karakız doğum yaptı

rabbim şafi isminin hürmetine acil şifalar ihsan eylesin,böle konularda kimseyi darda sıkıntıda bırakmasın çok zor,inşl en kısa zamanda sağlıkla çıkarlar evlerine:çok üzgünüm:

Şu mübarek ayda inşallah sağlıcakla evlerine dönerler. Dualarımız seninle canım... Allah bebeğine ve sana güç kuvvet versin ki biran önce yuvanıza dönün.

Allah yardımcıları olsun
bir an önce iyileşirler, bu günleri de tatlı bir anı olarak hatırlarla ileride inşallah...

Allah annesine babasına bağışlasın Duru bebişi,sağlıklı bi şekilde evlerine gelirler inşallah :nazar:

Allahım yardımcısı olsun bebeğiyle birlikte tez vakitte evine döner inşş kaç günden beri giremiyorum netimyok annemlerden giriyorummdualarım seninle canım şokoldum inankii

allah yardımcıları olsun
inşallah sağlıkla ikisi de evlerine dönerler

okuduğum an gözlerimden yaşlar boşandı allah onuda meleğinide korusun ve en kısa zamanda sağlık versin inşallah bu mübarek ayda dualarımız onunla allah yardımcısı olsun çok üzüldüm inşallah güzel haberlerini en kısa zamanda alırız

inanıyorum ki canım benim tatlı kızı durusuyla sağlıcakla evine dönecek
rabbim yar ve yardımcısı olsun güsel kısımız sağlıcakla büyüsün inş.
bütün dualarımız onlar için

allah yardımcıları olsun ana kızın inş. en kısa zamanda sağlıklarına kavusur evlerine dönerlerr :Saruboceq:

allah yanınızda olsun.biran önce sağlığınıza kavuşup evinize dönün inşallah dualarımız sizinle

allah yardımcısı olsun fatmacığımın ve güzel prensesinin
biran önce sağlıkla evlerine dönerler inşallah.

Allahım her ikisinide birbirine bağışlasın inşallah bu mübarek günde dualarımız kabul olur inşallah...

Resmen şoktayım daha su an haber aldım, Karakız'ım ve Duru'm biran önce iyileşin, dualarım hep sizinle... Offf hastanenizi bilsem telefon açıp soracagım o kadar merak ettim ki, Allah'ım ikinizede güç versin insallah......

X