Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kalıcı eyeliner yapmalı mıyım?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Nazya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
451
587
Merhaba kızlar kalıcı makyaj eyeliner yapmak istiyorum.Bunun sağlık için bi sakıncası var mı ve ne kadar süre kalıyor?Yaptıranlar fikir verirse sevinirim 🤗

Merhaba kızlar kalıcı makyaj eyeliner yapmak istiyorum.Bunun sağlık için bi sakıncası var mı ve ne kadar süre kalıyor?Yaptıranlar fikir verirse sevinirim 🤗
Benim onerim bence vücuda kalıcı bir sey uygulamamak gerek. Sıkılabiliriz, sonucu kötü olabilir, sildirmek de zor diye biliyorum. Riskli bir durum bence

Bence yaptırma ben yaptırdım ölüm gibi bir acısı var ayrıca çok zorlanıyorum üstüne makyaj yapmakta (far, kapatıcı) gibi

Bu işi yapıyorum sağlık İçin tehlike arz etmiyor kalıcılığı 5 yıldan fazla yalnız gözünüz küçükse dipliner yaptırın büyük bir göze geniş bir göz kapağına sahipseniz gölgeli kalın kuyruklu bu şekilde ki işlemler çok yakışıyor bu tür gözlere bilginiz olsun diye ben size bir görsel yollayacağım

Eklentiler

• 02619804-1E5D-4E1C-9A53-D855083D197C.png
    02619804-1E5D-4E1C-9A53-D855083D197C.png
    428 KB · Görüntüleme: 1.062
bildiğim kadarıyla yok. ama kalıcı olanb da dövme gibi değil yani belirli süre sonra o da gidicek. hatta silikleşmeye bailayınca yine kendin çekmek zorunda kalıcaksın. ama güzel birşey zamandan tasarruf

Eyeliner hiç bir zaman çıkmıyor diye biliyorum.Türkiye’de tek adres Ankara’da Cansu Durkun Bana kalın önermedi bildiğim kadarıyla kimseye kalın önermiyor.Sayfasında buldum.Beni paylaştığı resim ekte.

Eklentiler

• 1F4FBE8A-857D-4998-B9EF-2EC602C0AFF9.jpeg
    1F4FBE8A-857D-4998-B9EF-2EC602C0AFF9.jpeg
    140,5 KB · Görüntüleme: 1.697
Bundan 2.5 sene once eyeliner ysptirdim . Ve o kadar pismanim ki.
1)Gecmio arkadas zamanla rengi soluyor mavimsi bir seye benzio. Üzerine kalem ya da eyeliner cekmek zorunda kaliosun
2) ve en önemlisi o kadar cok cenaze oldu ki🤧 halam covidden vefat etti,halamin oğlu vefat etti,babanne ve diger halam vfat etti. Hepsinin cenazesinde ben makyajli gibi idim. 2.5 sene önce ben hiç ölüm olacagini dusunememisim arkadas.Belki sadece bir eyeliner nolcak diorsunuz ama oyle olmuyor insanlarin icinde cenazede dikkat cekiosunuz.
Yapmayin valla billa hic gerek yok
Kalem cekin daha iyi ya
Ayrica sildirmek icin bir cok yere danistim.Uzman bir doktorun oldugu klinik gb bir yerde sildirmemi önerdi hepsi.Guzellik merkezleri silmeye çeknio çunku göz uzerinde olan onemli onemli bir organ lazer ile silinebilir sadece ve bir cok seans gerekecek. Zarar vermekten cok korkuyor hepsi.

Merhaba. Eyeliner değil ama dipliner öneririm düzenli yaptırıyorum.eyliner matruşkanında dediği gibi cenaze vs gibi şeyleri düşündüğüm işin yaptırmadım.doğru demiş. Dipliner çok doğal oluyor. Gözün hafif sürmeli gibi. Yüzünün solgunluğu gidiyor. Ayrıca matruşkaya bi konuda daha katılıyorum eğer düzgün kaliteli iyi malzeme kullanan bi yerde yaptırmazsanız rengi maviye dönüyor(kalitesiz malzemeden). Bi arkadaşta yorumlarda çok acıyor demiş. Hayır nerdeyse hiç acımıyor.sinek ısırığı kadar. (Ama dipliner için diyorum. Eyeliner farklıdır belki)

Eyeliner yaptırmadım. Çünkü sabah uyandığımda, gerçekten “no makeup” olmak istediğimde, spora gittiğimde vs makyajlı görüntü sevmiyorum. Öyle zamanlarda sadece gözlerimi belirgin tutmak amacıyla dipliner yaptırdım. 3 sene oldu. Hala oldukça iyi durumda. Bir rimelle çıkıyorum. Kesinlikle dipliner tavsiye ederim.

Merhaba. Eyeliner değil ama dipliner öneririm düzenli yaptırıyorum.eyliner matruşkanında dediği gibi cenaze vs gibi şeyleri düşündüğüm işin yaptırmadım.doğru demiş. Dipliner çok doğal oluyor. Gözün hafif sürmeli gibi. Yüzünün solgunluğu gidiyor. Ayrıca matruşkaya bi konuda daha katılıyorum eğer düzgün kaliteli iyi malzeme kullanan bi yerde yaptırmazsanız rengi maviye dönüyor(kalitesiz malzemeden). Bi arkadaşta yorumlarda çok acıyor demiş. Hayır nerdeyse hiç acımıyor.sinek ısırığı kadar. (Ama dipliner için diyorum. Eyeliner farklıdır belki)
Merhaba
Eyeliner yaptırmayı düşünüyorumda, acıyor mu?

Merhaba
Eyeliner yaptırmayı düşünüyorumda, acıyor mu?
Eyeliner yaptırmadım. Dipliner sinek ısırığı gibi acıtmıyor aman aman.yaptırdığınız yer önemli. Eyeliner yaptırmayı bikez daha düşünün derim. Devamlı gözünüz makyajlı durucak. Makyajı kaldırmayan ortamlar olucak.. millete ben makyaj yapmadım kalıcı makyaj o diye açıklama yapamazsınız tek tek. dipliner ise çok doğal. Gözleriniz sürmeli gibi.gözünüzün soluk gözükmesini engelliyor. Belirginleştiriyor hattı. Ayrıca isterseniz eyelinerınızıda çekebilirsiniz kendiniz.o nedenle dipliner daha kullanışlı

X