karakız doğum yaptı

fatmacımm bir an önce iyileşip minik kuzunu kucaklamanı dilerim allah yardımcınız olsun canısı

şimdi haberi aldım. şok oldum resmen. arkadaşlar Allah razı olsun tefriciye bile okumuşlar. karakızımız ve durumuz sağlıkla evlerine dönücekkler inşallah. Gözyaşlarımı tutamıyorum inşallah durumuz da dualarla büyüycek ve beklenenden daha kısa zamanda annesinin kucağına kavuşucak. Allah yardımcınız olsun karakızım. dualarımız sizinle.

hayırlısı inş. yaa bol bol dua edelim annemiz yoğun bakımdan çıkmış çok sevindim inş. en kısa zamanda meleği kucağında bize poz verirlerr

kuzusunu sağlıkla, tez zamanda kucaklamayı nasip etsin allah arkadaşımıza.. bebeğimize ve annesine acil şifalar dliyorum.:nazar::Saruboceq:

annemiz yoğun bakımdan çıkmış ya
çok sevindim Allaha şükürler olsun
inşallah en kısa zamanda meleğinide alır kucağına

Insallah saglikli bir sekilde taburcu olup evlerine giderler.Acaba son durum ne bilgisi olan varmi

şimdi okuyorum ve şok oldum daha çok erkendi meleğimiz gelmiş.allahım sağlıcakla evlerine dönmeyi nasip etsin inşallah...:Saruboceq::Saruboceq:

cnm benim dualarımız seninle rabbim mneleginle sana şifa versin bian önce inşşşşşşşşşşşşşşşş

Allah yardımcısı olsun bebeğine ve kendine acil şifalar diliyorum,ikiniz içinde dua edeceğime söz veriyorum.çok geçmiş olsun canım:KK43:(

allahim ikisinede acil şifalar versin. çok üzüldüm.mafoldumben çok kötü bişey.allahım kimseye böyle bir acı vermesin inşallah ikiside sağ salim evine döner.dualarımız onlarla senağlama

arkadaşlar öncelikle hepinize yürekten sevgilerimizi gönderiyoruz dualarınızla yanımızda olduğunuz için.
ben dün gece hastaneden taburcu oldum ve evime geldim ama minik meleğim kızım yavrum Duru Nazım şuan hala yoğun bakımda yüreğimi kalbimi onun yanında bırakıp gözyaşlarımla eve geldim allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu bir an önce kızımın iyileşip eve gelmesi için dua ediyorum ve sizlerinde dualarına ihtiyacım var dualarınızı yavrumdan eksik etmeyin.hepinizden tek tek allah razı olsun allah ne muradınız varsa versin arkadaşlar.allah yavrumu bana bağışlasın.
henüz kızımı hiç görmedim arkadaşlar öyle içim acıyorki allahım yardımcımız olsun bu mubarek ramazan ayında yavrumuzu meleğimizi bize bağışlasın
hepinizden tekrar alllah razı olsun
dualarınızı eksik etmeyin ne olur.

arkadaşlar öncelikle hepinize yürekten sevgilerimizi gönderiyoruz dualarınızla yanımızda olduğunuz için.
ben dün gece hastaneden taburcu oldum ve evime geldim ama minik meleğim kızım yavrum Duru Nazım şuan hala yoğun bakımda yüreğimi kalbimi onun yanında bırakıp gözyaşlarımla eve geldim allah kimseye yaşatmasın bu duyguyu bir an önce kızımın iyileşip eve gelmesi için dua ediyorum ve sizlerinde dualarına ihtiyacım var dualarınızı yavrumdan eksik etmeyin.hepinizden tek tek allah razı olsun allah ne muradınız varsa versin arkadaşlar.allah yavrumu bana bağışlasın.
henüz kızımı hiç görmedim arkadaşlar öyle içim acıyorki allahım yardımcımız olsun bu mubarek ramazan ayında yavrumuzu meleğimizi bize bağışlasın

çok geçmiş olsun karakız..inşallah şu mübarek günlerin we bukadar insanıın duası hürmetine meleğine kawuşursun..sen güçlü ol koywerme kendini...

canım benim dularımız sizinle .......... Allah büyük canım bir bakarsın zilli bir kız olmuş büyümüş zman herşeyin ilaçı sen içini ferah tut hiç üzme kendini ...........:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim 2008 kasım anneleri olarak hiç tanımamamıza rağmen sürekli duacınızız inşallah yavrucuğuna kavuşursun benim yavrum iki gün küvezde kalmıştı ve ben emzirmek için görebiliyrdum ona rağmen eve geldiğimde ağlıyordum sürekli senin durumunu tahmin edebiliyorum ama şunu unutmaki bebeğin sağlığına biran evvel kavuşması için orada hep bunu düşün bebeğim sağlığına kavuşup çıkacak oradan bu ayrılık inaşlah sizi tamamen birleştirecek o yüzden sen güçlü ol bebeğinin geldiğinde sana çok ihtiyacı olacak unutma öpüyoruz seni canım kendine iyi bak a.s.

dualarım seninle ve meleğinle canım inşallah kızınıda alıp evine dönersin canım...

geçmiş olsun canım inşallah allahinizniyle kavuşursun sağ salim minik yavruna dua ediyorum sana allahım inş. geri çevirmez.:Saruboceq:allah büyüktür sabretmekten başka bişey gelmez diyecek bişey bulamiyorum çok üzgünüm:çok üzgünüm:

X