kargalar peşimi bırakmıyor...

Benim de basim belada. Kedim ne zaman cama ciksa karganin biri hemen gorup digerlerine haber veriyor ve suru halinde kedimi taciz ediyorlar. Cam acik olsa tutup asagi atacaklar hayvani. Actim cama ciktim korkup kacsinlar diye bana misin demediler :)
amann uzak dursunlar kedişinden :) inatçılar gerçekten çok zekiler

Benim de basim belada. Kedim ne zaman cama ciksa karganin biri hemen gorup digerlerine haber veriyor ve suru halinde kedimi taciz ediyorlar. Cam acik olsa tutup asagi atacaklar hayvani. Actim cama ciktim korkup kacsinlar diye bana misin demediler :)
Evet biraz tehlikeliler yavru kedilere saldıraniliyorlar maalesef :KK43:

bayanlar sizden akıl almak istedim ben kargaları severim the crow filminden ötürü benim için efsanedir :) birazcıkta gotiklik var :p ama başım belada sanırım 4 katlı apartmanda oturuyoruz ben en alt kattayım mutfağımın camı küçük bir bahçeye bakıyor ağaçlar falan var kargalar çok gelirdi bende bunları beslemeye başladım tavuk et vb ayırıyordum onlar için yemek sonrasında falan sonra hergün iki karga gelmeye başladı mutfakta iş yaparken görüyor yicek atıyordum geçen gün eşim dedi seninkiler gelmiş fena bağırıyor hemen mutfağa geçtim baktım ordalar bağırıyorlar yemek attım bişiler gittiler ertesi günde gelip bağırmaya başladılar yukardan komşuda kovuyor tabi beslerseler gelir diye bir homurtu da duydum...apartmanla birbirimize girebiliriz hiç istemiyorum bunu...hergün geliyorlar hemen hemen... ne yapmalıyım artık beslemesem camada cıkmayınca bir kaç güne giderlermi acaba çok bağırıyorlar bide offf :KK43: napıcam ki?

değişik bir durumdur ama kargalar takıntılı hayvanlarmış bu şekilde takıntı yapınca dananıyorlarmış benım abime olmuştu bir kere taş attı dıye her gun işe giderken peşinden giden bir karga vardı :))))))))))))))

hahhaha ben de balkonda besliyorum ama bağırmıyorlar
seni köleleri gibi görüyolar sanırım
böyle besleyen bi kız varmış kargalar ona hep parlak eşyalar taşlar getiriyolarmış hediye olarak
bence evden az öteye bırak yemeklerini
yavaş yavaş mesafeyi arttır ki bahçenden uzaklaşsınlar
Ayy çok güldüm:KK70:

Ben olsam beslemeye devam ederdim :KK53: Komşular çok rahatsız oldularsa gelip yüzüne söylesinler öyle arkandan fısıldamasınlar. Ayrıca çok sevindim onları beslediğin için söylenenin aksine kargalar çok sadık ve minnetkar hayvanlar ayrıca onlara yapılan iyiliği de hiç unutmazlar :)

Oy bir şey olmaz yaa :) bende balkona ekmek içi, bulgur, buğday falan koyuyorum bi kasede su oh mis gibi kuşlar, güvercinler her gün geliyorlar.
Hatta bir gün koymadım güvercin balkon kapısından içeri daldı pilav vardı masada yedi gitti :)
Benim evde birde köpek var. İmza toplayıp attıracağız dediler. Bir iki konuşup susarlar. Hiçbir şey olmaz.
Hem yaz günü yazık hayvanlara ben olsam takmam komşuları :)

heheh çok tatlı ya karga beslemek :))
sallamayın komşularınızı

Geçen sitenin parkına karga yavrusu düşmüş. Tel örgülerle çevrili olduğu içinde çıkamıyor. Parka girmemizle karga ailesinin başımıza üşüşmesi bir oldu. Çocukları alıp nasıl kaçtım bilmiyorum. Günlerce kaldını yavru orada. Kimseyi yaklaştırmadılar ki alıp kenara, ağaca falan koyalım. Sonra kim aldı bilmiyorum ama hallettiler nihayet.

besle kargayı oysun gözünü demişler alacaklı gibi geliyorlamıs hergün 3 4 gün pancereye cıkma giderler:KK53:

Oyy karga candır ya can:KK36:bakmayın kötü şöhretine, o da ALLAH ın yarattığı bizim bilemediğimiz nice faydaları olan bir can işte. O kendinden emin kabadayı gibi adım atışları yok mu bide, yiyesim geliyor yav :KK37: bende geçen sene bir yavru kargaya hayat vermeye çalışmıştım ama olmadı maalesef halbuki duyduğum hikayelerden, harika bir dost buldum kendime diye sevinmiştim. Eğer komşularınızın balkonunu camını falan kirletiyorlarsa haklılar ama sırf sesi içinse kusura bakmasınlar yani, insanların gürültüsünden daha beter bi gürültü var mı, sen kovala ben kovala nerde yaşayacak bu hayvanlar..

Kargalar çok akıllı hayvanlar; geçen gazetede gördüm karga plastik tabakta kalan pirinç artıklarını yiyip, tabağı çöp kutusuna atıyordu =)) O kargaların k...nı yesin komşuların, beslemeye devam et. İki parça yemek yiyip gidiyormuş garipler ne zararları olacak. Sinir oluyorum hayvanlara yaşam hakkı tanımayanlara.

X