Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları

Busraakan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
39
-22
24
Arkadaslar bende olmadan once bircok arastirma yaptim ve hic bir yerde dogru duzgun yorumlar bulamiyordum ve yemin ettim eger amaliyat olursam benim gibi bilgi
bekleyen insanlara yardimci olucam die artik kafayi yemis durumdaydim gecmisimden bahsetmiycem hepimiz bir sekilde bu durumlara dustuk neyse konuya gecelim ben cok kotu oldum piskolojim yerlerdeydi
Surekli agliyordum vicdan azabi cekiyordum aileme karsi yaptiklarimdan cok utaniyordum ve bir gun karsima aldim biz birde doguluyuz daha katı burda kurallar bilirsiniz
Neyse karsima aldim anne boyle boyle cok ozur dilerim ben bir hata yaptim die anlattim tabi agladik ikimizde
İlk o cocugu aradi evlenin en kisa surede seyler soyledi daha sonra onu damat olarak istemediginden ölürümde seni ona vernem dedi anne dikim falan var dedim arastiralim dedi
Arkadaslar
Arastirdik ve bir tane özel klinik yeri acan bu isi ustasinca yapan
Bir yer bulduk doktor hakan yaz
Gaziantepte gorusmeye gittik klinige saolsunlar cok cana yakinlar size asla yabancilik cektirmiuorlar ha bide kayitta almiyorlar :)
Neyse biz 5.500 tl ye kalici kizlik zari yaptirmayi kabul ettik
Pazartesi gunu konustuk sali gunu amaliyat gunum ama ben nasil korkuyorum anlatamam
Dusa girdim vajinal temizlik yaptim gittim
Öncelikle amaliyattan once bana narkoz vermeden daraltma yaptilar inan edin daraltma hic acimadi lazerle daraltma yaptilar hic bilmedim bile . suan da bir sigara izmariti bile zor girer o derece
Sonra anastezi verip bayilttilar ve uyandigimda
Yatagimda yatiyordum
Cok kolay gecti bugum 4. Gunum doktor dedi ara ara sizinti sekilinde kanamalarin olur dedi ki gercekten oyle mesela ped kullaniyorum sizinti sekilinde kanamalarim geliyor
Ama cok zor sakın ailenizden izinsiz yaptirmayin en azindan bir destekciniz olsun annenize soyleyin o sizin ayibinizi acicak deil
Hem ne demisler cenette tum pezevenkler aysga kalksin demisler tum anneler ayaga kalkmis
Annelerimiz bizik en iyi arkadasimiz ne kadar kotu olursa olsun suanda
İlaclarimi kullaniuorum idrarimi yaprken
Cok ikinmiuorum yarı tutarak yapiyorum yere oturamiyorum sabaj aksam yumurta yiyorum
Geceleri bacaklarimi ayiyarak yattigim icin ayaklarimi baglayarak yatiyorum
Ki disiklerim acilmasin kabiz edici seyler yemiuorum eczaneden ishal edici bir hap var onu kullaniyorum ayni zamanda
Doktorun verdigi antibiyotik ve agri kesicileri de kullaniuorum ve her tuvaletten sonra batikonla tampon seklinde
Uygukuyorum vajinaya icine sokmadan sadece yuzeysel
İnan edin korkulacak hic biseyi yok bide kot giymeyin esofman elbise tarzlari giyin oturmakta zorlaniyorsunuz ben annemden baska soranlara kicimda cıban cikmis basurum var tarsinda yslanlar soyluyordum bazilarina da kist amaliyati oldum diyordum
Doktor dedi yuzde bir milyon kanar dedi hemde cok fazla dedi bugun mesela actim baktim aynadan daracik olmus vajinam bebek vajinasi gibi ya onun verdigi mutluluk bile yetiyor yeniden hayat yeni yasam baska sorulariniz varsa yardimci olurum

Ya tamam büyük konuşma taraftarı değilim ama (ki zaten evliyim ve ilk gecemde kanama da olmadı, sanırım zarın yapısıyla alakaliydi neyse) şu üslup, tarz çok çirkin. Tamam mecbur hissettin yaptırdın işlemi. Ama daraltma yaptıracak kadar yaşayıp yaşayıp sonra pişman olmak da ne bileyim yani.

Ya kimse kimsenin ne yasadigini bilmiyor ben yemin ettim . benim gibi insanlara yardim edicem die allah oyle bir caresizlige dusurmesin benim annem yanimdaydi

Cennette pezevenkler! Süper KAFA 👍 Bir de yeni yaşam yeni hayat demişsiniz ya birini çok sevdiğinizde o vicdan sızısı bırakmayacak maalesef sizi. Kırılan bardağı yapıştırın a eskisi gibi olmuyor
Valla öyle bir oluyor ki 😂 ben sadece insanlarin morleini yerine getirmek istedim basina boyle birsey gelmediyse konusma yorum yapma

Valla öyle bir oluyor ki 😂 ben sadece insanlarin morleini yerine getirmek istedim basina boyle birsey gelmediyse konusma yorum yapma
Sen kimsin ki yorum yapıp yapmayacağıma karışıyorsun densiz... Ar damarını da diktir bence sen baya çatlaklar mevcut. Gelmedi başıma böyle bişey hamdolsun kendimi bildiğim için iradeli taraftanım ben. 5.500 lirayı 4 dikişe değil yüzüne çekinmeden utanmadan baktığım adamla hayallerime harcadım 😂😂😂

