Saç Kesim Şekilleri Kalıcı sac duzlestırme....

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kkbr

Bebisimi bekliyorum...
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
106
2
Selam arkadaslar. Benim saclarim dalgali ve duz sac seviyorum. Ama her banyodan sonra sac duzlestirmek zor oluyo. Ozelliklede bebekle. Bu yuzden kalici duzlestirme yaptirmayi dusunuyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaslar paylasirsaniz cok sevinirim. Fiyatlari nasil? Sacin sagligini bozar mi? Her kuafor ayni yontemi mi kullaniyo yoksa kuaforu iyi mi secmek gerek? Birde emzirirken yaptirabilir miyim? Simdiden tesekkur ederim...

Kalici sac duzlestirme yaptiran kimse yok muuuu???

Brezilya fönü yani ,Şiddetle karşı çıkıyorum. Arkadaşım kuaför. Kesinlikle yaptırmamam gerektiğini ve çok zararlı olduğunu söyledi. Bakım yapıyor dediklerine inanmayın, hem saçlar aylarca düz kalacak ve içinde kimyasal bulundurmadan bakım yapacak. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Başka yollar aramanızı tavsiye ederim.

Brezilya fönü yani ,Şiddetle karşı çıkıyorum. Arkadaşım kuaför. Kesinlikle yaptırmamam gerektiğini ve çok zararlı olduğunu söyledi. Bakım yapıyor dediklerine inanmayın, hem saçlar aylarca düz kalacak ve içinde kimyasal bulundurmadan bakım yapacak. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Başka yollar aramanızı tavsiye ederim.

kesinlikle sana katılıyorum canm benmde kuaför arkadaşım aynısını söylemişti

ben geçen gittiğim kuaförde bir bayan saçına brezila fönü yaptırmış ve saçları yanmış gibiydi o kadar yıpranmış ki bayan çok pişmandı...

ben 6 ay kadar önce yaptırdım. saçlarım doğal benim hiç boya yapmadım . çok az bir zararı oldu sacıma doğal olduğu için.yaptırdığımda o kadar güzel oldu ki saçım ne yandı ne de yıprandı hatta kuaför kadın saçımı görünce bundan sonra doğal saçlara yapalım sadece dedi . çünkü boyalı saçlara yapılanla benimki arasında çok dfark vardı . ben çok memnun kaldım su an fönü geçti ama saçımı kurututrken biraz fazla özen gösterince saçım düzleşiveriyor.
tavsiyem saçlarınız doğal ise yaptırın.bi zaman geçsin yine yaptırmayı düşünüyorum :)

ben iki defa yaptırdım ve gayette memnunum yalnız yapılırken biraz sorun oluyor ilaç sürüp saçı yıkamadan düzleştrdikleri için biraz ortamda yoğun bir koku ve duman oluyor ben ağlaya ağlaya yaptırmıştım yani gözlermin yaşarmasından ama pişmanmıyım hayır bıktım artık çünkü her banyodan sonra düzleştir kuaföre git falan ama kuaförünüze sorun brezilya fönü için özel şampuanlar çünkü normal şampuanların için deki sodyum yani tuz brezilye fönünün en büyük düşmanı ve yaz aylarındada yaptırmayın derim hem terlememeniz lazım hemde saçınızı falan toplamicaksınız asla hele şu tel tokalar varya metal kesinlikle değmicek saça 3 gün banyo yapamicaksnız o yüzden kış aylarında yaptırın derim 3. üyü yaptırıcam ben şimdi eylülde okullar açılmadan ha bu arada denizdeki tuzda çok zarar veriyor :KK1::KK1::KK1:

