Kanamam lütfen yardımcı olun

Ssln11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
36
9
27
Merhaba Geçen ay kimyasal gebelikten geçirdim bu ay adetim 3 gün geçti ve hemen kan testi yaptırdım değerim 19.99 çıktı akşamına tekrar verdim 21.13 çıktı ertesi gün kanamam başladı doktora gittim kanamam var diye betaya bakıldı 57 çıktı doktor kimyasal veya dış gebelik dedi 2 gün sonra kanamam durdu hemn başka doktora gittin betama bakıldı 143 çıktı vajinal ultrasondan bakıldı kese oluşumu yok takipe devam dedi 2 gün sonra tekrar verdim 472 çıktı ertesi gün tekrar verdim 660 çıktı ve bugün adet kanaması gibi kan gelmeye başladı ama ağrım yok düşük mü yapıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Oncelikle gecmis olsun

beta verdiginiz tarihler bana biraz anlamsiz geldi
Belkide ben anlayamadm

48 saat arayla ayni lab da olcturmenizi oneririm,

Size zahmet tam tarihleriyle beta degerlerini tek tek yazarsaniz daha cok yardimci olmaya calisirim.
Ben bi dis gebelik gecirdim oyuzden beta takibiyle baya hasir nesir oldum,

elimden geldiginc aciklamaya calisirim..
Tarihleriyle yazin yorumlayalim lutfen .

Oncelikle gecmis olsun

Belkide ben anlayamadm

Size zahmet tam tarihleriyle beta degerlerini tek tek yazarsaniz daha cok yardimci olmaya calisirim.

22 mart 19.99
22 mart 21.13
24 mart 57
26 mart 143
29 mart 472
30 mart 660

Oncelikle gecmis olsun

Belkide ben anlayamadm

aynen bende kimyasal gebelik gecirdim tam bunları yazacaktım sız yazmıssınız elleriniz dert gormesın

iyi ama bu degerler artmış neden kanama olsun kı yerlesme kanaması adet oncesi gelır.
hiç vakıt kaybetmeyin. degerleni 1000 li rakam ustunde olması lazım ama belki gec döllenme oluyor ve bebek yerlesıyor gidin iciniz rahat etsin gebeligin ilk 3 ayında kanama ve düsük riski olur bi ilac veriyor onu korusun dıye allah sifa versin

iyi ama bu degerler artmış neden kanama olsun kı yerlesme kanaması adet oncesi gelır.
hiç vakıt kaybetmeyin. degerleni 1000 li rakam ustunde olması lazım ama belki gec döllenme oluyor ve bebek yerlesıyor gidin iciniz rahat etsin gebeligin ilk 3 ayında kanama ve düsük riski olur bi ilac veriyor onu korusun dıye allah sifa versin
İnşallah sağolun eşim gelince hemen gidicem acile

degerler guzel artmıs aslında bence kanamayı durduracak igneler vermeli kadn dogum doktoru beta artıyosa yeterli artısa geldkten snra bakılır kese varmı yokmu diye

degerler guzel artmıs aslında bence kanamayı durduracak igneler vermeli kadn dogum doktoru beta artıyosa yeterli artısa geldkten snra bakılır kese varmı yokmu diye
Kese var ama rahimden aşağıya kaymış zaten sağlıklı gebelik değil dedi doktor cerrahi müdahale edilecek büyük ihtimalle

X