Kanamam var düşük mü yapıyorum?

bettbet

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
96
28
Kızlar öncelikle merhabalar, gebelikten şüphelendiğim için test yapayım dedim ve sonuç bu, ama dün hafiften kanamam başladı pembemsi ve ara ara kahverengiye dönüştü çok yoğun bir kanama değil sadece lavaboya gittiğimde peçeteye geliyor sol kasıgım ve belim inanılmaz derecede agrıyor, düşük riski falan olabilir mi? 😔

Eklentiler

• D1245E60-6599-4152-9395-BE6AA20FD592.jpeg
    D1245E60-6599-4152-9395-BE6AA20FD592.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 143
Olabilir, yerleşme de olabilir. Kırmızı olursa acile gidin. Olmazsa da yarın doktora gidip progestan filan alın

Kızlar öncelikle merhabalar, gebelikten şüphelendiğim için test yapayım dedim ve sonuç bu, ama dün hafiften kanamam başladı pembemsi ve ara ara kahverengiye dönüştü çok yoğun bir kanama değil sadece lavaboya gittiğimde peçeteye geliyor sol kasıgım ve belim inanılmaz derecede agrıyor, düşük riski falan olabilir mi? 😔
Bir pedi doldurmayacak şekilde akıntı tarzı bir kana varsa.rengi pembe kahverengi gibiyse yerleşme kanadı olabilir.
Düşük durumda kan kırmızı şekilde ve regli tarzı olur.onu bu gece takip edin bence.
Umarım düşük değildir.

Yarın gideceğim mutlaka lavaboya her girdiğimde gelmiyor fakat ara ara kan rengi yoğunlaşıyor korkuyorum biraz da ama çok fazla gelmiyor

Umarım düşük değildir, daha önce hiç yaşamadığım birşey olduğu için bilgisizim o yüzden burayı tercih ediyorum, bilgileriniz için de çok teşekkür ederim, yarın gideceğim mutlaka haberdar ederim.

Yarın gideceğim mutlaka lavaboya her girdiğimde gelmiyor fakat ara ara kan rengi yoğunlaşıyor korkuyorum biraz da ama çok fazla gelmiyor
Kan rengi olması iyi değil canım.
Bir arkadaş geçenlerde resimli bir parça paylasmisti.hamile olduğunu bilmiyordu ne yazikki düşük yapmış.
Aman ihmal etme eğer çok ağrı ve kanama olursa acile git bence.

Bu yüzden pek uyuyamıyorum beklemeyi tercih ediyorum ara ara gidiyorum bazen yoğun bir şekilde akıntı geliyor fakat bazen hiç gelmiyor rengi çok olmayacak şekilde koyulaşıyor umarım düşündüğüm gibi olmaz 🙅‍♀️

Bu yüzden pek uyuyamıyorum beklemeyi tercih ediyorum ara ara gidiyorum bazen yoğun bir şekilde akıntı geliyor fakat bazen hiç gelmiyor rengi çok olmayacak şekilde koyulaşıyor umarım düşündüğüm gibi olmaz 🙅‍♀️
İnşallah olmaz canım inan çok üzüldüm bende.yarin gidince mutlaka haber ver hayırlı haberlerini bekliyorum.stres yapmamaya çalış psikolojik olarak etkilenip daha fazla kanama falan olmasın aman.

Benim de kahverengi lekelenmem olmuştu ilk batta 5.haftada başlamıştı 8.haftaya kadar sürmüştü. Progestan kullandım kesildi birden. İnşallah senin de öyle bir lekelenmedir canım güzel haberler al inşallah 🤲🌸

Benimki daha çok çok yeni dün bu testi yaptım bi an emin olamadım hafif silik çıktı diye kan testi vermiştim bugün sonuçlarını alacağım, kanamamın olması ürküttü beni, araştırdım biraz internette yazılanlar da korkuttu beni, en sonunda kendimi burada buldum, inşallah güzel haberler alacağım canım hayırlısıyla, bolca amin 🙏🏻

Kızlar sanırım düşük yapıyormuşum ama net birşey söylemedi doktor sağlıklı bir gebelik değil dedi kafam çok karıştı😞

