Kan testim negatif sonradan pozitif olur mu ?

redappleee

Seni bekliyorum meleğim 🤱🏼👼🏻💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2021
1.950
4.509
Kızlar selam. Bata 5 gün varken kaç testi yaptırdım arkadaşımın ısrarı üzerine ve negatif çıktı böyle kanda negatif çıkıp sonra pozitif olan var mı erken yaptırdığım için negatif çıkmış olabilir mi sonra pozitife döner mi sizce ?

Kızlar selam. Bata 5 gün varken kaç testi yaptırdım arkadaşımın ısrarı üzerine ve negatif çıktı böyle kanda negatif çıkıp sonra pozitif olan var mı erken yaptırdığım için negatif çıkmış olabilir mi sonra pozitife döner mi sizce ?
Merhaba sonuc ne Acaba yunurtlamadan kaç gün sonra negatif gördünüz kanda

Eklentiler

• Screenshot_20211126-062758_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211126-062758_WhatsApp.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 93
Evet vidyo cektm ata bilirsm çok net görüyom adete daha 6 var umarm yanıltmaz sbh bidaha yapsammı 9 gbi ayy 😄ama daha dün kan değerim 2.0 dı bu gün yumurtlamadan 8 gün dün yaptım test 0 cizgi ataym hatta

Evet. Adetten kac gun once yaptirmistim hatirlamiyorim ama negatif cikmisti. Sonra 39+5te dogurdum onu :)

Bence var gibi ben transferimin beşinci gün akşamı böyle görmüştüm o testte 2 saate kıl gini çizgi olur iki gun sonra sabah ilk idrarla tekrar yapın dahada netleşir bence inşallah vardır
Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin yarn kaset veya başka erkem gebelik testi yaparç bunda şikayet cokmuş silik cıkarıyomuş
Ama dün bundan yaptım hic yoktu testi atmadm bakalm cizgi siz dediğiniz gbi olurmu

Allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin yarn kaset veya başka erkem gebelik testi yaparç bunda şikayet cokmuş silik cıkarıyomuş
Ama dün bundan yaptım hic yoktu testi atmadm bakalm cizgi siz dediğiniz gbi olurmu
Çok teşekkür ederim Allahım isteyen herkese nasip etsin banada hayırla sağlıkla kucağıma almayı 🤲 bende bu kadar bile çizgi yoktu ilk 5 dakikada sağa sola havaya kaldırınca gözüken hayali bişey vardı yarım saate böyle oldu iki saate kıl gibi çizgi oldu iki gün sonra sabah ilk idrarla yaptım şak diye çıktı ilk bir dakikada çok şükür. varsa eğer şu an betan düşüktür yarına yada ertesi güne kadar sabret bakalım hakkında hayırlısı 😍

Çok teşekkür ederim Allahım isteyen herkese nasip etsin banada hayırla sağlıkla kucağıma almayı 🤲 bende bu kadar bile çizgi yoktu ilk 5 dakikada sağa sola havaya kaldırınca gözüken hayali bişey vardı yarım saate böyle oldu iki saate kıl gibi çizgi oldu iki gün sonra sabah ilk idrarla yaptım şak diye çıktı ilk bir dakikada çok şükür. varsa eğer şu an betan düşüktür yarına yada ertesi güne kadar sabret bakalım hakkında hayırlısı 😍
İnşallah yaaa dün kan verdm 2.0 dı yani ondan acaba yalanmı diye başka yaparm diye düşündüm ben yine habür ederim Teşekkür ederim 😊yorumunuz icin

X