Kalın cilt burun estetigi

SAMA-34

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
1
0
37
Herkese merhaba,3 yıl önce bazı şikayetlerim üzerine gittiğim KBB doktoru burnumda deviasyon, konka hipertrofisi ve sinüs kisti olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.ama cesaret edemedim. Son zamanlarda burun tikanikligim ve geniz akintim çok rahatsız etmeye başladı. Ameliyat olmaya karar verdim. Burnumdaki kemeri de aldirmak istiyorum.kalin ciltli olduğum için hem de fonksiyonel sıkıntılarım oldugu içi iyi bir KBB doktoru arayisindayim.instagramdan doktorların paylaşımlarında kalinnciltli hastalarin bir çoğunun burun ucunun buyuk olduğunu farkettim.sanirim sonuc her zaman başarılı olmayabiliyor. Aranızda kalın ciltli olup rinoplasti sonucundan memnun kalan var mı? Varsa doktorunuz kimdi? Yardimci olursaniz sevinirim.

Bende olmayı düşünüyorum benim kemer yok ama burun ucum kalın sizinde mi öyle bir kaç doktor araştırdım siz nerde yasiyorsunuz

Araştırdığım bi doktor kesinlikle burun ucunu küçültmeye yanaşmıyor orada eğer yanlış işlem yapılırsa geri-dönüş olmayan birşeymiş ve ilerde de düşme olabiliyormuş bilmiyorum çok kararsizim

X