Dövme kalici kas kontürünü silmek

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Merhabalar, ben de Ankarada kaşlarıma microblading yaptırdım fakat çok pişmanım. Yaptıracaklara önerim kesinlikle kaşınızın şeklini mümkün oldukça değiştirmeyin. benim kaşlarımın şekli değiştirildi yeni kaş çizildi ve tüysüz yerler çok kötü duruyor. Evde biraz silmek için denemediğim şey kalmadı. Keşke rötuşa gitmeseydim diyorum. Yaptırdıgım kişiye söyledim tabi ki ücretle silebileceğini söyledi ama onu da verecek durumda değilim.
Tekrar söylüyorum kaşınızda hiç kıl olmayan yere çizim yaptırmayın arkadaşlar.
Ben şu anda acnelyse ve expigment kullanıyorum biraz hafifledi ama bu şekilde silmem mümkün olmayacak sanırım.
Çok heveslenmiştim keşke 10 kez düşünüp bir kez karar verseydim.
Ankara Tunalı da phibrows boyalarını kullanan sertifikalı biirisine yaptırmıştım.

Eklentiler

• C41582DE-A741-4AE9-B1A2-EA21C88706BF.JPG
    C41582DE-A741-4AE9-B1A2-EA21C88706BF.JPG
    47,9 KB · Görüntüleme: 1.303
Merhaba, bende ayten hanima kas sildirmeye gittim ve ilk seansta tumbkaslarim dojuldu diyebilirim. Cok korkuyorum yerine kas gelmeyecek diye. Siz nerde kas vitamini yptirdiniz acaba? Eski haline donmeni ne kadar sure aldi acaba?

Arkadaşlar picosil lazeri araştırın. Ben Ankarada 3 kez solüsyonla sildirdikten sonra 2 seans lazerle kurtuldum. Şu an biraz kaldı renk farklılığı onun için devam edeceğim gibi görünüyor. Biraz maliyetli ama değiyor. Picosure Lazer diye aratın zaten çok fazla yapan kimse yok.

Arkadaşlar picosil lazeri araştırın. Ben Ankarada 3 kez solüsyonla sildirdikten sonra 2 seans lazerle kurtuldum. Şu an biraz kaldı renk farklılığı onun için devam edeceğim gibi görünüyor. Biraz maliyetli ama değiyor. Picosure Lazer diye aratın zaten çok fazla yapan kimse yok.
Ben de gittim iki seans ama çok aciyo nereye gittiniz siz Ankara da

Merhaba ayten hanımla ilgili çok ça şikayet Var.Benim de kaşımın başlangıç kasımları döküldü inanılmaz üzgünüm 3.seansımda döküldü ama benimkiler

Sakın kese yapmayın
Kaşlarımı mikrobilading yaptırdığım gün küçük hassas yüz kesesini kaşlara sürdüm rengi çıksın diye ama aşırı reaksiyon gelişti
Çünkü zaten o bölge yeterince hassastı sadece madecassol ya da proctoloc tarzı hücre yenileyici kremlerden sürün tabaka şeklinde

Merhaba, bende ayten hanima kas sildirmeye gittim ve ilk seansta tumbkaslarim dojuldu diyebilirim. Cok korkuyorum yerine kas gelmeyecek diye. Siz nerde kas vitamini yptirdiniz acaba? Eski haline donmeni ne kadar sure aldi acaba?
Dokulen kaslarinizin yerine kas cikti mi acaba yil 2023 bende ayni durumdayim

X