Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum..

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

cosmetician

Herşey Çok Güzel Olacak..
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
4
8
Ankarada Kalıcı makyaj Yapan Aydın Bey diye birisi Vardı.. Soyadını bilmiyorum.. Ona ulaşmak istiyorum. Nerede nasıl bulabilirim.. Tanıyan bilen cevaplarsa sevinirim.. Adres yada telefon bilgisi olursa çok sevinirim..

Başka önerebileceğiniz yerler varsa hizmet kalitesi ve fiyat olarak onları da değerlendirmek isterim..

Yüksel Biçer'i tavsiye ederim. İlk işlemden sonra panik yapmayın .. zamanla şişlikler inip renk oturunca çok güzel olacak .. yeri tunalıda instagramdan yaptıklarını görebilirsiniz.

Yüksel Biçer'i tavsiye ederim. İlk işlemden sonra panik yapmayın .. zamanla şişlikler inip renk oturunca çok güzel olacak .. yeri tunalıda instagramdan yaptıklarını görebilirsiniz.
Hadi ordan be ben yeşil gözlü bir bayanım saçlarım röfleli beni Kezbana çevirdi asla tavsiye etmiyorum Sadece reklam yapıyor bende reklamına aldanıp gittim kıl tekniğinin k sını bilmiyor

bende ona yaptırdım, berbat durumdayım , kıpkırmızı kaşlarla geziyorum. sildirmek için uzman birini arıyorum Ankara'da yana döne...

Ben Ankarada 3 ay evvel yaptırdım sonuç gayet başarılı. Sayfadaki birçok arkadaş yakinen biliyor Son zamanlarda pisikolojik olarak çökmüştüm Kaşlarım bana ilaç gibi oldu. Arsatirmalarim sonucu Hatun hanımı buldum. Keşke daha evvel estetik ameliyatımda sansım kaslarımdaki gibi yaver gitseydi. Araştırmak isteyen arkadaşlar instegramdan veya facebooktan hatunkaştasarim veya hatun köylü yazarak inceleyebilir. Ben düşürenlere mutlaka bi bakmasını tavsiye ederim. Kadın bu işin egitiminide veriyor. Ban a çok güven verdi

X