Kalın deri geniş burun Kadir özdamar

Geniş kanatlı kalın derili buruna sahibim. Yıllardan beri burun estetiği düşünüyordum doktora zamana bir türlü karar veremiyordum. Sonunda yaşadığım şehirde kbb yrd doç Kadir Özdamar ile tanıştım. Uzun bir süre yaptığı burunları takip ettim. Birkaç arkadaşım da kendisine olunca uygun zamanı ayarlayıp. 22 kasım perşembe günü burun estetiğini yaptırdım. Şanlıurfa lotus hastanesinde oldu ameliyatım. 12 gibi ameliyathaneye götürüldüm. 15.30 gibi odaya dönmüş yeni yeni kendime gelmiştim. Kanatlarım aşırı geniş olduğu İçin iki yanda ve ortada dikiş vardı ucun düşme hesabına göre aşırı kalkık yapılmış. Doktorun dediğine göre 2 ay içinde normale dönecek. Bugün 3. Günüm burunda acı sızı Yok ama ciddi rahatsız edici durumlar var ağızdan nefes almak zorunda kalmak gibi. Onun dışında yüzümde morarma olmadı ama burnum aşırı aşırı şiş patlayacak gibi gergin. Kan sızıyor ve kuruyor tamponlar da baskı yapıyor baş ağrısı çok. 3 Günden beri hiç uyuyamadım ve yemek yiyemedim. Sonuçları güncelleyeceğim.
Merhaba bende burun ameliyatı olacağım drra güvendim Instagram dan baktığım kadarıyla ve üç yıl önce nenemin Dr uydu acaba memnun kaldınız mı bide aşağı yukarı bir fiyat söyleye bilir misiniz teşekkürler

Eki Görüntüle 2217760 Bugün ameliyatımın üzerinden Tan 1 ay geçmiş oldu. Şişliklerim büyük oranda azaldı. İlk günlerdeki aşırı kalkıklık indi. 1 hafta önce işine geri döndüm gayet rahat konforlu çalışabildim ki işimin çok yoğun olduğu bir dönemdeyiz.
Kalın derinin aşırı yapaylağı bende yok tam benim burnumummuş gibi görünüyor. Bantlar alındıktan sonra burun ve çevresindeki deri pütür pütür olmuştu. İlk günler Gül suyu ile silmeyle yetindim ama ile başlayacağım için 3. Haftada kil maskesi siyah burun bandı hafif peeling yaptım döküntü kabuklanma daha arttı soyma etkisi nedeni ile. İki gündür gittikçe normale dönüyor ama sürekli nemlendirici de sürüyorum. Şimdilik memnunum hersey yolunda gidiyor. İsteyen olursa özelden foto gönderebilirim.
Merhabalar ameliyatınızdan baya süre geçmiş şu an nasılsınız memnunmusunuz? Rica etsem bana özelden foto atabilirmisiniz benim de burun ucu geniş kalın derili burnun dedi dr yakında ameliyat olmayı düşünüyorum

Merhaba bende burun ameliyatı olacağım drra güvendim Instagram dan baktığım kadarıyla ve üç yıl önce nenemin Dr uydu acaba memnun kaldınız mı bide aşağı yukarı bir fiyat söyleye bilir misiniz teşekkürler

Ben o doktorda estetik oldum ve hayatım mahfoldu .Ameliyat sürecinde gördüğüm muameleyi anlatmaya kalksam elim ayağım titriyor nerden başlayacağımı bilemiyorum. Şimdi burnum öyle berbat ki bir bakan bir daha bakıyor insan içine çıkamıyorum .Zaten ameliyat sürecinde gördüğüm muameleyi anlatmaya kalksam nereden başlayacağımı bilemiyorum sinirden elim ayağım titriyor.
Ben o doktorda burun estetiği oldum ,hayatım mahvoldu .Şimdi burnum öyle berbat bir halde ki bir bakan birdaha bakıyor. Maskesiz insan içine çıkmak istemiyorum.Zaten ameliyat sürecinde gördüğüm muameleyi anlatmaya kalksam nerden başlayacağımı bilemiyorum, elim ayağım titriyor.Hem burnum bozuldu hem piskolojim.Allaha havale ediyorum onları.

Ben o doktorda estetik oldum ve hayatım mahfoldu .Ameliyat sürecinde gördüğüm muameleyi anlatmaya kalksam elim ayağım titriyor nerden başlayacağımı bilemiyorum. Şimdi burnum öyle berbat ki bir bakan bir daha bakıyor insan içine çıkamıyorum .Zaten ameliyat sürecinde gördüğüm muameleyi anlatmaya kalksam nereden başlayacağımı bilemiyorum sinirden elim ayağım titriyor.

Ben o doktorda burun estetiği oldum ,hayatım mahvoldu .Şimdi burnum öyle berbat bir halde ki bir bakan birdaha bakıyor. Maskesiz insan içine çıkmak istemiyorum.Zaten ameliyat sürecinde gördüğüm muameleyi anlatmaya kalksam nerden başlayacağımı bilemiyorum, elim ayağım titriyor.Hem burnum bozuldu hem piskolojim.Allaha havale ediyorum onları.
Çok kaba bir doktor. Mahvetti benim burnumu da . Paramı da hakkımı da asla helal etmiyorum. Siz başka doktora ameliyat olmayı düşündünüz mü?

X