Kan pıhtılaşması, genetik test

Çok gecmıs olsun, sıızn tedavısiz mı olmustu? 1 yıl ıcınde tekrar doktora gittiniz mı gebelık ıcın? Benım sonuclar da 1 aya kalmaz cıkar ınsallah 10 gun oldu test vereli
Sağolun tşk ederim. Tabiki ben kürtaj olduktan sonra sıfırdan herşeyime yeniden baktırdım. gebelik oluşmayınca yeniden doktora gititm. Tüm tahliller vs yapıldı rahim filmi çektirdim sprem testiverdik falan içim rahat değildi çünkü neden olmuyor neden olmuyor diye sorgulamaktan baynimi yedim. Ama sorunçıkmadı.Doktorda olmaması için bir sebep yok dedi. Kafanı rahatlat vs. dedi. Bakalım olmazsa önümüzdeki ay aşılama deneyecek.

Sağolun tşk ederim. Tabiki ben kürtaj olduktan sonra sıfırdan herşeyime yeniden baktırdım. gebelik oluşmayınca yeniden doktora gititm. Tüm tahliller vs yapıldı rahim filmi çektirdim sprem testiverdik falan içim rahat değildi çünkü neden olmuyor neden olmuyor diye sorgulamaktan baynimi yedim. Ama sorunçıkmadı.Doktorda olmaması için bir sebep yok dedi. Kafanı rahatlat vs. dedi. Bakalım olmazsa önümüzdeki ay aşılama deneyecek.
Siz elinizden geleni yapmıssınız, artık Rabbimin takdiri❤️🙏🏻insallah en kısa zamanda saglıklı Bı gebelık gecırebılırsınız, bende onumuzdekı adette gıdıcem yenıden asılama olcam🙏🏻

Kizlar bende küçük bir şehirde yaşıyorum benimde büyuk üniversitesi hastanesi ne gönderiyorlar testler için 3 tane kaybım var benimde ama özel hastanelerede sordum 600 TL ye yaparız diyolar sizce hangisi birde araştırma hastaneleri coviden dolayı yapmaz dediler ama çok kararsizim

Kizlar bende küçük bir şehirde yaşıyorum benimde büyuk üniversitesi hastanesi ne gönderiyorlar testler için 3 tane kaybım var benimde ama özel hastanelerede sordum 600 TL ye yaparız diyolar sizce hangisi birde araştırma hastaneleri coviden dolayı yapmaz dediler ama çok kararsizim
Canim selam, ben pazartesi gunu arastirma hastanesine kan verdim test icin, yapiyorlar yani... İstanbul'dayim, senin sehrinde hastaneyi pandemi hastanesine cevirdilerse o yuzden yapmiyorlar demis olabilirler, o konuda bilgin var mi? Sonuclar 4-6 hafta arasinda cikiyor. Ozelde sure daha kisa, benim sordugum ozelde 2 haftada cikiyordu ama 1500den fazla bir fiyat verdiler, zamanim da oldugu icin arastirma hastanesini tercih ettim. Umarim en kolay sekilde cozersin 🙌 arastirma hastanesinin tibbi genetik bolumune ulasabilirsen telefonla.sormak en iyisi, aklinda kalmaz 👍

Arastirma hastanelerinin tibbi genetik bolumunu ara nette vardir illaki numarasi. Bu surecte yapip yapmadiklari sor. Ona gore kararini verirsin

Öncelikle merhabalar ,
Benim Ağustos ayında bir kürtajım oldu .Bebeğimin kalp atışı olmadı ,5.haftadan itibaren gelişimi durdu .Doktorum alınması gerekiyor dedi ve ben 8.haftada aldırdım .Bundan önce bir başarısız tüp benbek denemem oldu .İkinci denemem maalesef kürtajla sonlanınca genetik test yaptırdık.Özelde bizden istenen para 3800 bir sürü test istediler .Biz genetik testi 18 kasımda araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdık ve bir buçuk aya sonuçlar çıktı .Diğer testleri ise Bezmialemde 110 Tl ye yaptırdık .Demem o ki düşüğünüz varsa bence mutlaka yaptırın .
maalesef bende kan pıthılaşma problemi varmış .Hem gebelik için hemde kendi sağlığım için sıkıntı yaratabilirmiş.Benim de dahileyeye görünüp ileride damar tıkanıklığı yaşamam için önlem almam gerektiği söylendi .3.tüp bebek denememe başlayacağım umarım bu sefer problemsiz ilerler ve evlatlarımızı sağlıcakla kucağımıza alabiliriz .Fikir olsun diye yazmak istedim .

Öncelikle merhabalar ,
Benim Ağustos ayında bir kürtajım oldu .Bebeğimin kalp atışı olmadı ,5.haftadan itibaren gelişimi durdu .Doktorum alınması gerekiyor dedi ve ben 8.haftada aldırdım .Bundan önce bir başarısız tüp benbek denemem oldu .İkinci denemem maalesef kürtajla sonlanınca genetik test yaptırdık.Özelde bizden istenen para 3800 bir sürü test istediler .Biz genetik testi 18 kasımda araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdık ve bir buçuk aya sonuçlar çıktı .Diğer testleri ise Bezmialemde 110 Tl ye yaptırdık .Demem o ki düşüğünüz varsa bence mutlaka yaptırın .
maalesef bende kan pıthılaşma problemi varmış .Hem gebelik için hemde kendi sağlığım için sıkıntı yaratabilirmiş.Benim de dahileyeye görünüp ileride damar tıkanıklığı yaşamam için önlem almam gerektiği söylendi .3.tüp bebek denememe başlayacağım umarım bu sefer problemsiz ilerler ve evlatlarımızı sağlıcakla kucağımıza alabiliriz .Fikir olsun diye yazmak istedim .
Tüp bebek tedavisi gördüğünüz hastane ilki de bile yapması, lazım, aslında bide özelse özellikle 10 15 bin para alıyorlar ilk önce pıhtılaşma var mı yok mu bakmaları lazım

Öncelikle merhabalar ,
İnsallah bu denemenizde saglikli bir gebelik gecirirsiniz 🌞
Benim de ilk tup beybi denemem olacak ve benden istediler bu Trombofili testini
Ustelik daha once hic hamilelik yasamadim. Tedbir amacli olsa gerek. Fakat her hastadan istemediklerini biliyorum benim gittigim merkezde. Biz de Goztepe EAH'ta bedava yaptirdik, henuz cikmadi ama eli kulagindadir.

