Kararlıyım kilo vericem.

original

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
1.009
2.040
Ben de geçen cumadan beri diyet yapıyorum, sabahları 40 sk. Yürüyüş yapıyorum.. şimdilik tartıda oynama yok ama hayırlısı..

Kabak tatlısı yaptım, çatalla ucundan tadına bile bakmadım. Bu ciddiyette ilk defa kilo vermeye çalışıyorum:)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :66 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

yannik

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
822
857
25
Ben de geçen cumadan beri diyet yapıyorum, sabahları 40 sk. Yürüyüş yapıyorum.. şimdilik tartıda oynama yok ama hayırlısı..

Kabak tatlısı yaptım, çatalla ucundan tadına bile bakmadım. Bu ciddiyette ilk defa kilo vermeye çalışıyorum:)
inşallah böyle devam edersin, her gun tartılma insanı ister istemez demoralize ediyor. Bende bu sefer çok ciddiyim. Belli bir diyet varmı yaptıgın yoksa yedik içtikelrine dikkat mi ediyorsun?

original

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
1.009
2.040
inşallah böyle devam edersin, her gun tartılma insanı ister istemez demoralize ediyor. Bende bu sefer çok ciddiyim. Belli bir diyet varmı yaptıgın yoksa yedik içtikelrine dikkat mi ediyorsun?
Askında dikkat ediyorum, kahvaltıda iyi yiyorum öğlen daha hafif akşam geçiştiriyorum..

Bu sabah iki dilim füme et
Yumurta
Light peynir
İki dilim ekmek
Salça
Fıstık ezmesi şekersiz
Zeytin

öğlen
Humus
Bir dilim fırın pırasa

akşam da yoğurt yemeyi düşünüyorum
1 mandalina da yerim o kadar

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :66 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.