaçarsa hatırlatın :KK66:
Beni de takip eder misiniz🥰

Selamlar herkese :)

Sonunda yıllardır istediğim ameliyatı oldum.

Bir sürü işlem tek bir ameliyat ile yapıldı ve hiç ağrım olmadı.

Spor sonrası kas ağrısı olur ya, o bile olmadı bunca ameliyata rağmen.

Başlığa sığmayacağı için konu içine yazıcam yapılanları.

Yazma ihtiyacı hissediyorum çünkü ameliyat öncesi (yani bugüne kadar) başkalarının deneyimlerini okudum, süreç hakkında bilgi sahibi oldum ve keşke daha fazla topic olsaydı okuyabileceğim dedim. Bu yüzden kendi deneyimlerimi paylaşmayı bi’ nevi gereklilik gibi hissediyorum.

Bana yapılan işlemler şöyle:

Karnımdaki yağlar alındı ve karın bölgem ayrıca şekillendirildi.

Bel bölgemdeki yağlar alındı

Dizimin iç kısmındaki yağlar alındı

Üst bacak ön kısımdaki yağlar alındı

Üst iç bacaktaki yağlar alındı

Basen yağlarım alındı

Ve alınan bu yağlar

Kulak mememe ve

Kalçama transfer edildi.

Ameliyat sonrası ağrı sızı hissetmedim bugün ilk günüm. (27 aralık 2018)

Saat başı yürüyorum çok iyi hissediyorum kendimi.
Ödem var ama şekil güzel görünüyor yine de

Buraya gün gün yazıcam iyileşme sürecimi ve memnuniyet seviyemi. Şu an ödemden çok anlayamıyorum.

Popoya yağ transferi yaptıranlar ödemleri ne kadar zamanda indi bilgi verebilirse sevinirim popomda ödem çok :)
Bende yaptırdım karın germe yağ aldırma.alinan yağlar kalçaya enjekte edildi.13 gün oldu sürekli yüzüstü yatıyorum.popomdan açılan deliğin birinden bir haftadır yağ intihap tarzli kan geliyor sizde böyle bir sorun olduğu.doktora dedim pansuman yap dedi.ayeiyetten çıban gibi sert kırmızı şeyler çıktı böcek ısırır kabarır ya o sekilde

Selamlar herkese :)

Sonunda yıllardır istediğim ameliyatı oldum.

Bir sürü işlem tek bir ameliyat ile yapıldı ve hiç ağrım olmadı.

Spor sonrası kas ağrısı olur ya, o bile olmadı bunca ameliyata rağmen.

Başlığa sığmayacağı için konu içine yazıcam yapılanları.

Yazma ihtiyacı hissediyorum çünkü ameliyat öncesi (yani bugüne kadar) başkalarının deneyimlerini okudum, süreç hakkında bilgi sahibi oldum ve keşke daha fazla topic olsaydı okuyabileceğim dedim. Bu yüzden kendi deneyimlerimi paylaşmayı bi’ nevi gereklilik gibi hissediyorum.

Bana yapılan işlemler şöyle:

Karnımdaki yağlar alındı ve karın bölgem ayrıca şekillendirildi.

Bel bölgemdeki yağlar alındı

Dizimin iç kısmındaki yağlar alındı

Üst bacak ön kısımdaki yağlar alındı

Üst iç bacaktaki yağlar alındı

Basen yağlarım alındı

Ve alınan bu yağlar

Kulak mememe ve

Kalçama transfer edildi.

Ameliyat sonrası ağrı sızı hissetmedim bugün ilk günüm. (27 aralık 2018)

Saat başı yürüyorum çok iyi hissediyorum kendimi.
Ödem var ama şekil güzel görünüyor yine de

Buraya gün gün yazıcam iyileşme sürecimi ve memnuniyet seviyemi. Şu an ödemden çok anlayamıyorum.

Popoya yağ transferi yaptıranlar ödemleri ne kadar zamanda indi bilgi verebilirse sevinirim popomda ödem çok :)

X