Kararsızlık..

Bebegimle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.269
121
Selam kizlar tabletten girdigim icin konuyu tam nerede acicagimi bilemedim ama yinede bana yardimci olucaginiza eminim..

Onceden KV ile yasiyordum malesef kendisi gecen sene vefaat etti mekani cennet olsun..

Cogu esyalarimiz eski evimizde yavas yavas degistirmeye calisioruz..

Kose koltuk takimi almayi dusunuyorum kizlar kime sorduysam istikbalden al senelerce kullanirsin dedi.. 4 model var aklimda ama kullanislimi genismi guzelmi rahatmi bilemiorum bebekde oldugu icin gidipte bakamadim bu modeller hakkinda kararsizim kullanan veya kose takimdan memnun olmayan varmi kizlar? Kose takimlari 3+2+1 olarak satiliyor yani kanepe takimlari gibi genis ve buyuk deil salon ve kanepe takimlar 3+3+1+1 oluyor genelde ama ben tek cocugum esimde ole kalabalik deiliz kimsemiz yok aslinda annemden baska.. modeller bunlar kizlar:

Istikbal fyona köşe takımı
746298.jpg

Istikbal monna köşe takımı
monna-k%C3%B6%C5%9Fe-tak%C4%B1m%C4%B1-istikbal.jpg

Istikbal ideal köşe takımı
2013-istikbal-modern-oturma-gruplari-10.jpg

Istikbal fortin köşe takımı (eski bir model)
%C4%B0stikbal+Fortin+Kose+Takimi+2.jpg

Son düzenleme:
en sondaki istikbal fortin dediğini çok beğendim. Diğerleri çiçekli olduğu için evindeki herşeyin sade olması gerekir aksi halde göz yorar. Ama sade bir koltuk takımı ile cıvıl cıvıl aksesaurlar daha hoş olur. Tabi bu benim fikrim :KK19:

Ya kizlar köşe takımlarini gittim gordum pek fazla icime sinmedi oturdugumda rahat hissedemedim acikcasi..

Ama aklima bellonadan Alesta Lüx Takım ve bellonadan Milda Koltuk Takimini begendim ama milda koltuk takimi sungerli ve aamanla cokermi acaba ? Yoksa alesta ergo soft yay sistwmi mi alsam hem saglam hemde dik durur ne diorsunuz kizlarr?

Alesta Lux Koltuk takimi kullanan varmi kizlar ?

Bizde evlenirken köşe takımı kullanışlı olmaz düşüncesiyle İstikbal' den koltuk takımı aldık. Fakat bir arkadaşımızın evinde köşe takımı var ve eşim keşke köşe takımı alsaymışız çok rahat bunlar dedi. (Uzanmayı seven biridir kendileri). Çok fazla yastığı olmayan bir köşe takımı tercih edilebilir bence.

Köse takimlari özellikle kalabalık misafirin olduğunda tuhaf oluyor herkes inci gibi sira sira diziliyor:)))

Ama bu resimlerde ilki çok hoş.. Geri bahsettiğin modeller hakkında hic fikrim.yok:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Köse takimlari özellikle kalabalık misafirin olduğunda tuhaf oluyor herkes inci gibi sira sira diziliyor:)))

Ama bu resimlerde ilki çok hoş.. Geri bahsettiğin modeller hakkında hic fikrim.yok:KK66:

İnci gbi tabiri çok hpsuma gitti çok guldum hayal edince

Kösem her iki ablamdada var .memnun degller.çokta iyi bi marka

Kösem her iki ablamdada var .memnun degller.çokta iyi bi marka

Köşe takımlarını görünce begeniyorum bende ama merak ettim misafir gelince rahat oturabiliyorlar mı?

Son düzenleme:
Köşe takımlarını görünce begeniyorum bende ama merak ettim misafir gelince rahat oturabiliyorlar mı?

Valla mevlut filan da yaptik kalabalık akin etti hic bi şekilde rahat olmadi.

Kizlar kose takimindan vazgectim hep ev ayni durmali bir kosede olmali birde ergo sort yay sistemi iyi olur dior cevremde herkes ama bilemiorum ayrica sadece sunger olursa rahat olmazki hem cokme yapar mi ki?

Valla mevlut filan da yaptik kalabalık akin etti hic bi şekilde rahat olmadi.

Desene en iyisi 2 büyük kanepe 2 de küçük olanlardan rahat rahat oturur misafirler.:KK1::KK1:

Ilkini begendim. .benim oturma odam turkuaz o kadar ferahlatiyor ki ama mahkemelik bende yeniden alırsak aynı turkuaz istiyorum ama bu tür istikbal,Bellona, enza vs yok istediğim yok..cok hoş bence mavili

Kızlar Kararımı verdim köşe takımı kesinlikle almayacagim..

dün bellonaya gittim yine begendiğim kafama yatan koltuk takımlarına oturdum ve 2 koltukda karar kıldım birisinin adı

Bellona Alesta S Lüx Takım diyerinin adıda Bellona Sidney Takım..

Kadın bana kesinlikle yaysız alma dedi süngerliler elinde sonunda cökme yapar dedi bu 2 takımdada yay var.. şimdi görsel olarak Alesta S Lüx Takım dahada şık ama rahatlık olarak sidney dahada rahat.. ama kadın Sidney takımda kümaşın esneme yapabılegını söledi.. birde Sidney koltuk takımının yatığı aşırı yumşak hemen puf diye sönecekmiş gibi.. kafam tekrardan karıştı kızlar...:44:

Bellona Sidney Koltuk Takımı:

sidney-luks-takim-ekol-pudra-real-beyaz-deri-08.gif.jpg

Bellona Alesta S Lüx Takım

alesta-s-lux-takim-ekolpudra-tab-05.jpg

X