Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

1 hafta sonra gittiğimde kese göründü canım. Normalde doktor 2 gün sonra tekrar gel demişti ben bilerek bekledim net sonuç için.

Merhaba canim benimde ilk 8.46 cikti sonra 16.32 sonra 24 cikti doktor gebelik var dedi ama bakalim. Adetim 2 gün gecikti. Sen kac gun geciktin en son ne zaman kan verdin

Arkadaşlat merhaba hamileliğin bütün belirtileri vardı ve gidip 2 tane idrar testi yaptım pozitifti adetimde 13 gün gecikti bu arada 4 martta grbrlik testi yaptırdım beta hcg 2.67 çıktı ve bugün 18 mart gebelik testi yaptırdım bir de ne göreyim beta hcg 9516 doktor 6 7 haftalık hamilesin dedi ama önceki tahlile göre 15 günlük hamilelikte bu kadarçıkarmıı
Merhaba 2.67 yazarken hata yapmadınız değil mi? Ben de tüo bebek tedavisi görüyorum. Transferden sonra 8 .gün bugün kan verdim sonucum aynı sizinki gibi çıktı. 2.67.negatid diye düşünürken sizin yazınızı gördüm umut oldu. Şimdi nasılsınız? Nasıl ilerliyor?

8 temmuz en son adet gördüğüm tarih 14 Ağustos hamile olduğumu öğrendim 8 gün ge geçmişti kaç haftalık hamileyim yarın kan vereceğim değerlerim artmış mi diye bakacağım

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-14-13-07-26-548_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-14-13-07-26-548_com.android.chrome.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 520
8 temmuz en son adet gördüğüm tarih 14 Ağustos hamile olduğumu öğrendim 8 gün ge geçmişti kaç haftalık hamileyim yarın kan vereceğim değerlerim artmış mi diye bakacağım
Benim bildigim döllenmeden 5-7 gun sonra kanda hcg hormonu salgilanmaya basliyor. Daha önce negatif ciktiginda yuksek ihtimal yeni döllenme olmus rahime yerlesmemisti daha. Yani geç yumurtlama olmus ve gec dollenme yasamissiniz. Insallah saglikla ilerler hamileliginiz.

Benim bildigim döllenmeden 5-7 gun sonra kanda hcg hormonu salgilanmaya basliyor. Daha önce negatif ciktiginda yuksek ihtimal yeni döllenme olmus rahime yerlesmemisti daha. Yani geç yumurtlama olmus ve gec dollenme yasamissiniz. Insallah saglikla ilerler hamileliginiz.
Asagi yukari siz 4-5 agustos gibi hamile kalmissiniz, iliskiniz o gunlere denk gelmis yuksek ihtimal 💜🤭 yani 3 haftalik falan suan duzeltilmis tarih verir doktor. Son adet 8 temmuz degil de 24 temmuz diye duzeltir heralde.

Asagi yukari siz 4-5 agustos gibi hamile kalmissiniz, iliskiniz o gunlere denk gelmis yuksek ihtimal 💜🤭 yani 3 haftalik falan suan duzeltilmis tarih verir doktor. Son adet 8 temmuz degil de 24 temmuz diye duzeltir heralde.
Öylemi evet 8 temmmuz adet başladı bitti olmadım birdaha 7 temuzda evlendim ertes adet oldum .geç donlenme biraz kese gözükmesi için bekleyeceğim öyle gideceğim doktora

Üç haftalik mi cidden Ağustos ta başladı ara ara miğde bulanti adet sancısı falan uyku uyumak hep .yane üç hafta lik hamile 69
9 cikmmasi doğru müdür beta

Üç haftalik mi cidden Ağustos ta başladı ara ara miğde bulanti adet sancısı falan uyku uyumak hep .yane üç hafta lik hamile 69
9 cikmmasi doğru müdür beta
Aslinda bakarsaniz 10 gunluk falan bebek ama adetin baslamasindan itibaren ilk 2 hafta da ekleniyor hesaplama yaparken o yuzden 3 haftalik sayiliyor. Sizinki kaymis ama gec yumurtlama oldugu icin temmuzun 24 ü civarini baz alin son adet olarak zaten doktor soyler onu. 69 cikmasi cok normal daha dusuk cikanlar bile var yeter ki 2 katina ciksin 2 gun sonra o onemli.

Aslinda bakarsaniz 10 gunluk falan bebek ama adetin baslamasindan itibaren ilk 2 hafta da ekleniyor hesaplama yaparken o yuzden 3 haftalik sayiliyor. Sizinki kaymis ama gec yumurtlama oldugu icin temmuzun 24 ü civarini baz alin son adet olarak zaten doktor soyler onu. 69 cikmasi cok normal daha dusuk cikanlar bile var yeter ki 2 katina ciksin 2 gun sonra o onemli.
Yarın yapacam dayamiyorum kadın doğum gideceğim baksinn . dediğin çok güzel.ozele gelirmisin

X