Kalın burun derisi ve estetik

Ben de kalın derili ve kalın kemikliyim istediğim gibi küçülmedi

Sizin ne kadar süre oldu özelden fotoğraf atma imkanınız var mı benim de öyle su an da :KK43:
Benim ameliyat olayım çok karışık daha önce bir konu açmıştım bununla ilgili vaktiniz olduğunda bakabilirsiniz o zaman beni daha iyi anlayacaksınız. Ama yaptırdığıma çok pişmanım çünkü burnum hala aynı eskisi gibi. 4 ay olacak yakında ama hiçbir fark yok.. :KK42:

Demek kimsenin ki istediği gibi olmamış. Benim de öyle. Burnumun ucu galiba büyük gösteriyor etli ve top duruyor. Peki sizinkini kalkık yaptı mı ??

Benim burnum da kalın derili 8 gun önce 3.ameliyatımı oldum. Kalın derili burunları olanlar mutlaka çok ama çok iyi doktor bulsun hatta kalın derili ameliyatlarda basarılı olup olmadıklarını anlamak için fotolarına baksınlar. İnanın her doktor burun estetiği yapıyor ama kalın derili birine yapmak ayrıca meziyet istiyor bence

Benim burnum da kalın derili 8 gun önce 3.ameliyatımı oldum. Kalın derili burunları olanlar mutlaka çok ama çok iyi doktor bulsun hatta kalın derili ameliyatlarda basarılı olup olmadıklarını anlamak için fotolarına baksınlar. İnanın her doktor burun estetiği yapıyor ama kalın derili birine yapmak ayrıca meziyet istiyor bence
Neden 3 kez oldunuz ve aynı doktora mı oldnz

İlk ameliyatta burun ucum kaymıştı doktor duzeltırım dedi neyse aradan bir yıl geçtikten sonra ikinci ameliyatı tabi aynı doktora oldum burnu yine yapamadığı gibi daha beter etti. İşte 3.ameliyatımı da başka doktora oldum
Merhaba kime oldunuz üçüncü ameliyatı

X