Kızlar sanırım düşük yapıyormuşum ama net birşey söylemedi doktor sağlıklı bir gebelik değil dedi kafam çok karıştı😞
Merhaba önçellikle çok geçmiş olsun şuan durumunuz nasil?
ben 10 mart da malesef düşük yaptım aynı sizin anlatığınız gibi kanamam vardı ve yoğunlaştı , her hafta kontrolle gittim, progestan ve folik asit kullandım ama sonunda evde düşük yaptım malesef. Bol bol dinlenın ağır şeyler taşımayın

Merhaba önçellikle çok geçmiş olsun şuan durumunuz nasil?
ben 10 mart da malesef düşük yaptım aynı sizin anlatığınız gibi kanamam vardı ve yoğunlaştı , her hafta kontrolle gittim, progestan ve folik asit kullandım ama sonunda evde düşük yaptım malesef. Bol bol dinlenın ağır şeyler taşımayın
Merhabalar, bende şöyle oldu kimyasal gebelik geçirdiğimi söylediler, şimdi de dış gebelik yaşayabileceğimi söylüyorlar iki günde bir kan aldırıyorum değerlerimi kontrol ediyorlar, bilmiyorum böyle çok farklı bi agrı hissediyorum vücudumda, yarın gideceğim umarım söylenilenler doğru değildir😞

Öncelikle merhaba gebelikte kanama normal bir durum değil. Bende yaşadım hatta tüp bebekti benımkı 9.haftada bır kanama yasmıstım iğne ile durmustu. Hersey yolunda iken 19+3 günlük gebelikte düşük yaptım yani evde dogum basladı ve dogum oldu evde hastaneye gıdene kadar olan olmustu. Demek istediğim kanama varsa sıkıntı lutfen bu durumlarda hastaneye gıdın hemen.

Merhabalar, bende şöyle oldu kimyasal gebelik geçirdiğimi söylediler, şimdi de dış gebelik yaşayabileceğimi söylüyorlar iki günde bir kan aldırıyorum değerlerimi kontrol ediyorlar, bilmiyorum böyle çok farklı bi agrı hissediyorum vücudumda, yarın gideceğim umarım söylenilenler doğru değildir😞
Gittinizmi doktora

Gittinizmi doktora
Gittim yeniden kan istediler yarın tekrar kan vereceğim ama değerlerine göre gebesin dediler ama kanamam var dediğimde şuan birşey söylemek için erken dediler dış gebelik yada kimyasal gebelik geçirdiğini söyleyemeyiz dediler ikidir böyle şeyler söylüyorlar bi çaresi yok mu bulunmuyor mu iyice mahvoldum

Gittim yeniden kan istediler yarın tekrar kan vereceğim ama değerlerine göre gebesin dediler ama kanamam var dediğimde şuan birşey söylemek için erken dediler dış gebelik yada kimyasal gebelik geçirdiğini söyleyemeyiz dediler ikidir böyle şeyler söylüyorlar bi çaresi yok mu bulunmuyor mu iyice mahvoldum
Çok geçmiş olsun. Nasılsınız şimdi. Sizinle benzer şeyler yaşıyorum lekelenme, aralarda WC de hafif kanama yaşıyorum. Hamilelik çok yeni olduğu için Dr biraz beklememi söyledi. Dusukte olabilir yerleşme kanaması da olabilir dedi. Yeni olduğu için ilaç da vermedi. Pazartesiye kadar acil bir durum olmazsa bekliycem ama psikolojim çok kötü.

Çok geçmiş olsun. Nasılsınız şimdi. Sizinle benzer şeyler yaşıyorum lekelenme, aralarda WC de hafif kanama yaşıyorum. Hamilelik çok yeni olduğu için Dr biraz beklememi söyledi. Dusukte olabilir yerleşme kanaması da olabilir dedi. Yeni olduğu için ilaç da vermedi. Pazartesiye kadar acil bir durum olmazsa bekliycem ama psikolojim çok kötü.
Bebeğim benimle mi sağlık mı bunu bilememek çok kötü 😢😢

X