Kan Testi En Erken Ne Zaman Sonuç Verir?

DIPTISDIPTIS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.467
3.602
kızlar bir bilen varsa söylesin lütfen. kafamçokkarıştıkan testi en erken ne zaman sonuç verir? yani adete kaç gün kala sonuç alabiliriz? tecrübeli ve bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum:asigim::asigim:

yeniyaxsxam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.259
0
39
cnm merhaba günaydın benim reglim 5 gün geçmişti kamn testi yaptırdım bukadar geçmesi yeterli 2 gün geçse bile çıkıyomuş o senin nezaman hamile kaldığına bağlı birşey ben yaptığımda tam 4,5 haftalık çıktı valla

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.385
205
Ben adet günümde kan testi yaptırdım ve sonuç pozitif çıktı..
Gün geçirmene de gerek yok yani canımcım..

DIPTISDIPTIS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.467
3.602
benim başıma küçük bir olay geldide. acile gitmiştik migren ağrım için. dr gebelik olabilir dedim oda bakalım o zaman kana ona göre ilaç yazarız dedi. bende bu kadar kısa sürede çıkarmı diye sordum daha yeni yumurtlamıştım 4 gün olmuştu tabi çıkar hatta 2. gün bile çıkar falan dedi. sonuç haliyle negatif çıktı!:kızgın:
çok üzüldüm ama sonra bir araştırdım adet gününde yada 3-4 gün öncesinde yapılınca çıkıyor. sizlerinde fikrini almak istiyorum. :asigim::asigim:

E

EU1

Ziyaretçi
Canım bildiğim kadarıyla bebek rahime tutunduktan 2- 3 gün sonra cıkmaya başlıyor ben tüp bebek yaptırırken doktor söylemişti. Adetin gecmesine gerek yok kan testide.

Ö

öznur83

Ziyaretçi
benim başıma küçük bir olay geldide. acile gitmiştik migren ağrım için. dr gebelik olabilir dedim oda bakalım o zaman kana ona göre ilaç yazarız dedi. bende bu kadar kısa sürede çıkarmı diye sordum daha yeni yumurtlamıştım 4 gün olmuştu tabi çıkar hatta 2. gün bile çıkar falan dedi. sonuç haliyle negatif çıktı!:kızgın:
çok üzüldüm ama sonra bir araştırdım adet gününde yada 3-4 gün öncesinde yapılınca çıkıyor. sizlerinde fikrini almak istiyorum. :asigim::asigim:
[/QUOT

Benim adetime 6 gün vardı grip oldum dr gittim kan testi yaptırdım ilaç kullanmadan önce çıktı.adetinden 10 gün geçtikten sonra çıkacağını söledi hemşire

DIPTISDIPTIS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.467
3.602
[/QUOT

Benim adetime 6 gün vardı grip oldum dr gittim kan testi yaptırdım ilaç kullanmadan önce çıktı.adetinden 10 gün geçtikten sonra çıkacağını söledi hemşire

sende negatifmi çıkmıştı? anlayamadım canımfisfisfis

DIPTISDIPTIS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.467
3.602
Canım bildiğim kadarıyla bebek rahime tutunduktan 2- 3 gün sonra cıkmaya başlıyor ben tüp bebek yaptırırken doktor söylemişti. Adetin gecmesine gerek yok kan testide.

esma nurcum yumurtladıkdan ve yumurta döllendikden ne kadar sonra rahime tutunuyor bebek bilgin varmı bu konuda?:1hug::asigim:

yazel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
42
1
dıptıs canım bende bunu çok merak ediyorum o yüzden doktorumu aradım ama şansa bakki doktorum yıllık izinde 14.şubatta geri dönüyor tam benim adet zamanı sırnaşık şey .Birazdan arayıp hemşiresine soracağım inşallah bilirde hepimiz rahatlarız yaaa.:emir_bebek:

DIPTISDIPTIS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.467
3.602
dıptıs canım bende bunu çok merak ediyorum o yüzden doktorumu aradım ama şansa bakki doktorum yıllık izinde 14.şubatta geri dönüyor tam benim adet zamanı sırnaşık şey .Birazdan arayıp hemşiresine soracağım inşallah bilirde hepimiz rahatlarız yaaa.:emir_bebek:

dört gözle bekliyorum bende yazelim jeyyar

DIPTISDIPTIS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.467
3.602
ben çok karışık anlattım galiba canım benim günüme 6 gün vardı yaptırdım pozitif çıktı

:1rolleyes: benim yumurtlamam adetin 19. günü oldu. daha doğrusu ovulasyon testi kullandım ve 19. gün çift çizgi çıktı sanırım o gün yumurtladım. normali 10. ve 16. günler arası. yumurta döllendikden sonra rahme 5 gün sonra düşermiş okuduğuma göre ama benim dr yumurtlamamın 4. günü bana test yaptı ve negatifti. sanırım test fos çıktı :sm_cool:

manolya41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
224
1
44
kızlar sizden bir konuda yardım istiyorum aranızda daha önce LH FSH PROLAKTİN VE TSH tesleri yaptıran varmı bu tahlillerin normal değerleri kaç olmalı yardımcı olursanız sevinirim