Kan degerim sizce nasil lutfen bilgisi olanlar yardiiim........

RANA.ABLE.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.161
0
kizlar 12'sinde kan degerim 146 idi 14'unde yani bugun 234 cikti yarindan sonra tekrar cagirdiler telefonda sordum deger nasil diye yuzde elli oranindan fazla artis varmis buda normalmis ama bana deger biraz dusuk geldi sizce nasil? ayni durumda kalan oldu mu? cevaplarinizi bekliyorum..

Canim tebrik ederim bence degerin gayet normal, zaten bu hcg kisiden kisiye degisiyor burada önemli olan artislarin usulunca gitmesi. Benim 10.gün 28 cikmisti ama malesef diger günlerde artis göstermedigi icin kimyasal gebelige dönüstü. Insallah sorunsuz 9 ay gecirirsin

değerin normal geldi bana iki gün arayla değerin ikiye katlanmalı ve seninkide nerdeyse ikiye katlamış umarım sonrasındada yükselme gösterir...kan veriş saatine göre de değişir değerin,aynı saatlerde kan vermeye çalış...

değerin normal geldi bana iki gün arayla değerin ikiye katlanmalı ve seninkide nerdeyse ikiye katlamış umarım sonrasındada yükselme gösterir...kan veriş saatine göre de değişir değerin,aynı saatlerde kan vermeye çalış...

Canim tebrik ederim bence degerin gayet normal, zaten bu hcg kisiden kisiye degisiyor burada önemli olan artislarin usulunca gitmesi. Benim 10.gün 28 cikmisti ama malesef diger günlerde artis göstermedigi icin kimyasal gebelige dönüstü. Insallah sorunsuz 9 ay gecirirsin

Sagolun arkadaslar aslinda icim rahat ama daha onceden dusuk yaptigim icin en ufak bir ayrintiyi bile inceler oldum insallah cumarteside degerim artar dualariniza ihtiyacim var..:Saruboceq: :Saruboceq:

canım banada doktorum 2 gün geçince iki katlanıcak öle hesapla demişti seninki hemen hemen 2 katına yakın inşallah bir dahaki değerin daha çok artar cnmm dua et bol bol.

canım banada doktorum 2 gün geçince iki katlanıcak öle hesapla demişti seninki hemen hemen 2 katına yakın inşallah bir dahaki değerin daha çok artar cnmm dua et bol bol.

sagolasin canimcim ilgin icin.. insallah deger guzel yukselir.. :Saruboceq: :Saruboceq:

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiinn..inşallah değerlerin hayırlısıyla yükselir..amiinn..

X