ben 3 kere kalıcı düzleştirme defrize yaptırdım ama dikkat brezilya fönü aynı şey değil. bu kokusuz ve 1 günlük bir işlem. brezilya fönü de yaptırdım 1 kere ama hemen bozuldu ve tam düz de olmadı zaten. bizim gibi kalın telli ve dalgalı saçları brezilya fönü paklamaz. kalıcı düzleştirmeyi straight therapy diye bi ilaçla sakaryada 3kere yaptırdım.çokçok memnun kaldım.8-9 ay kullanabiliyosun. en son yaptırdıktan 9 ay sonra tekrar yaptıracaktım ama hamile olunca yaptıramadım. ama artık saçlarım eskisi gibi değil.banyodan sonra fırçayla tarayarak kurutuyorum ve epey düzleşiyor.üstüne üşenmez bi de düzleştirme yapsam en azından doğuma kadar idare eder beni. brezilya fönüne göre daha pahalı ama değiyor. yani brezilya fönüne verdiğim para resmen boşa gitti.3 ay zor dayandım. benim saçlarım uzun ve sık. en son yalvar yakar 400e yaptırmıştım 1 yıl önce

ben 3 kere kalıcı düzleştirme defrize yaptırdım ama dikkat brezilya fönü aynı şey değil. bu kokusuz ve 1 günlük bir işlem. brezilya fönü de yaptırdım 1 kere ama hemen bozuldu ve tam düz de olmadı zaten. bizim gibi kalın telli ve dalgalı saçları brezilya fönü paklamaz. kalıcı düzleştirmeyi straight therapy diye bi ilaçla sakaryada 3kere yaptırdım.çokçok memnun kaldım.8-9 ay kullanabiliyosun. en son yaptırdıktan 9 ay sonra tekrar yaptıracaktım ama hamile olunca yaptıramadım. ama artık saçlarım eskisi gibi değil.banyodan sonra fırçayla tarayarak kurutuyorum ve epey düzleşiyor.üstüne üşenmez bi de düzleştirme yapsam en azından doğuma kadar idare eder beni. brezilya fönüne göre daha pahalı ama değiyor. yani brezilya fönüne verdiğim para resmen boşa gitti.3 ay zor dayandım. benim saçlarım uzun ve sık. en son yalvar yakar 400e yaptırmıştım 1 yıl önce. yaz kış farketmiyor istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.benim en son yaptırdığımda hazirandı. ayrıca ilk yaptırdığımın ertesi günü ablam zor bi doğum yaptı hastane de yanındaydın tel toka taktım yanlarıma ama bi sorun veya iz olmadı

bi arkadasimla beraber yaptirdik ilk ona yapildi izlerken gozlkerim yandi yok boyle bir kimyasal kullanimi.bende yaptirdim gercekten bosa para verdik.adam bize dediki :" oyle banyo yaptim ciktim yok,saclarini guclu bi kurutma makinasiyla tarayarak kurutacaksiniz." simdi ben zaten guclu kurutma makinasiyla kurutursam fon cekmis oluoyrum nerdeyse :KK70: yani kandirmaca.ben bu islemki yaptirmadan once kuafor bi arkadasimi aradim kesinlikle yaptirma falan demisti ama ben yine de yaptirdim bi ise yaramadi bari sen dinle :KK70:

brezilya fonu cektirmek yerine saglam bi fon makinesi al.banyodan sonra 15 dakikada fon cek.birda nashi argan yagini kullaniyorum cok ise yariyor.saclarim daha yumusak

benim saclarim dalgali,gur ve cok uzun olmasina ragmen 15 dakikada fon cekiyorum.dumduz oluyor.hatta istersen fon makinemin markasini yollarim.70 liraya almistim internette daha ucuza bulabilirsin diye dusunuyorum

ucuz ürünler kullanan yerlere yaptırırsanız tabiki duman çıkar vs. bilinmiş ve pahalı ürünler kullanan yerler dışında asla yaptırmayın !

