KARACA YARDIM ACİL

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.133
2.698
Kızlar merhaba kahve makinemi alalı bir yıl oldu bozuldu garantiye götürdüm fiş silinmiş makine okumuyor aldığınız yerden tekrar çıkartın dedi. Aldığım yerinde e fatura sistemi kayıtlı değil fişi tekrar çıkartamayız diyor. Ne dediysem yardımcı olmadılar ne yapmam gerek aldığım yer yardımcı olamazmı sizce bildiğiniz bişey varmı. Tüketici haklarına şikayet mi etsem

Kızlar merhaba kahve makinemi alalı bir yıl oldu bozuldu garantiye götürdüm fiş silinmiş makine okumuyor aldığınız yerden tekrar çıkartın dedi. Aldığım yerinde e fatura sistemi kayıtlı değil fişi tekrar çıkartamayız diyor. Ne dediysem yardımcı olmadılar ne yapmam gerek aldığım yer yardımcı olamazmı sizce bildiğiniz bişey varmı. Tüketici haklarına şikayet mi etsem
Tüketici haklarına şikayet edin. Ödemeyi neyle yapmıştınız? Karttan çektiyseniz ekstreniz vardır oradan savunun hakkınızı bir de

Aranızda konuyla ilgili yazışma varsa onunla birlikte e devlet üzerinden tüketici mahlemesine başvurun. Başka birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Yazışma yoksa da sorunu çnce tekra rbir yazışma yaparak kayıt altına alın öyle başvurun. Sorunu çözerler zararınız karşılanır. Çünkü saçma bir şekilde sizi oyalıyorlar anladığım kadarıyla

Benimde blenderımın motoru bozuldu. Aldığım yere getirdim başka şubeye yönlendirdiler oraya gittiğimde de müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini, onların yönlendirmesiyle kargoyla yollamalı söylediler. Siz müşteri temsilcisini aradınız mı?

X