Kanepe rts nerilerinizi bekliyorum

MaVili_06

♥♥MERT♥♥
Kayıtlı Üye
21 Mart 2007
1.684
6
42
Merhaba arkadaşlar..
kanepelerime örtü almak istiyorum
polar alsam yazın yakar diyorlar
pike tarzı alsam,kayar diyorlar.
peki sizler ne öneriyorsunuz?
teşekkür ederim

benim bir arkadaş mobilyasının aynı kumuşından ve renginden örtü yaptırmış ama mobilyası ısmarlama olduğundan artan kumaştan yapmş kenarlarınada püskül koydurmuş çok hoş durmuş sanki örtü yok gibi... ayrıca çocuklu ve kalabalık ailede zor oluyor her hafta yıkayıp mis gibi seriyor tertemiz... yani sizinki hazırsa kendi kanepenizin ve odanızın uyumuna göre seçin birde mobilyacılar bu işi biliyor çoğunlukla onlardan fikir alıp kendi zevkine göre kumaş seçiyorsun onlarda ölçü alıp hazır dikiyorlar...benimde mobilyam hazır şimdilik düşünmüyorum zaten 2 kişi olunca temiz kalıyor inş. çocuk olursa bende mobilyayı aldığım yere gidip diktirecem....yedekli olursa daha ii olur bence ne olur ne olmaz....a.s.

Teşekkür ederim canım,ama diktirmeyi düşünmüyorum.daha pratik birşeyler istiyorum.kanepelerim bordo,yanları ve altı krem deri.bende bordo örtü istiyorum.bizim ufaklık baya döküp saçmalara başladı..

buldan örtüleri tavsiye ederim canım renkli olanları var yıkayıp seresin ütüye bile gerek kalmıyor.hatta örtü diktirmene gerk yok al ve ser

ben lastikli bürümcük gibi olan koltuk örtüleri varya onlardan kullanıyorum çok memnunum geçen yıl 300 tl aldım ama şimdi çok ucuzlamış 150 tl alırsın her renk var ben krem rengi kullanıyorum çok memnunum hiç kaymıyo şık duruyo

polar veya pike örtüler otururken kayıyor bende pike atrzı örtülerimi kullanıyordumdüzeltmeye bıkmıştım. annem hazır koltuk örtüleri var onlardan almış çok memnunum kayma felan yapmıyor hemde yıkayınca leke kalmıyor yaz kış kullanabilirsin.

Bu aralar bende bu konuyu düşünüyordum, tam denk geldi valla.Polar örtülerim var ama yazın olmuyor.Şu bürümcük, lastikli olanlardan istiyorum, ama daha piyasa araştırması yapamadım.Fiyatı ne civarda bilen var mı kızlar?

aaaöyle bürümcük lastikli falan bişeyler mi var,ben de bi araştırayım.benim koltuklarım krem(eklemiştim çeyiz bölümüne),iki kişiyiz ama saçım düşse üstüne belli ediyor.hiçbir şeyi rahat rahat yiyip içemiyoruz üstünde.mecburen ben de bakıcam bişeyler araştırayım bari söylediklerinizi.

bu örtü olayına bende çok sıcak bakıyorumm
evlenirken alacaktım koltuklarımız yeniydi almadım
ama bakıyorum ki gerekiyor
eşim tv karşısına geçti mi koltuğun üzerinde bişiler yiyor içiyor, gelen gidenlerin çocukları oluyor bişiler döküyor
çok rahatsızım bu durumdan
koltuklarım kahverengi ama ne olursa olsun leke kir hoş durmuyor
her dakikada koltuk silecek halim yok o kadar vaktimde yok zaten
ikeada çok güzel örtüler vardı ama fiyatları yüksek gelmişti alamadım
şimdi sizin söylediğiniz fiyatlara göre onlar hesaplıymış demek bi ara tekrar bakayım

aaaöyle bürümcük lastikli falan bişeyler mi var,ben de bi araştırayım.benim koltuklarım krem(eklemiştim çeyiz bölümüne),iki kişiyiz ama saçım düşse üstüne belli ediyor.hiçbir şeyi rahat rahat yiyip içemiyoruz üstünde.mecburen ben de bakıcam bişeyler araştırayım bari söylediklerinizi.

Canım alta resmini ekledim.Bak istersen...

ALTINKOZA-KOLTUK-ORTUSU-BURUMCUK-MAXI-GRUBU__18368243_0.jpg

Teşekkür ederim canım,ama diktirmeyi düşünmüyorum.daha pratik birşeyler istiyorum.kanepelerim bordo,yanları ve altı krem deri.bende bordo örtü istiyorum.bizim ufaklık baya döküp saçmalara başladı..

ben polar derım tatlım benım evımde de polar var ve 3 yaşındak ıoglum yuzunden haftada yıkanıyor pratık 2 saat takmaya ugraşmıyorum ben sana tavsıye ederım cnmm

tabi oglum buyuk olsa güzel ce dıktırıım yaniii:kahve::kahve:

bende lastikli bürümcüklü istemiyorumkaydirigubbakcemile3
farklı daha modern tarz örtü bilen var mı acaba

bende bursa kumaş pazarına baktım kumaşların isimlerini unttum ama ben hem halımın üstüne hem kanepelerime alıcaktım metresi 15 liraya shaggy halılar gibi uzun tüylü kumaşlar vardı arkadşımda kullanıyo çok güzel yumuşacık ama bana hem pahalı geldi hemde eni 150 cm halımı kapatmıyo
bi de deve tüyümü dedi kaz tüyümü polara benziyo biraz metresi 9 lira onlarda güzel ama kayar büyük ihtimalle tabanı yapışcak gibi değil
ben halımla kanepelerim benzer olsun istemiştim baklaım tekrar bakıcam polar bende istemiyorm zaten şimdilkiler polar bürümcükleride geçirmek filan zahmetli

ben lastikli bürümcük gibi olan koltuk örtüleri varya onlardan kullanıyorum çok memnunum geçen yıl 300 tl aldım ama şimdi çok ucuzlamış 150 tl alırsın her renk var ben krem rengi kullanıyorum çok memnunum hiç kaymıyo şık duruyo

nerden aldın canım bu örtüyü

Merhabalar konu eski ama Bende ne yaptığımı söylemek istedim sonraki arayanlara fikir olsun diye kanepelerim spor olanlardan; haliyle bahsettiğiniz hazır örtüler uymuyor ona bi süre polar yaydım ağzı biryerde burnu biryerde bide kızım sağolsın genelde yeri halının üstüdür çekelerken :KK70: bu yüzden lastikli çarşaflar varya onlardan aldım renginden bir geçiriyorum hem rengi tutuyor hem yakmıyor hemdee kaymıyor..Bu tarz kanepesi $mobilya2-1.jpg $mobilya2-1.jpg olan varsa istediği kumaşı alıp lastikli çarşaf istiyorum diyip rahatlıkla yaptırabilir.Öyle ucuz oluyormuş eğer farklı kalın kumaş isterseniz.Çift kişilik lastikli çarşaf yetiyor benimkilere ..Sevgiler

X