Kalp atışı ney degil

neslihan3103

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2021
19
10
26
Kızlar son adet tarihim 19 temmuz ona göre 9+4 günlük hamileyim ama ulsrasyonda 8 haftalık gebe olduğum çıkıyor geç döllenme olmuş galiba.iki kez birer hafta arayla gittiğim doktor muayenesinde bebeğimin kalp atışının çok yavaş ve duyulmayacak kadar kısık olduğunu farkettim hatta son kontrolümde vajinal muayeneden kalp atışı daha net duyuldu sebep ne acaba ? Aynı durumu yaşayanlar var mı ? Gelişimi vs mi yavaş yoksa başka sebepler mi var? Aynı durumu yaşayanlar vs var mı ? Lütfen yardımcı olun
🥺

Vajinal muayenede bebege daha kolay ulasiliyor. Karindan ultrasonda 8 9 tane doku var yanlis hatirlamiyorsam. Erken donemlerde vajinalden bakiliyor hep. Bir gerilik olsa doktorunuz soylerdi diye düşünüyorum.

Kızlar son adet tarihim 19 temmuz ona göre 9+4 günlük hamileyim ama ulsrasyonda 8 haftalık gebe olduğum çıkıyor geç döllenme olmuş galiba.iki kez birer hafta arayla gittiğim doktor muayenesinde bebeğimin kalp atışının çok yavaş ve duyulmayacak kadar kısık olduğunu farkettim hatta son kontrolümde vajinal muayeneden kalp atışı daha net duyuldu sebep ne acaba ? Aynı durumu yaşayanlar var mı ? Gelişimi vs mi yavaş yoksa başka sebepler mi var? Aynı durumu yaşayanlar vs var mı ? Lütfen yardımcı olun
🥺
Merhaba, biraz zaman geçmiş postun üzerinden ama durumunuz nedir? Bugün benzer bir sorunla karşılaştık ve gerçekten morali bozuluyor insanın ☹️

🥺
Merhabalar tekrar kontrole gittiniz mi durumlar nasıl ?

Merhaba, biraz zaman geçmiş postun üzerinden ama durumunuz nedir? Bugün benzer bir sorunla karşılaştık ve gerçekten morali bozuluyor insanın ☹️
Kendi kendime efham yapmışım 10 gün sonra tekrar gittim çok net duydum ve doktor bana önceki doktorlarımın cahilce söylediklerinden ötürü kızdı kalp atımı ya vardır yada yoktur dedi sıkıntı yapılacak bişey yokmuş yani gönlümüzü ferah tutun sizde ♥️

Merhabalar tekrar kontrole gittiniz mi durumlar nasıl ?
Evet 10 gün kadar Sonra tekrar başka bir doktora gittim kalp atımları daha netti gelişim geriliğine de yakalamış da bebeğim yeni gittiğim doktorum eski doktorlara sitem etti beni yanlış yönlendirdikleri için ve bebek için ya kalp atımını vardır ya da yoktur az kısık diye bir şey yok dedi

Evet 10 gün kadar Sonra tekrar başka bir doktora gittim kalp atımları daha netti gelişim geriliğine de yakalamış da bebeğim yeni gittiğim doktorum eski doktorlara sitem etti beni yanlış yönlendirdikleri için ve bebek için ya kalp atımını vardır ya da yoktur az kısık diye bir şey yok dedi
İyi doktorlara denk gelmek çok önemli gerçekten iyilerle karşışaşırız inşallah bu süreçte :KK66:)

🥺
Merhaba ben de hamileyim ve şu an aynı sorunu yaşıyorum yani kahroldum bebekte sorun mu var yaşayacak mı kromozomal bozukluk mu diye. Umarım bebeğiniz sağlıkla doğmuştur

X