Karaca belası

Rainrain94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
98
72
Hanımlar merhaba
Karacadan ceyizime granit tencere seti ve caydanlık almstm 7 aylık evliyim ve urunler berbat cktı uzak bir yere gelin geldigim icin aldgm yerle de iletisime geçemiyorum karacayı aradm urunleri gonderin dediler yurtici kargo icin bir kargo kodu verdiler gittim kargoya biz bu kodla islem yapamayz dediler tekrar aradm karacayı durumu anlattm kod uzunmus sorunluymus islem yapamadlar dedim yeni bi kod verdiler tekrar gittim kargoya ve yine aynı sorunla karslasm yurtici kargonun cagrı merkezini aradm orada aynı şekilde yardmcı olmadı
Bana bu konuda yardmcı olabilecek olan birisi var mı ne yapmam gerekiyor allah askna deliricem karaca ile yurtici kargo arasnda kaldm

Sektöründe ses getirmiş bir marka.
Bende evlenirken, yeni evliyken çok alışveriş yaptım.
Ama ürün bazında memnuniyet/şikayetler değişti.
Şikayet var'a yazın, onlar alır :KK66:

Benim karaca takımın
Düdüklü kapağı kırıldı
Şikayet ettim
Firma yenisini verdi

Kepçe aldım mesela (koptu)
Kepçeyi parayla aldım

Tencerelerimin altı tıpkı bir duman isi gibi kapkara oldu elimi bi suruyorum simsiyah zaten bir tenceremin kapagıda geldiginde vidası bile gevsekti oynuyordu caydanlıgımında yuzeyinde lekeler olustu

Eskiden daha kaliteliydi
Gün geçtikçe kalite azalıyor

Yazdığınız çok iyi oldu hanımlar bende şu sürekli reklamlarda olan takım var ya çeyiz seti 2997tl mi neydi onu almayı düşünüyordum hatta sabah ürünleri incelemiştim netten. Tavsiyesi olan var mı?

X