Kararsızlık

cevapveriyorum

Sınavsız Hava Sahası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2012
3.055
8
İyi akşamlar size bir konuda danışmak için bu konuyu açıyorum çünkü kendim karar veremiyorum.
Geçtiğimiz hafta 3 aylık erkek arkadaşımdan ayrıldım. Sebepler çok ama en baş olarak şunu belirteyim telefonuna bakarken çok yakınım dediği bir kıza bitanem yazdığını gördüm ve delirdim. Çok özür diledi yalvardı 1 hafta sonra barıştık. O barışmadan sonra sürekli bir ilgi gösterisi sürekli geleceğe yönelik konuşma ve ben sıkıldım. Düşündüm ve ayrıldım. Hiç beklemediği bir anda olunca çok üzüldü ve kırıldı. Beni hala sevdiğinden de eminim. Gel gelelim bikaç gün sonra rüyalarımda bizi hala çıkarken görmeye başladım ve onu özlediğimi hala sevdiğimi fark ettim. Barışmayı düşünmüyor değilim ama ya bikaç ay sonra aynı şey olu diye korkuyorum.
Bu arada biz aynı apartmanda oturuyoruz komşu çocuklarıyız her an karşılaşma ihtimalimiz var.
Şimdi, ne yapmalıyım bana fiikir verin.
Teşekkürler cevap veren arkadaşlara

Başka birine birtanem demesi çok saçma... Onun bir tanesi sen olmalısın.. Bence biraz daha bekle..sana hiç demiyormu ne oldu birden bire diye

Başka birine birtanem demesi çok saçma... Onun bir tanesi sen olmalısın.. Bence biraz daha bekle..sana hiç demiyormu ne oldu birden bire diye

Diyor. Ben de benn seni hala seviyorum ama seninki gibi değil seninki çok aşırı dedim.
O bitanem konusunda da 1 hafta konuşmadım o süre içinde çok özür diledi haksızım affet dedi. Barışsam mı barışmasam mı çok kararsızım grrçekten

Güzelim 3ay çok kısa bır zamankı sevıp sevmediğini anlamak için.. Çıkmadan önce bi tanışıklığınız yok muydu.. O kız kim? Sen kaç yaşındasın ?

Bilmiyorum açıkçası senin yerine kendimi koyuyorum..veya o yaş hallerimi düşünüyorum bu tip erkek kumpaslarına gelebiliyordum.. İşte birtanem dedim çünkü o kankam benim sonra özür falan diler ama sonunda o kızın yanına gider... Bence barışma .. Zamana bırak yaşın birazda küçük bence.. Hani aşkın insanı ne zaman bulacağı belli olmuyor ama.. Sen zamana bırak gerçek aşk ise sana döner nasılsa :))

Bilmiyorum açıkçası senin yerine kendimi koyuyorum..veya o yaş hallerimi düşünüyorum bu tip erkek kumpaslarına gelebiliyordum.. İşte birtanem dedim çünkü o kankam benim sonra özür falan diler ama sonunda o kızın yanına gider... Bence barışma .. Zamana bırak yaşın birazda küçük bence.. Hani aşkın insanı ne zaman bulacağı belli olmuyor ama.. Sen zamana bırak gerçek aşk ise sana döner nasılsa :))

Tamam düşünücem çok sağol yorumun için :)

bi'tanem yazısını gördükten sonra affetmen yanlış olmuş canım.
boş ver gitsin yalvarmalarına yakarmalarına kanma şu saatten sonra. aklından da çıkarmaya çalış.

Böyle adamlara bir kere daha şans vermek, kendine küfür etmekle eş değerdir..
O yüzden şimdi vereceğin olumlu bir karar - ileride kendi kendine ah edeceğin '' keşke yapmsaydım keşke inanmasaydım kanmasaydım'' diyeceğin büyük bir keşken olur..
Bu yüzden sakın ha diyorum..

X