Kapının önünde ayakkabı bırakan medeniyetsiz komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay çok özür dilerim valla kusura bakmayın hanımlar ama raporlara baktıkça gülme tutuyor, medeniyetten, elit olmaktan bahsedilen topikteki kavgalar bildiğimiz mahalle kavgası yahu :KK70:
Biz de kendi mahallemizin ‘en elit, en lüks’ binasından sesleniyoruz mune, öyle deme ama😂😂
Mahalle elitliği bu kadar oluyor, henüz herkeslerçe bilinen bir lükslüğe erişemedik.

Hele ben, tepemden eline geçeni atan atana😂😂😂

Biz de kendi mahallemizin ‘en elit, en lüks’ binasından sesleniyoruz mune, öyle deme ama😂😂
Mahalle elitliği bu kadar oluyor, henüz herkeslerçe bilinen bir lükslüğe erişemedik.

Hele ben, tepemden eline geçeni atan atana😂😂😂
Pilavı pıçağnan yiyorsunuzdur kesin :KK70: birbirinizi tırmıklarken oceleriniz manikürleriniz de bozulmuştur Allah bilir, hepinize anneannemin basma eteğinden hediye edeceğim söz :))))

Ay Sacide yengem o işte😳
Ben yaşlıdan korkarım, gerçekten korkarım.
Konu içinde ayakkabı olduğu için anlatacağım😂😂

Çalıştığım dönem, iş yerim bir binanın 1. Katında.
Bir gün kapı çaldı, ben açtım yaşlı bir teyze elinde baston.
Sen kimsin minvalinde sorular soruyor, ben gerizekalı tabii güzellikle cevap veriyorum ve içimden de ‘ne sevimli tonton bir teyze, girerken gördü herhalde merak etti kim olduğumu’ diyorum.
Çalışan herkes de o an odasına kapandı.
Teyze bana baston sallayarak ‘çıkar o ayağındakileri, bunu kafana indiririm’ dedi.
Birkaç saniye baktım, anlamadım.
‘Ben senin tepende onlarla yürüsem iyi mi, bir daha giy de gör bak neler oluyor, çıkar çabuk’ diye nasıl bağırıyor, ben kalakaldım.

Hayatımın ayarını yedim, içeriden kahkaha sesleri geliyor.
‘Tamam teyze kusura bakma’ diyebildim sadece.
Ayağımda kısa topuklu bir bot vardı ve alt katın daire olduğunu bilmiyordum.

Kapıyı kapatmamla herkes başıma üşüşüp bir güzel azarıma gülmesi bir oldu ve teyzenin bayağı takık olduğunu izah ettiler.

Çıkaraydım kapıda ayakkabımı, bunlar başıma gelmezdi😂😂

Ben yaşlıdan korkarım, gerçekten korkarım.
Konu içinde ayakkabı olduğu için anlatacağım😂😂

Çalıştığım dönem, iş yerim bir binanın 1. Katında.
Bir gün kapı çaldı, ben açtım yaşlı bir teyze elinde baston.
Sen kimsin minvalinde sorular soruyor, ben gerizekalı tabii güzellikle cevap veriyorum ve içimden de ‘ne sevimli tonton bir teyze, girerken gördü herhalde merak etti kim olduğumu’ diyorum.
Çalışan herkes de o an odasına kapandı.
Teyze bana baston sallayarak ‘çıkar o ayağındakileri, bunu kafana indiririm’ dedi.
Birkaç saniye baktım, anlamadım.
‘Ben senin tepende onlarla yürüsem iyi mi, bir daha giy de gör bak neler oluyor, çıkar çabuk’ diye nasıl bağırıyor, ben kalakaldım.

Hayatımın ayarını yedim, içeriden kahkaha sesleri geliyor.
‘Tamam teyze kusura bakma’ diyebildim sadece.
Ayağımda kısa topuklu bir bot vardı ve alt katın daire olduğunu bilmiyordum.

Kapıyı kapatmamla herkes başıma üşüşüp bir güzel azarıma güldüler ve teyzenin bayağı takık olduğunu izah ettiler.

Çıkaraydım kapıda ayakkabımı, bunlar başıma gelmezdi😂😂
Benim yaşlılığım o model olucak kesin 🙈

Banlananları izliyorum
CACDE16E-33BF-46B1-AFAA-60FC60D42AA8.jpeg

:KK70: Mahalle kızıyım :))) kavga kısmını biliyorum, biz eteği bele dolama kısmını öğrendik hahahahaha bir de gelin gezmeye gidince kaynana saydırmasını öğrettiler, uzun tırnağım bile yok:KK43: direkt sopayla dalıyorum ismi haydar :KK70:
Ay gecen arabaya bi bindim esim arabaya sopa koymuş bu ne dedim bi baktim ki ustunde kas gevsetici yaziyor ama bu haydardi eskiden dedim :) o haydarin adı degismis meger.

Allah korusun ya, böyle bir azarlama yok ama😂
İş hayatından soğuttu kadın beni, fobim oldu teyzeler ve topuklu botlar😂
Genc kız iken bir arkadasimla yaşli bakim evine gittik, kandildi.Bir kac ton ton yasli teyze ile sohbet ettik oturduk ilgilendik derken tam cikarken bir teyzeye de ,kandiliniz mubarek olsun dedim.Demez olaydim...O bizimle sohbet etmemisti.Yanina gitmeye cesaret ister bir yuz ifadesi vardı..Sen ne anlarsin be kandilden diye bagirmisti. :))) Utana sıkıla cikmistim oradan.

Ay gecen arabaya bi bindim esim arabaya sopa koymuş bu ne dedim bi baktim ki ustunde kas gevsetici yaziyor ama bu haydardi eskiden dedim :) o haydarin adı degismis meger.
Ben 40 yıllık dostumun adını değiştiremem:KK43: geçmişine bağlı biriyim:))) yıllardır yatak odamın kapı arkasında kuzu kuzu yatar, yıllar sonra ona arkadaş getirdim o da giriş kapısının orada duruyor, evdeysem Haydar'la, sokaktaysam Camoka'yla :)))

Ben 40 yıllık dostumun adını değiştiremem:KK43: geçmişine bağlı biriyim:))) yıllardır yatak odamın kapı arkasında kuzu kuzu yatar, yıllar sonra ona arkadaş getirdim o da giriş kapısının orada duruyor, evdeysem Haydar'la, sokaktaysam Camoka'yla :)))
Belki de yapisina gore vucuda kattigi tedavi sekli farklidir :) haydar ihtisamliydi bu ciliz geldi zaten gozume.Allah kullandirtmasin :))

5yil once yapilan lux ve ağır,kalbur üstü insanların yaşadığı sitede diye baslayan konusmadan daha farkli bir son beklemiyordum.hos degil evet ama takıntı yapilacak bişey degil bahsetdiginiz bence onlar da şanssız ki sizin gibi egoist ve takintili biriyle ayni kati paylasiyorlar şartlarınız esit tatlim sen ayakkabilari gormeyi hakediyorsun bence

Konuda niye Almanlara koyun, Türklere varoş benzetmesi yapıldı, neden bir ırk savunulurken diğeri aşağılanır anlamak mümkün değil ama bir konu açılınca yazmak da yazmamak da sizlerin iradesinde, eğer yazıyor ve kötü bir üslup kullanıyorsanız da üzgünüm sonuçlarına katlanmak zorundasınız.

Konuyu kapatıp başka topiklere gitmek varken yine kendinize hakim olamadığınızdan, 31 sayfalık konuda 19 kişi banlandı, bir konu için bu çok fazla bir zaiyat değil mi sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X