Sen kimsin ki yorum yapıp yapmayacağıma karışıyorsun densiz... Ar damarını da diktir bence sen baya çatlaklar mevcut. Gelmedi başıma böyle bişey hamdolsun kendimi bildiğim için iradeli taraftanım ben. 5.500 lirayı 4 dikişe değil yüzüne çekinmeden utanmadan baktığım adamla hayallerime harcadım 😂😂😂
Benim hayatima yorum yapmakda sana düşmez
.
Alllah senden deil colugundan cocugundan buldursun o zaman tatlım :)

.
Çok ayıp..
Hamile bir kadına söylediğiniz şeye bakın.. Hoş sizin gibilerin duası da bedduası da tutmaz ya neyse..
Kadıncağıza söyleyeceğinizi söyleyin, çoluğunu çocuğunu niçin karıştırıyorsunuz.

Allah akıl fikir versin.
Mune Mune

Çok ayıp..
Hamile bir kadına söylediğiniz şeye bakın.. Hoş sizin gibilerin duası da bedduası da tutmaz ya neyse..
Kadıncağıza söyleyeceğinizi söyleyin, çoluğunu çocuğunu niçin karıştırıyorsunuz.

Allah akıl fikir versin.
Mune Mune
Madem biz kendisinin hayatina karismiyoruz oda karismasin kimse kimsenin ne yssadigini bilmiyor . kimse isteyerek yapmadi ben tecavuze ugradim .
Sarhosken bunu da biliyormusunuz
Herkes ne yasar kendine. Bizi boyle biseye zorlayan topluma yaziklar olsun bize degil ...
Davulda patlamamistir ama tokmaginda degmedigi yer kalmamistir bilmem anlata bildimmi

Madem biz kendisinin hayatina karismiyoruz oda karismasin kimse kimsenin ne yssadigini bilmiyor . kimse isteyerek yapmadi ben tecavuze ugradim .
Sarhosken bunu da biliyormusunuz
Herkes ne yasar kendine. Bizi boyle biseye zorlayan topluma yaziklar olsun bize degil ...
Davulda patlamamistir ama tokmaginda degmedigi yer kalmamistir bilmem anlata bildimmi
Tecavüze uğradınız ve annenizi karşınıza alıp yaptıklarımdan pişmanım, utanıyorum mu dediniz ?
İsteyerek uğramadınız tecavüze bunu zaten ailenize hatta polise kadar söylemeniz çok normal.

Her neyse uğradınız ya da uğramadınız.. ne yaptığınız beni ilgilendirmez ben zaten sizi yargılamıyorum. Herkesin herşey başına gelebilir sevmişsinizdir yapmışsındır, kandırılmışsındır vs vs orası beni bağlamaz kimseyi bağlamaz. Yadırgamıyorum da kınamıyorum da.. ben yorumunuzu gördüm yazmak istedim.
Bir kadınsınız ve hamile bir kadına beddua ediyorsunuz? çoluğunuzdan cocugunzdan cıksın diye.. sizin bedduanız duanız her ne ise zaten yerine ulaşmaz o çok ayrı bir mevzu ama.. bir şey yaparken en kötüsünü düşünün..
Söylediğiniz ettiğiniz beddua sizin çocugunuzada olabilir.

İyi günler.

Olurunu olmazini da o da dusunsun ben yazmisim benim gibi olan varsa
Yardimci oldum die
Bu hepimizin basinda . ..

Hem tecavüze uğradım diyosun hem de başka bi kadının çocuğunun böyle bişey yaşaması için beddua ediyorsun yazık . Böyle iğrenç bişeyi düşmanının başına gelsin istemezsin ama sen tanımadığın bi kadına beddua ediyorsun ayıp yahu

.
1 - Hayatına yorum yapılmasını istemiyorsan buraya hayat hikayeni yazmayacaksın
.
2- Ben tecavüze uğradığını düşünmüyorum uzuun bir zaman sürekli ilişkiye girmezsen vajinan genişlemez.
.
3- zaten senin gibiler Allahından bulmaz bizim gibi garibanlar bulur
.
4 - Gerçekten bu vicdan azabıyla yaşayabilecek misin ? Gerçi yaşarsın ne var ki dimi ? Kanınıza işlemiş yalancılık
.
5- Senin anan pez*enk olabilir ama bizimkisi değil bil istedim

.
Yorum yapma diyorsan yoruma açık yere yazmayacaksın. Haaa ettiğin bedduaya gelince de senin gibi ağzı çamur kalbi pislik dolu insanların ettiği dua da beddua da bana yapışmaz merak etme. Senin çoluğun çocuğundan buldurmasın ama benim kalbim günahsıza laf edecek kadar leş değil seninki gibi. Haaa tabi günahsız sabiye beddua edecek kadar ağzı kokuşmuş insanlara da Rabbim evlat yüzü göstermesin bence. Maazallah annesinin babasının sağa sola bulaştırdığı pislikleri evlatlarına döner

Çok ayıp..

Allah akıl fikir versin.
Mune Mune
Boşver kuzum anne ve annelik görmediği için her gördüğünü o yoldan sanıyor. Rabbim o arkasına sığınıp uydurduğu tecavüz denen şeyi kimseye yaşatmasın. O zulmü yaşayan insanlar böyle geniş olmuyorlar. Tecavüz, kanser şu bu milletin ağzına sakız olmuş artık. Gerçekten yaşayanların ahı bunu yaşamış gibi yalandan anlatanlara yeter de artar bile.

X