Kan pıhtılaşması, genetik test

Kesinlikle aynı fikirdeyim, düşük yapmak psikolojik olarak cok yoruyor, dısardan bakınca cok basıt gıbı gorunuyor ama gel bi de bunu anneye sor, kımı cabuk toparlanır, kımı cok zor.. Ben de 14 kasımda dusuk yaptım trombofili testı yaptırdık tekrar aynı seyı yasamak ıstemıyorum dedım
Gecms olsun :KK43: Kac haftalikti?

Gectıgımız cumartesı verdık testi, 4 - 6 hafta arasında cıkıcakmıs sonuc, ama doktor pıhtılasma olabılır yuksek ıhtımalle dedı, esımden ıstemedı test sadece genısletılmıs trombofiliyı ıstemıs, kaybınız kac haftalıktı

Gectıgımız cumartesı verdık testi, 4 - 6 hafta arasında cıkıcakmıs sonuc, ama doktor pıhtılasma olabılır yuksek ıhtımalle dedı, esımden ıstemedı test sadece genısletılmıs trombofiliyı ıstemıs, kaybınız kac haftalıktı
Benm kaybm yok sukur ama tedrgnm. Tup bebek tedavsi gördm bu testler de hic yaplmdi..sonrasnda skntı ckar mi diye huzrsz oldm. Insallah bi daha yasamzsnz boyle bisey..Allah yerini saglikla,kolaylikla doldursn insallah..

Benm kaybm yok sukur ama tedrgnm. Tup bebek tedavsi gördm bu testler de hic yaplmdi..sonrasnda skntı ckar mi diye huzrsz oldm. Insallah bi daha yasamzsnz boyle bisey..Allah yerini saglikla,kolaylikla doldursn insallah..
Tüp bebek te sanırım önlem amaclı kullandırılıyor sanırım kan sulandırıcı iğne, benım asılama idi, progestan dan basla bısey kullanmadık😔 insallah bida yasamam dusuk, cpk zorlandım ben, Bı de ılacla dusuk yaptırdılar bana Bı gece hastanede yattım, cok korktum cok sancı cektım

Cok gecmis olsun cok uzuldum ama hayirlisini dileyelim, insallah problem cozulur ve saglikla bebeginizi kucaginiza alirsiniz ❤️ testi devlet hastanesinde mi verdiniz?

İnsallah da bir problem olmaz 🙌🙌🙌 her ihtimale karsi kan sulandirici igne veya coraspin onerildi mi? Yoksa hic deginilmedi mi bu konuya sonradan da olsa?

Bu kadar uzun suruyorsa benim de elimi cabuk tutmam gerekiyor demektir. Cok tesekkurler cok yardimci oldunuz ❤️ Saglikli gebelikler yasayalim insallah hepimiz
İnsallahh 🙏🏻❤️ cok zor gercekten.. Ikı dusuk varsa devlet ücretsiz yapıyormus, bilginiz olsun..

İnsallah da bir problem olmaz 🙌🙌🙌 her ihtimale karsi kan sulandirici igne veya coraspin onerildi mi? Yoksa hic deginilmedi mi bu konuya sonradan da olsa?
Yok hayir hic deginilmedi.bn tedavinin basinda kndim yaptrsam vs dedim. Gerek yok yuzde 95 temz cikck ugrasmk istyosan tabi git ugras demsti. Smdi bakyorm genlde herkes kullnyo gbi..o yuzden bi merak ettim

Yok hayir hic deginilmedi.bn tedavinin basinda kndim yaptrsam vs dedim. Gerek yok yuzde 95 temz cikck ugrasmk istyosan tabi git ugras demsti. Smdi bakyorm genlde herkes kullnyo gbi..o yuzden bi merak ettim
Anladim, ihtimal dusuk de olsa denemeye deger sanirim sonradan stresini yasamamak icin.

Bende yaptrcam ama sizin kadar beklemeli miyim acaba daha yeni kurth oldum
Siz bilirsiniz. Doktorum bana 40 gün sonra gel sevk ederim demişti tam gidecekken adet oldum adetimin bitmesini bekledim bittikten sonra hem kontrol amaclı gittim hemde sevk için. Doktorunuza sorabilirsiniz ne zmn gitmeniz gerektiğini söyler

Kesinlikle aynı fikirdeyim, düşük yapmak psikolojik olarak cok yoruyor, dısardan bakınca cok basıt gıbı gorunuyor ama gel bi de bunu anneye sor, kımı cabuk toparlanır, kımı cok zor.. Ben de 14 kasımda dusuk yaptım trombofili testı yaptırdık tekrar aynı seyı yasamak ıstemıyorum dedım
Bende iki defa yasadim. Kotu tecrubeler Allah yasatmasin kimseye

Ben devlet hastanesinde yaptırdım, 15 günde çıktı sonuç genetik tıp bölümüne gittim. 2 düşük diye söyleyin ben kaç kere istedim, yapmadılar başka hastaneye daha önce düşük de yaptım 2 tane diyince yaptılar. Bu sonuçlarla bana bişey yok dediler anlamadım

9 haftalık, kalp atısı alamadık😔6 haftada kalmıs maalesef
Geçmiş olsun ben de aynı sorunu geçen sene yaşadım. 8 haftalıktı kürtaj olduğumda 6 haftada kalmıştı bebeğim. Kalp atışlarını hiç alamadık bile. :KK43: 19 Aralıkta senesi dolacak. Ben de yaptırdım pıhtılaşma ve genetik testleri. genetiklerde temiz birşey çıkmadı. Benim pıhtılaşma testi de bu şekilde çıktı. genetik doktoru kaybınız bu sebeptendir diyemeyiz dedi. Düşük oranlı bir pıhtılaşma var dedi. İlaç kullanayım mı diye sorduğumda da gebe kalırsanız doktorunuz verecektir. Şimdi bir şey kullanmayın dedi.

Eklentiler

• genetik rapor.jpg
    genetik rapor.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 169
Geçmiş olsun ben de aynı sorunu geçen sene yaşadım. 8 haftalıktı kürtaj olduğumda 6 haftada kalmıştı bebeğim. Kalp atışlarını hiç alamadık bile. :KK43: 19 Aralıkta senesi dolacak. Ben de yaptırdım pıhtılaşma ve genetik testleri. genetiklerde temiz birşey çıkmadı. Benim pıhtılaşma testi de bu şekilde çıktı. genetik doktoru kaybınız bu sebeptendir diyemeyiz dedi. Düşük oranlı bir pıhtılaşma var dedi. İlaç kullanayım mı diye sorduğumda da gebe kalırsanız doktorunuz verecektir. Şimdi bir şey kullanmayın dedi.
Çok gecmıs olsun, sıızn tedavısiz mı olmustu? 1 yıl ıcınde tekrar doktora gittiniz mı gebelık ıcın? Benım sonuclar da 1 aya kalmaz cıkar ınsallah 10 gun oldu test vereli

X