Kına Gecesi karadenizli arkadaşlar yardım!!!!!

par_pali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
26
0
yakında kına gecem var arkadaşlar.ve ben bizim oraların kına müziklerini arıyorum.yardımmmmmm :1no2:

fuat saka-rapatma 1-2
fuat saka- hamsiye
bunlar hızlı horon ama çok güzel :sm_cool:

he he ben de karadenize gelin olcam ama kına olmaz tabi trabzonda. siz yapın gelirim ben

valla bende karadenize gelin oluyorum ama orda kına yapılırmı bilmiyorum büyük ihtimal olmaycak gibi ama beli olmaz sizin şarkılar türküler çok dokunuor memleketimde ağlamasam bile orda kesin ağlarım galibaa valla şevval samın çok güzel türküleri var birde fuat sakadan dinlemiştim ben:)

valla bende karadenize gelin oluyorum ama orda kına yapılırmı bilmiyorum büyük ihtimal olmaycak gibi ama beli olmaz sizin şarkılar türküler çok dokunuor memleketimde ağlamasam bile orda kesin ağlarım galibaa valla şevval samın çok güzel türküleri var birde fuat sakadan dinlemiştim ben:)

valla bende rizeliyim. öyle karadenizlilerde kına olmama olayı biraz imkansız. tüm karadenizliler kınasını kesinlikle yaparlar. ama adetleri nelerdir bilmem. bende karadenizlilerin adetlerini araştırıyorum. bizimkiler biraz sosyetikler. ben biraz gelenek göreneklerimize göre bi kına gecesi yapmak istiyorum

X