ben 3 kere kalıcı düzleştirme defrize yaptırdım ama dikkat brezilya fönü aynı şey değil. bu kokusuz ve 1 günlük bir işlem. brezilya fönü de yaptırdım 1 kere ama hemen bozuldu ve tam düz de olmadı zaten. bizim gibi kalın telli ve dalgalı saçları brezilya fönü paklamaz. kalıcı düzleştirmeyi straight therapy diye bi ilaçla sakaryada 3kere yaptırdım.çokçok memnun kaldım.8-9 ay kullanabiliyosun. en son yaptırdıktan 9 ay sonra tekrar yaptıracaktım ama hamile olunca yaptıramadım. ama artık saçlarım eskisi gibi değil.banyodan sonra fırçayla tarayarak kurutuyorum ve epey düzleşiyor.üstüne üşenmez bi de düzleştirme yapsam en azından doğuma kadar idare eder beni. brezilya fönüne göre daha pahalı ama değiyor. yani brezilya fönüne verdiğim para resmen boşa gitti.3 ay zor dayandım. benim saçlarım uzun ve sık. en son yalvar yakar 400e yaptırmıştım 1 yıl önce
fiyatları nedir peki ?

yaptırıcağın kuaför malzemesi çok önemli ilkinde de tutmuyo zaten su değmiş felan diyorlar ama benim saçım fönde tutmazdı su felanda değmedi işçilik önemli ama felaket yıpratıyor 2 yıl oldu kestirmeden kendine gelmiyor saçlarım benimki tutmamıştı ama en azından artık kolay şekil alıyor düzleştrmekte maşa da kolay oluyor eskiden tutmazdı bozulurdu hemen

Straight Therapy Genel olarak Daha önce Glatt adıyla piyasada duyulmuş olan saç düzleştirme /defrize ürününün geliştirilerek hem performans olarak daha iyi sonuç veren, hem saçı yıpratma noktasında daha hassaslaştırılmış halidir. 6 ile 12 ay arası kalıcılık sağladığı eğitim veren uzmanlarca anlatıldı bize. Yaptığımız uygulamalardan şu ana kadar memnuniyetsiz bir dönüş olmadı. saçın uzama süresi ve uzayan saçın kendi yapısında belirmesi dışında herhangi bir negatif durumla karşılaşmadık. yalnızca işlem görmüş saçlara uygulama konusunda sıkıntı yaşandığını bazı kuaför arkadaşlarım dile getirmişlerdi. Bu konuda bilgi isteyen arkadaşlar olursa severek yanıtlarım. teşekkürler.

Kalıcı düzleştirme yoktur max 12ay düz kalır saça kimyasal sürüleceği için tabikide saçın yapısını bozar ve saça zarar verir

Straight Therapy Genel olarak Daha önce Glatt adıyla piyasada duyulmuş olan saç düzleştirme /defrize ürününün geliştirilerek hem performans olarak daha iyi sonuç veren, hem saçı yıpratma noktasında daha hassaslaştırılmış halidir. 6 ile 12 ay arası kalıcılık sağladığı eğitim veren uzmanlarca anlatıldı bize. Yaptığımız uygulamalardan şu ana kadar memnuniyetsiz bir dönüş olmadı. saçın uzama süresi ve uzayan saçın kendi yapısında belirmesi dışında herhangi bir negatif durumla karşılaşmadık. yalnızca işlem görmüş saçlara uygulama konusunda sıkıntı yaşandığını bazı kuaför arkadaşlarım dile getirmişlerdi. Bu konuda bilgi isteyen arkadaşlar olursa severek yanıtlarım. teşekkürler.
önerebileceğiniz marka var mı acaba

önerebileceğiniz marka var mı acaba
Ben straight terapi 2 Sefer yaptırdım ve çok memnunum. Fakat saçta boya olmaması lazım. Saç uzadığı için diplerden dolayı 1 sene sonra yeniden yaptırdım. Daha önce nasıl keşfetmemişim bunu. Saçım daha parlak yumuşak oldu çok büyük kolaylık. Tabi bilinen bir kuaföre yaptırmakta fayda var. Çalıştığım için her sabah o elektrilikli saçlarla uğraşmamak ne büyük mutluluk 🥰

Nerde yapıyorsunuz acaba bende yaptırmak istiyorum.

X