KAN TESTİ NEGATİF, 2 GÜN SONRA İDRAR TESTİ SİLİK ÇİZGİ YARDIM ARKADAŞLARRR

Duygu2110

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Selam arkadaşlar.

1 yıllık evliyim, 10 yıldır kadın dogum kontrol hapı kullanıyorum. reglı sancılarım agır geçıyordu bunları duzeltmek ıcın. İlacımı bıraktım. Reglımın üzerinden 4 gün gecti. Bende 2 gun önce kan testi yaptırdım sonuç 5.97 çıktı. Hamile olmadığımı syledıler. Bugun sabah idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Kafam çok karışık. Kan testinde çıkmadı 2 gün sonra idrarda niye çıktı anlayamadım. Ne kaç tane test yaptım bu ne manyaklık 😁😁 insan biran önce öğrenmek istiyor sanırım. Dış gebelik yada kimyasal gebelik olmasından korkuyorum 😔 umarım değildir. Hakkımda hayırlısı olsun. Rabbim gönülden isteyen herkese evlat duygusunu yaşatsın inşallah 🙏 şimdiden teşekkür ederim 💜

Darkgod

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2018
1.995
2.084
24
Selam arkadaşlar.

1 yıllık evliyim, 10 yıldır kadın dogum kontrol hapı kullanıyorum. reglı sancılarım agır geçıyordu bunları duzeltmek ıcın. İlacımı bıraktım. Reglımın üzerinden 4 gün gecti. Bende 2 gun önce kan testi yaptırdım sonuç 5.97 çıktı. Hamile olmadığımı syledıler. Bugun sabah idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Kafam çok karışık. Kan testinde çıkmadı 2 gün sonra idrarda niye çıktı anlayamadım. Ne kaç tane test yaptım bu ne manyaklık 😁😁 insan biran önce öğrenmek istiyor sanırım. Dış gebelik yada kimyasal gebelik olmasından korkuyorum 😔 umarım değildir. Hakkımda hayırlısı olsun. Rabbim gönülden isteyen herkese evlat duygusunu yaşatsın inşallah 🙏 şimdiden teşekkür ederim 💜
5 ve üzeri hamilelik canım sen testi yenile

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 335 gün geçti.

pastirma

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
170
335
32
Ay
Selam arkadaşlar.

aynı durum bendede oldu 2 gün önce kan testi negatif bugün 2 idrar testi yaptım 2 Side silik ve pozitifti ☺️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 275 gün geçti.

Darkgod

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2018
1.995
2.084
24
Ay
aynı durum bendede oldu 2 gün önce kan testi negatif bugün 2 idrar testi yaptım 2 Side silik ve pozitifti ☺️
Beş ve üzeri hamilelik 😊 değerleriniz yükselmiş olabilir tekrar kan verin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 335 gün geçti.

Elaikra81

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
69
11
31
Merhaba aranıza yeni katıldım adetime 2 gün var daha bugun beta yaptırdım 0.5 çıktı yok yani ama belirtim var çok beklesemmı

DilekBurcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
1.287
808
Selam arkadaşlar.

Kan verin 5 ve üstü hamilelik şaşırıyorum ayrıca doktorlar neden hemen gebelik yok diyor 2 gün sonra yenileyelim testi demiyorlar saçma ya 1.20yle 1 hafta sonra tekrar test yapıp hamile kalanlar biliyorum yani

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 31 gün geçti.

Duygu2110

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Kan verin 5 ve üstü hamilelik şaşırıyorum ayrıca doktorlar neden hemen gebelik yok diyor 2 gün sonra yenileyelim testi demiyorlar saçma ya 1.20yle 1 hafta sonra tekrar test yapıp hamile kalanlar biliyorum yani
Bende anlayamadım başından attı beni. Ne kdr tehlikeli şeyler. Bide inansam hiç birşey yaptırmasam. Bunun vebalibi nasıl alıyolar anlamıyorum.

DilekBurcu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
1.287
808
Bende anlayamadım başından attı beni. Ne kdr tehlikeli şeyler. Bide inansam hiç birşey yaptırmasam. Bunun vebalibi nasıl alıyolar anlamıyorum.
Canım sen başka doktora git testini yenilet burda da yaz merakta bırakma bizi 🤗🤗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 31 gün geçti.

Duygu2110

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Canım sen başka doktora git testini yenilet burda da yaz merakta bırakma bizi 🤗🤗
Daha güzel haber veremiyorum be yazıkkı. Dün kan testi 75 çıktı çok düşük dediler kimyasal ve dış gebelikten süpheleniyolar. Normal hamile bir kadının değerinin reglı 1 gun gecıkınce test yapımca 300 500 cıkıyomus. Pzrtsı deger cok yukselırse gebe olabılırmısım. Umutlu konusulmadı tabıkı ne yazıkkı durum bu 😢😢😢😢 cok kotu oldum 😢😢😢😢

L O L

5.ci takım Bş.85.5 Güncl.75.5 Hedef 72
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
5.264
11.295
23
Daha güzel haber veremiyorum be yazıkkı. Dün kan testi 75 çıktı çok düşük dediler kimyasal ve dış gebelikten süpheleniyolar. Normal hamile bir kadının değerinin reglı 1 gun gecıkınce test yapımca 300 500 cıkıyomus. Pzrtsı deger cok yukselırse gebe olabılırmısım. Umutlu konusulmadı tabıkı ne yazıkkı durum bu 😢😢😢😢 cok kotu oldum 😢😢😢😢
Ya yemin ederim sinir ediyo bu doktorlar insanı
Benim reglm 12 gün geçti değerim 40tı elhamdülillah sağlıklı bi hamileliğim var 20 haftalık olacak

Bebeğin nezaman döllendiğini Nerden biliyormuş doktor???
Değerin gayet güzel canım hiç düşünüp kafana takma 2 gün sonra tekrar yaptır
Kanaman leken yoksada hiç korkma sağlıklı sıhhatlidir inşaAllah ❤

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :75.5 Kg.

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
25.314
75.538
Ay ne sinir bozucu bu doktorlar. Yumurtlaman belki gec oldu belki gec dollenme oldu.
Yani bu kadar evham fazla ya insanlara. Doktor deģil felaket tellali oldular vallahi.
Allah iyilerle karşilastirsin.