Kanal Tedavisi Sonrası Şiddetli Ağrı

Juliet12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
1
0
29
Uzun zamandır antibiyotik kullanmama rağmen dişimdeki ağrı ve iltihap geçmiyordu. En son iki gün önce iltihaplı dişime kanal tedavisi yapıldı. Üzerine geçici dolgu yaptılar ve 10 gün sonrası için randevu verdiler. Dün ağrım yoktu ama şu an çok fazla yüzüm ve gidişim ağrıyor. Nefesim daralıyor. Sizce normal mi?

Bende kanal tedavisi gördüm uğuşukluk gecince cok agrim oldu ama sonrasinnda olmadi soğuk kompleks uygulamistim ben eve gelince sizin 1 gün sonra agriniz olmasi tuhaf acaba yeni mi geciyor uğuşukluk dicem ama bu kadar etkisi sürmez sanirim

Normal. Birkaç gün ağrı oluyor hatta bazı insanlarda 1 hafta bile olabiliyormuş. Ben yaptırdım yakın zamanda iki gün ağrı oldu sonra bitti

Merhaba bende kanal tedavisi oldum 3 seans sürecek dedi doktor. İlk seans bitti. Ağrım yok ama tedavi yapılan dişin olduğu damak yara olmuş. Normal midir ki bilemedim? Yarın doktorumu arayacağım ama içim rahat etmedi buraya yazmak istedim.

Merhaba bende kanal tedavisi oldum 3 seans sürecek dedi doktor. İlk seans bitti. Ağrım yok ama tedavi yapılan dişin olduğu damak yara olmuş. Normal midir ki bilemedim? Yarın doktorumu arayacağım ama içim rahat etmedi buraya yazmak istedim.
Bence normaldir o çünkü orasına işlem uygulanıyor hasar alıyor sonuçta. siz yine de doktorunuza sorun tabi çok daha iyi olur benimkisi bir görüş sadece

X