Kan tahlili yardim

Benim bi arkadaşım ikiz gebeydi, hastaneden doktor haftaya gel tekrar kalp atışı dinleyelim sağlık ocağına git gebelik kaydı yapsınlar demiş, sağlık ocağında bu değerle bu bebeğinin birisi tutunmaz düşer haftaya ötekisi kalınca gel demişler kız stresle bebeğini düşürmüştü, işte vebal, vebal, vebal..

Benim bi arkadaşım ikiz gebeydi, hastaneden doktor haftaya gel tekrar kalp atışı dinleyelim sağlık ocağına git gebelik kaydı yapsınlar demiş, sağlık ocağında bu değerle bu bebeğinin birisi tutunmaz düşer haftaya ötekisi kalınca gel demişler kız stresle bebeğini düşürmüştü, işte vebal, vebal, vebal..
Ya ne kadar yazik vallahi Allahlarindan bulsunlar. Benide stres ettiler oyle diyince dedim acaba degerim mi dusuk niye boyle diyolar

Ya buraya yeni tasindigim icin zaten yeni degistirmistim aile hekimimi o yuzden degistiremiyorumda
O zman geriye acilde yaptırmak kaldı
Niye her gün acil derlerse de anlatırsınız
Aile hekimliğim yapmıyor diye
Ama ben yerinizde olsam mutlaka şikayet ederdim

Kızlar son adet tarihim 7 nisandi 7 mayista gittim beta verdim 206 cikti. Ordaki doktor saglik ocagina gidersin hem kan verirsin tekrar hemde gebelik kaydi olusturursun dedi. Bugun gittim saglik ocagina 200 le gebe denmez git 15 gun gecikince gel falan dedi e zaten geceli 11 gun olmus suan bebegimin 5 bucuk haftalik olmasi lazim. Kadin dogumada zar zor pazartesiye randevu buldum. Sizce bir sorun varmidir olsa reglim gelmezmiydi?
Bende kayıt actırmaya gittiğimde 6 haftalıktım bana kayıt acıcam ama düşerse haber ver dedi. Bende Allah korusun düşmesin dedim yani ağzına ilk geleni insana söylüyolar antibiyotik kullanmıstım ozaman düşer dedi zaten cok duygulasım eve ağlayarak dönmüştüm

Kuzum benim stres yapma bu sonucu görmek bile seni çok mutlu etsin kendi kendine onunla konuş aranızdaki bağı kur acilden de kan ver bu gerekli bir prosedür boşver sağlık ocağını şimdilik, kendine ve sağlıklı bebişine hep iyi davran 😊bizlere de duanı eksik etme
Ya Allahindan bulsunlar bisey demicem baska artik pazartesi kadin doguma baktircam direk daha fazla stres olmak istemiyorum

Bende kayıt actırmaya gittiğimde 6 haftalıktım bana kayıt acıcam ama düşerse haber ver dedi. Bende Allah korusun düşmesin dedim yani ağzına ilk geleni insana söylüyolar antibiyotik kullanmıstım ozaman düşer dedi zaten cok duygulasım eve ağlayarak dönmüştüm
Sizi çok iyi anlıyorum, bende bir sağlık çalışanıyım, kadın doğum hemşiresiyim biz düşen beta değerlerini yada bebekleri bile ailelerine o kadar zor söylüyoruz ki, inanın böyle mesajlar okuyunca hayret ediyorum, herkes kalbinin ekmeğini yesin

Salaklar mi bunlar ya

Cok sagolun Allah isteyen hic kimsenin kucagini bos birakmasin insallah ❤
Kuzum benim stres yapma bu sonucu görmek bile seni çok mutlu etsin kendi kendine onunla konuş aranızdaki bağı kur acilden de kan ver bu gerekli bir prosedür boşver sağlık ocağını şimdilik, kendine ve sağlıklı bebişine hep iyi davran 😊bizlere de duanı eksik etme

Sizi çok iyi anlıyorum, bende bir sağlık çalışanıyım, kadın doğum hemşiresiyim biz düşen beta değerlerini yada bebekleri bile ailelerine o kadar zor söylüyoruz ki, inanın böyle mesajlar okuyunca hayret ediyorum, herkes kalbinin ekmeğini yesin
Allah razi olsun sizden de. Gercekten insanlar ne umutlarla bekliyolar bebeklerini boyle kestirip atan azarlayanlar doktor olmusta vicdanini bir yerde unutarak olmus

X