Kalıcı Kızlık zarı dikimi !

Yanı aslında gerçekten bilgisiz olduğumuzu görüyorum. Ben de kızlık zarı var sanıyordum herkes gibi :)). Evlendim vajinusmusum araştırmalarım sonucu ve doktor görüşmeleri yaptıktan sonra doktorların çoğu bana kızlık zarı diye bir şey yoookkk şunu aklına sok dediler. Kız olmayan biri illa ki eşine söylemek istemiyorsa ilk gece kendini kassın sıksın kanama kessinlikle olacaktır demişti. Dr. Müjdegül zayifoglu karaca youtube videolarını izleyebilirsiniz. Kızlık zarı dikimini sordum peki neden var diye. Bana gelen hastalara kanlı bir doku yerlestirip diktiklerini söylediler. Ya da aşk kasının girişinde iki noktayı ufak bir dikiş attıklarını ilişki sırasında bu dikiş koptuğu için kanama olacağını söylemişlerdi. Yanı evli olan bir kadın bile kendini kastigi zaman kanama olabiliyormus. Ve cogu hic iliski yasamayan kadinlar ilk gecelerinde yeterince istekli olunca onlarda da kanama olmuyor cunku kendilerini kasmıyorlar. Gidip boş yere para vermeyin derim. Eskiden yasadin tamam bundan sonra evlenene kadar yaşamazsan vajina kendini toplar zaten ve ilk gecede kendini kastigin zaman kan gelir olur biter. Bazen pembesi de gelir. Gerdek bezine iliski sonrasi silin o pembemsi leke erkege yetecektir. Sonucta sular seller gibi kan akacak değil. Böyle şeyleri dert etmeyin yahu siz kendinizi kasın kan gelecek diye bir şey yok bunu artik insanlarin herkesin ogrenmesi lazim.

Doktor anlar tabiki de neden doktora gidesinki canm
Doktor ve doktorun asistanı bugüne kadar anlayan olmadı dedi doktorun asistanı anlaşılmadı çok zor dedi ama dikim yapılıp yapılmadığını araştırın derse anlar doktor ama benden kan geldi bakiremiyim derseniz anlamazlar dedi asistan

Evlenmeden önce cinsellik yaşamak bir hata degil. Size bu şekilde hissettiren bir erkekle hayatınızı birlestirmeyin, sizi terketmesine izin vermeyin, bu tarz zihniyetli erkeklerden anından uzaklaşın derim. Bekar kalin daha iyi böyle dar ve pis düşünceli bir kocanız olacağına. İnsan insan olana değer verir, kızlık zarına degil

söylediklerinize aynen katılıyorum. Ama konu sahibini De çok iyi anlıyorum.
Unutmayın bu ülkede, bu nedenle, kadınlar, kız çocukları öldürülüyor! Hayat bazılarına gerçekten çok zor..

Bir arkadaşımla beraber istanbulda kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyoruz. Maalesef doğuda yaşıyoruz ve bizim için zor ve önemli bir durum. Kalıcı olması ve kesin çözüm vermesi lazım. Lütfen gerçekten yaptırmış ve kalıcı sonuç almış olanlar yardımcı olabilir mi ?
Ben diktirdim ulaşabilirsiniz

kendimden suphelıydım bi seyler yasamıstım ama hiç ilişkiye girmemiştim. dr a gidip muayene olmustum. dr bana kız değilsin dedi. şok oldum ama soramadım da ben hic ilişkiye girmedim nasıl olur diye. hayatımda olan erkekle birlikte oldum nasıl olsa kız değilim diye... bi şok daha yasadım ilişkiden sonra kan geldi kızmısım yani. gunahı o doktorun boynuna. boyle seyler de olabiliyor anlatmak istedim.

Lütfen Dr Banu Çiftçi'nin bu konu ile ilgili yazısını okuyun. Böyle bir zar yok bile, yapılan işlem ordaki zedelenmiş dokuya bir yara açıp birleşme sırasında kanamasını sağlamak. Daha önce yaşadığınız cinselliği sorun edecek insanları da hayatınıza almayın kendinizi üzmeyin.

bende youmunuza ek olarak video koyuyorum buraya sonuna kadar izlesinler

Bunu biz biliyoruz da bilen erkek yok işte
O halde erkekleri bilinçlendirmek bizim elimizde ben eşimle oturup konuştum kızlık zarı diye bir şey yoktur dedim daha önce de ilişkim olmamıştı ben kendimden emindim kan gelmemesi daha da sağlıklı bir ilişki gerçekleştiğini gösteriyor

bu toplumdaki baskılar devam ettiği müddetçe kadınların bu yola başvurması kaçınılmaz oluyor. konu sahibi çağresiz ne yapsın bir yerde mecbur. çünkü muhtemelen evlenmek istediği bir erkek olup ona bu konuyu anlattığında erkek onu anlamayacak. çoğu erkek bakire kız peşinde ne yazık ki bu böyle. erkekler her haltı yiyip kenara çekiliyor ama kadın yapınca olmuyor işte.

bu toplumdaki baskılar devam ettiği müddetçe kadınların bu yola başvurması kaçınılmaz oluyor. konu sahibi çağresiz ne yapsın bir yerde mecbur. çünkü muhtemelen evlenmek istediği bir erkek olup ona bu konuyu anlattığında erkek onu anlamayacak. çoğu erkek bakire kız peşinde ne yazık ki bu böyle. erkekler her haltı yiyip kenara çekiliyor ama kadın yapınca olmuyor işte.
Bilmiyorum ya çok sinirleniyorum hem her haltı yiyip bakire erkekle evlenmek isteyen erkeklere hem de kendine bedenine saygı duymayıp bu tarz yollara başvuran kadınlara yani ben ilişki yaşadıysam daha önce açık açık söylerdim eşime kabul etmezse de bedenime zulüm edip operasyon olaylarına gitmezdim

Bilmiyorum ya çok sinirleniyorum hem her haltı yiyip bakire erkekle evlenmek isteyen erkeklere hem de kendine bedenine saygı duymayıp bu tarz yollara başvuran kadınlara yani ben ilişki yaşadıysam daha önce açık açık söylerdim eşime kabul etmezse de bedenime zulüm edip operasyon olaylarına gitmezdim
cnm zor inan zor. işin içine aileler giriyor vs..... bir sürü sıkıntı. bu konuda erkekler çok tutucu. bak benim çevrem normalde çok moderndir ama bazı konuşmalara şahit olunca bu erkeklerin ikiyüzlülüğü beni çıldırtıyor. kafayı takmışlar illede bakire diye.

X