kanamam olduu

ama eşim kadın doğumcu dr.a sormuş transferden sayılır demiş herneysee perşembe kendi hastaneme gidicem o zamna konuşucam..genelde herkes adetten sayılıyor diyor zaten

benimde dr altan jel teklif etmişti ama ben onu yapamam dedim oda iğne zate3n daha etkili madem öyle iğnye devam dedi 11 hafta 2 günlükken kesildi ve artık oluk oluk kanıyordu iğne yataklarım

mrb hilalcım bugün dr a sordum nasıl hesaplayacağımı son adet döneminin başladığı tarihden dedi transfer 7ocak adet dönemi 21 aralık

bende jeli kullanmadım bu 4.üncü denemem yoruldum artık allah olmayan herkese versin cok zor bu işler

demek 11 haftaya kadar jel kullanılıyorrr.bende hiç sevmedim jeli ama bence iğneden daha iyidir...beni sıkan şey jeli koyduktan sonra 1 saat yürüme zorunluluğu evin içinde dön dön dönüyorum başım dönüyor...

hilalcim transferden sayılıyor bak sana öğreteyim senin tranmsfer tarihin nedir

evet hilalcım 1 hafta tekmi senin kanamam kesildi şimdi insallah olmaz bidaha aman dikkat et canım

adetten diyorum internetten girin hamilelik hesaplama diye son adet dönemini soruyorlar bende sizin gibi biliyordum ama degilmis hilal dr ara simdi

Ben örnek vereyim mesela benim 13 haziranda transfer tarihim tamamı
7 temmuzda kese görmeye gitmiştik
şimdi 13 hazirandan 7 temmuza kac hafta oldunu sayalım
kese görmeye gittiğimde 24 gün olmuştu konulalı yani bunu 7 böldüğümüzde
3 hafta 3 gün oluyor
bunun üzerine 2 hafta ekliyorsun canım 5 hafta 3 gün oluyor
benim adet tarihimden saydımdada 5 hafta 4 gn oluyor yani bende 1 gün oynuyor bvende adetten sayıyorum

sahracımm perşembe gidicem dr.a o zamn sorarımm şimdi bunun için aramıyım..dr.a sormayı unuttum geçen hafta..ama hastalarla ilgilenen biri var orda oda adetten sayılıyor dedi....zaten benim çizelgem adet tarihine göre hesaplı...

yani bende 1 gün oynadı için ebn başka dr kontrole gittimdede bunu söyledimde tama öyleysede son sattan bakalım diyor
ama bazı insanların tedavileri da uzun sürdü içimn transferden o tarihe sayılıp uzeirne 2 hafta ekleniyor kızlar kafa karıştırmayın..
yani ben şuanda 35 haftalıkım tranmsfer olalı 33 hafta olmuş oluyuor

hilal bugune senin 34 gün oluyor transfer olalı 7 bölelim canım 4 hafta 6 gün oluyor 2 hafta daha eklersen 6 hafta 6 gün oluyor dotkorun buna göre takip edicektir seni bizçünkü aynı klinikte yaptırdımız için(kardeş klinik) ama bazı dr da farklı hesaplıyomuş yani 2 hafta eklemedende hesaplayan oluyonuş ama ben 11 hafta 2 günlkken 2 li test yaptırmıştım ee o zaman 2 hafta cıkarsan 9 hafta 2 gün olmuştu transfer olalı

bir iki gün fark etmez zaten hilalcim bende adetten hesaplıyorum bazıların yumurta takibi olgunlaşması 24 gün felan suruyor onlar adetten hesaplıyamaz

neyse yaaaaaa bebişlerimiz iyi olsunda hafta önemli degil derya nerdesin ortaya laf attın kayboldun

X