karakız doğum yaptı

sekercik

oğlumun kardeşi gel gel:)
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
6.140
28
45
arkadaşlar tanıyanlar için yazıyorum haber veriyorum dün akşam karakız doğum yapmış 2009 kasım annelerinden. yoğun bakımdaymış herkes dua etsin.
bebek de küvezdeymiş
30. haftadaydı daha

rabbim yardımcısı olsun inşallah
tez zamanda iyileşirde çocuğuna verimli olur

ayy canım benim yaa daha çok erken dualarımız onunla inşallah bebeği de kendisi de sağlıkla çıkarlar hastaneden

2009 kasım anneleri topiğinizden okudum tansiyon problrmi olmuş galiba bebeği mecburen almışlar canım yaa inşallah iyileşirler çarçabuk

allah hem onun hem bebeğinin yardımcısı olsun inşallah ikiside en kısa zamanda sağlıklı olarak çıkarlar evlerine, dualarım onlarla

demek doğum yaptı.bende kim yaptı ne oldu diye merak ediyodum.çok erken gelmiş meleğimiz yaa.inşallah sağlıcakla çıkarlar hastaneden.rabbim ikisinide korusun.

canımm benim ya dün gece meraktan çatlamıştık
Allah bebeğine ve ona bir ömür sağlık mutluluk nasip etsin
bir an önce iyileşip evlerine dönmeleri dileğiyle inşallah :Saruboceq: :nazar:

çok üzüldüm benimde en büyük korkum erken doğum

inşallah en kısa zamanda ikiside iyileşirler ALLAH'ım ikisinede uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin:Saruboceq:senağlama

allah yardimcisi olsun karakizimizin...duru bebegimize de saglik nasip etsin...
bir an önce toparlanip saglikli bir sekilde evlerine gitmek nasip olsun insallah

allah onunda bebegınde yardımcısı olsun
rabbım saglık versın ınsallah :Saruboceq::Saruboceq:

Allah yardımıcı olsun karakızında bebeğininde
inşallah en kısa zamanda toparlarlar da güzel haberlerle gelirler

ay çok üzüldüm allah onunda bebegininde yardımcısı olsun tez zamanda iyileşir evlerine dönerler inşallah

karakızımız ve bebişi iyidir insallaah
bi an önce hastaneden cıkıp evlerine gelirler :Saruboceq:

geçmiş olsun...allah yardımcısı olsunn...en kısa zamanda bebişiyle birlikte sağlığına sıhhatine kavuşur inşallahh.......

allah yardımcıları olsun anneyede bebişinede en kısa zamanda inş. 2side toparlanır sağlıgına sıhhatine kavuşurlar inş.

X