Kapanmada ilk buluşma?

Bademli_Magnum

Güzel haberler geliyor🥳
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
3.595
3.270
Hanımlar iyi pazarlar🤗

Date uygulamasından yaklaşık bir buçuk aydır biriyle konuşuyordum. Daha önce kapanmadan ve kendimizin iş durumundan dolayı bir türlü buluşmaya fırsat bulamamıştık. Bugün artık buluşmaya karar verdik. Aynı semtte oturduğumuz için görüşmemiz kolay olacak.

Yasaklardan dolayı ben sahilde (tam denizin dibi değil, sahil yolunun karşı tarafı) bir parkta oturup, marketten de içecek birşeyler alıp öyle sohbet ederiz diye düşündüm.

Size sorum şu; parklara polis geliyor mu? Para cezası falan yazarlar diye korkuyorum.

Bilgisi ya da önerisi olan var mı?

Hanımlar iyi pazarlar🤗

Date uygulamasından yaklaşık bir buçuk aydır biriyle konuşuyordum. Daha önce kapanmadan ve kendimizin iş durumundan dolayı bir türlü buluşmaya fırsat bulamamıştık. Bugün artık buluşmaya karar verdik. Aynı semtte oturduğumuz için görüşmemiz kolay olacak.

Yasaklardan dolayı ben sahilde (tam denizin dibi değil, sahil yolunun karşı tarafı) bir parkta oturup, marketten de içecek birşeyler alıp öyle sohbet ederiz diye düşündüm.

Size sorum şu; parklara polis geliyor mu? Para cezası falan yazarlar diye korkuyorum.

Polis gelirse ceza yazar evet. az daha sabredin haftaya buluşun derim ben😊 sosyal medya üzerinden tanışmalar beni hep urkutmustur.cok dikkatli olun.

Hanımlar iyi pazarlar🤗

Yazar,affetmez :)

Genelde sikayet olursa geliyor ve ilk seferde uyarip gidiyorlar ama belli olmaz
Hele bu haftasonu son oldugu icin iyice normallesmisti tek kapali olan esnaf, herkes sokakta
Aynen oturduğum semtte de geçen bir sahile ineyim dedim. Herkes dışarıdaydı, yürüyüş yapan bisiklete binen vs. O yüzden aslında biraz cesaretlendim ama işte gelir seni bulur polis.😄

Bir bucuk ay beklemissiniz ve kisitlamanin son gununde mi bulusmaya karar verdiniz? 😊

Ne gerek var ki diken ustunde oturup konusmaya?

Bu arada sizi evli saniyordum ben. 🙈
Ama sürekli ertelemekten artık fenalık geldi. O da haftaya yurt dışında olacak, yine ertelenecek. Yani artık göreyim şu adamı, meraktan ölücem.
Hayır cnm kk'nın müzmin bekarlarındanım. 😂

Ama sürekli ertelemekten artık fenalık geldi. O da haftaya yurt dışında olacak, yine ertelenecek. Yani artık göreyim şu adamı, meraktan ölücem.
Hayır cnm kk'nın müzmin bekarlarındanım. 😂

O zaman gorusun. Ceza gelecekse de gelsin. 😊

Umarim guzel gecer. 🥰

X