Gecmis olsun 💛

Tüp bebek tedavisi gördüğünüz hastane ilki de bile yapması, lazım, aslında bide özelse özellikle 10 15 bin para alıyorlar ilk önce pıhtılaşma var mı yok mu bakmaları
İnsallah bu denemenizde saglikli bir gebelik gecirirsiniz 🌞
Benim de ilk tup beybi denemem olacak ve benden istediler bu Trombofili testini
Ustelik daha once hic hamilelik yasamadim. Tedbir amacli olsa gerek. Fakat her hastadan istemediklerini biliyorum benim gittigim merkezde. Biz de Goztepe EAH'ta bedava yaptirdik, henuz cikmadi ama eli kulagindadir.

Gecmis
Maalesef pcos olduğu için bende genetik istenmedi .Umarım bu aşamadan sonra sıkıntılar artık son bulsun .Madden ve manen yorucu .
İlk seferde her şeye bakılarak başlamak kesinlikle çok çok avantajlı .
İnşallah sonuçlarınız temiz çıkar ve sağlıkla bebeğine kavuşursun 🤲🌟

Maalesef pcos olduğu için bende genetik istenmedi .Umarım bu aşamadan sonra sıkıntılar artık son bulsun .Madden ve manen yorucu .
İlk seferde her şeye bakılarak başlamak kesinlikle çok çok avantajlı .
İnşallah sonuçlarınız temiz çıkar ve sağlıkla bebeğine kavuşursun 🤲🌟
Cok tesekkurler 💛
Pcos ve genetik arasindaki iliski nedir? Onu anlayamadim 🤔Ben de pcos um ama neredeyse hic uzerinde durmadilar onun

Cok tesekkurler 💛
Pcos ve genetik arasindaki iliski nedir? Onu anlayamadim 🤔Ben de pcos um ama neredeyse hic uzerinde durmadilar onun
Bende de durulmadı.Pcos yumurta tembelliği var dendi ve ona göre yol aldık .Ama tek sebep o değil .Bebek gelişmeyince farklı bir neden arandı .Yani aslında en başında yapılsaydı belki bugün her şey benim açımdan farklı olabilirdi .

Bende de durulmadı.Pcos yumurta tembelliği var dendi ve ona göre yol aldık .Ama tek sebep o değil .Bebek gelişmeyince farklı bir neden arandı .Yani aslında en başında yapılsaydı belki bugün her şey benim açımdan farklı olabilirdi .
Keske.. ama olsun, gec olmadan en uygun yol belirlenip tedaviyi basariyla tamamlayacaksinizdir 🙌 insallah ☺️

Kizlar sonucumdan anlayan olurmu acaba ?? Gebelik dusukle sonuclandi

Eklentiler

• 9727FB33-F610-4B54-96D9-43E3596372E1.jpeg
    9727FB33-F610-4B54-96D9-43E3596372E1.jpeg
    264,1 KB · Görüntüleme: 154
Merhaba. Genetik test yaptırdım doktor bişey yok dedi ama internette araştırdım kan pıhtılaşması diyor tam anlamadım yardımcı olabilir misiniz?
FV R506-Q506= NORMAL
MTHFR C677T = HETEROZİGOT
MTHFR A1298C= NORMAL
FAKTÖR II PROTHROMBİN G20210A= NORMAL
FXIII V34L = HETEROZİGOT
PAI-1 4G 5G = 4G4G
Geçmiş olsun Bnde de aynı şey çıktı ne yaptınız ben henüz doktora gidemedim il dışında olduğum İçin

Adetimin 9. Günü sürahiye 6 7 bardak su, koydum ağzı, açık şekilde hem ota hem suya Yasin meryem suresi ayetel kürsü felak nasıl ihlas fatiha okudum. Dua ettim üfledim. Sonra otu suya atmadan önce küçük Bi parça koparıp peçeteye sardım sağ, göğsüme koydum. Sonra otu sürahiye koydum ağzını kapattım 7 8 saat durdu, öyle sonra otu çıkardım sabah akşam 1er bardak 3 gün içtik. Benm 11. Gün genellikle yumurtlamam olur ondan dolayı 9. Gün başladım ota eğer sizin, 14. Gün yumurtlama oluyorsa 11 12. Gün başlayın.. Göğsündeki otu hamile olduğumu öğrenince çıkardım. Bide ben ekstra youtube de adet söktürücü masaj var onu yaptım. Adetimin başından sonuna kadar her gün aklıma geldikçe 15 20 defa sabah akşam yaptım. Ekstra olarak yumurtalıklara ve rahime göbekten sülük tutturdum. Meryem suresi okuyordum aklıma geldikçe. Bide karnımı ovarak ya varis celle celalühü diyordum aslın da. 707 defa söyleyin yazıyordu Bi yerde ama ben sayı odaklı yapmadım.

X