Kanser miyim?

Mematipolatalemdar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
85
-26
23
Arkadaşlar haftada bir regl oluyorum ve önceleri siyah kan şeklinde geliyor vajinamda ağrı oluyor daha sonra normal regle dönüyor 1 hafta geçiyor sonra tekrar aynı şeyler oluyor doktpra gittim ama ulturason için sora beklemem lazım kafayı yiycem internete kimisi bir belirtisi olmadığını yazmıştı rahim ağzı kanseri için benim tek belirtim adet düzensizliği çok korkuyorum 21 yaşındayım nolur yardım edin bana böyle bir şeyler yaşıyan var mı ya da doltor falan olan var mı

Arkadaşlar haftada bir regl oluyorum ve önceleri siyah kan şeklinde geliyor vajinamda ağrı oluyor daha sonra normal regle dönüyor 1 hafta geçiyor sonra tekrar aynı şeyler oluyor doktpra gittim ama ulturason için sora beklemem lazım kafayı yiycem internete kimisi bir belirtisi olmadığını yazmıştı rahim ağzı kanseri için benim tek belirtim adet düzensizliği çok korkuyorum 21 yaşındayım nolur yardım edin bana böyle bir şeyler yaşıyan var mı ya da doltor falan olan var mı
Dur bir sakin ol canım adet düzensizliğin varsa en fazla polikistikover olabilirsin oda kesin değil.
Benimde vajinamda elime kitle geliyordu doktor aldi patolojiye gönderdi bekliyorum inş iyi çıkar.
Stres yapma muayeneni ol korkacak birşey yok😊

Ne yaptın ne kanseri Allah aşkına. İnternetten baş ağrısına baksan kanser çıkar zaten.

Ayni seyler bende de var hep vardi aslinda. Evlendim bebek icin muayene oldum pko cijti ilk bebekte . ikinci de ,yine siddetli agri yasiyodum hem karinda ve genital bolgede . adet duzensiz 45,50 gunde oluyodum ,olunca 10 gun falan siyah kanam seklinde oluyo . dr kist var diyo ama hep agri ve akinti var . normal geliyo artik bana . insallah bisey yoktur canim .

Mi-Ok Yun Mi-Ok Yun eee zaten gittim knk sıra bekliyorum ulturason için

Beklerken kalpten gideceksiniz bir sakin olun o zaman 🤦🏼 Hemen kanser teşhisi koymuşsunuz kalbide unutmayın derim 🤣
Ergenliğimden beri (20 senedir) adetlerim düzensiz hayatımda 1 kez sizin gibi düşünmedim sakin olun.

kadın doğum doktorunun odasında ultrason cihazı yok muydu yoksa özel bir ultrasondan mı bahsediyorsunuz? :eek:

Benim daha önce kistim bardı ama iyileşmiştim kistim kanser de olmuş olabilir hiç öyle teşhisim konulmadı çok gittim daha önce Mi-Ok Yun Mi-Ok Yun

Kist tekrar edebilen birşey 😂 Geçti gitti bitti birşey değil 🤦🏼
Siz psikolojik olarak kendinizi kanser edersiniz hayatınızın bir döneminde böyle devam ederseniz 😒
Kanser hücresi her insanda vardır uyandırma onları 🤣🤣

X