Kan pıhtılaşması ve genetik test yaptıranlar buraya...

Biz yaptırdık. Genetik ve pıhtılaşma sorunum çıkmadı. Eşimde kromozom inversiyon cikti sadece. Bu düşüklere sebep olabilir dendi. PGT onerildi ve ya normal yolla tekrar deneyebilirsiniz denildi. Bir kimyasal gebeliğim bir de 8.haftada dusugum olmuştu öncesinde. Kimyasalı düşük olarak saymiyoruz dedi doktor.

Kızlar merhaba,
Genetik testler benden de istendi. Ramazan başlamadan salı yada çarşamba günü yaptırmayı düşünüyorum ama regl döneminde testler yapılabilir mi bilginiz var mi?

kızlar merhaba 2. Düşük sonrası bu testi yaptırmalıyız dedik çünkü acısı çok zor Allah kimseye yaşatmasın sonuçları 2 hafta sonra alıcaz inşallah hayırlısı olur hakkımızda..toplamda 17 tüp kan verdim garibime gitti yaptıranlar sizler de nasıldı yazarsanız sevinirim
Bnde genetik test yaptırdim 2 tup tek aldılar araştırma hastahanesinde yaptirdim

Kızlar bende ilk düştüğümü 6 haftalıkken. 2. Düştüğümü ise 20 haftalıkken yaşadım. 5 aylık bebeğimi kaybettiğim için genetik test yaptırdık. 2 tüp benden 1 tüp eşimden alındı devlette. Sonuçlarınız kaç günde çıktı devlette yaptıranlar?

Kızlar bende ilk düştüğümü 6 haftalıkken. 2. Düştüğümü ise 20 haftalıkken yaşadım. 5 aylık bebeğimi kaybettiğim için genetik test yaptırdık. 2 tüp benden 1 tüp eşimden alındı devlette. Sonuçlarınız kaç günde çıktı devlette yaptıranlar?
Genetik 1 ayi bulmustu

Canım saol cevabın için eşimle genetik testi de istedik ondan mı fazla alındı acaba ? Bu arada çıktı mı snde kan pıhtılaşması şuan hamilesn sanırım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu gebeliğinde lekelenme olmad
Merhaba,özel bir kurumda tüp bebek tedavisindeyim. 2 tüpümde alındı tüp bebekten başka çarem yok. Yaş36 ,şansım her geçen gün azalıyor yani . Hiççovuk yok ilk tüp denemem olacak. şuan dondurulmuş 3 embriyom var 1 ay sonra transfer edilecek. ben de genetik test yaptırmak istiyorum transfer öncesi doktorum negatif denemelerden sonra yapalım şuan gerek yok dedi . Ama ben işimi sağlama almak istiyorum sorun yaş amak istemiyorum . Hangi testler yapılıyor? Başka kuruma yaptırmak istiyorum ama kandan mı embriyodan mı bakılıyor bilmiyorum. Testlerin adı ne başka Hastaneye ya da sağlık ocağından kan vererek yaptırabiliyor muyum acaba? Cvp için şimdiden teşekkürler.

Merhaba,özel bir kurumda tüp bebek tedavisindeyim. 2 tüpümde alındı tüp bebekten başka çarem yok. Yaş36 ,şansım her geçen gün azalıyor yani . Hiççovuk yok ilk tüp denemem olacak. şuan dondurulmuş 3 embriyom var 1 ay sonra transfer edilecek. ben de genetik test yaptırmak istiyorum transfer öncesi doktorum negatif denemelerden sonra yapalım şuan gerek yok dedi . Ama ben işimi sağlama almak istiyorum sorun yaş amak istemiyorum . Hangi testler yapılıyor? Başka kuruma yaptırmak istiyorum ama kandan mı embriyodan mı bakılıyor bilmiyorum. Testlerin adı ne başka Hastaneye ya da sağlık ocağından kan vererek yaptırabiliyor muyum acaba? Cvp için şimdiden teşekkürler.
Genetik test direk embriyodan biyopsi alinarak yapiliyor. Embriyolariniz kac gunlukken dondurulmustu?

X