Karın germe ameliyatı oldum ama karnımın görüntüsü tuaf

Candilek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
1
0
38
Merhaba karin germe ameliyatı oldum bugun tam 1 ay karn bölgem düz ama boşluklarım midem sis neden acaba ameliyat olanlar bilgi verirmi doktor sürekli normal diyip duruyor 3 4 kg aldim diyor fazlalik tartida aynıyım değişen yok

Benim annem oldu. Annemin karnını bildiğin baya özel bölgesine kadar sarkıyordu hatta özel bölgesi de .Annem 85 kg 6 çocuk doğurmuştu. Daha onlar inecek annemin ki 1 yılda anca toplandı.

Merhaba karin germe ameliyatı oldum bugun tam 1 ay karn bölgem düz ama boşluklarım midem sis neden acaba ameliyat olanlar bilgi verirmi doktor sürekli normal diyip duruyor 3 4 kg aldim diyor fazlalik tartida aynıyım değişen yok
doktorunuzun ismini ögrebilirmiyim

Ben de ameliyat olalı 15 gün oldu sanki ameliyat olmamış gibi karnım ve midem var.Bu beni çok endişelendiriyor.Normal mi bu

Karnım dümdüz degil sanki 4-5 aylık hamile gibiyim
Merhaba, bende ameliyat olalı 3 hafta oldu. Önden bakınca dümdüz ama yandan bakinca kalın bir görüntüsü var. Doktorum normal zamanla yerine oturacak dedi. Korseyi düzgün kullanmadıysanız cilt altı sıvı birikmesi olabilir. Nadir de olsa bu tarz komplikasyonlar olabiliyormuş. Söylediğiniz kadar şişlik normal değil gibi 🤷🏼‍♀️ mutlaka doktorunuzla görüşün. Sizi daha detaylı bilgilendirir.

Merhaba, bende ameliyat olalı 3 hafta oldu. Önden bakınca dümdüz ama yandan bakinca kalın bir görüntüsü var. Doktorum normal zamanla yerine oturacak dedi. Korseyi düzgün kullanmadıysanız cilt altı sıvı birikmesi olabilir. Nadir de olsa bu tarz komplikasyonlar olabiliyormuş. Söylediğiniz kadar şişlik normal değil gibi 🤷🏼‍♀️ mutlaka doktorunuzla görüşün. Sizi daha detaylı bilgilendirir.
Evet korseyi hiç çıkaramadığım halde sıvı birikmesi olmuş .

Acaba ne kadara oldunuz? 4.5 ay önce doğum yaptım ikiz bebek ile spor yapmak çok kolay durmuyor. Bende düşünüyorum

Selam, sizin de beliniz cok agridi mi amilyat sonrasi?3 gun oldu ben olali bel agrisi dan duraniyorun

Selam, sizin de beliniz cok agridi mi amilyat sonrasi?3 gun oldu ben olali bel agrisi dan duraniyorun
Bende karın germe oldum ağustosta bel ağrım ameliyatın olduğum gecesi belim sırtım kopuyormuş gibi olmuştum ama şimdi birşeyim yok. Epidural anestezi ile mi oldunuz

Bende vaser liposaction olmak istiyorum.basen ve popo düşünüyorum..doktor ve fiyat bilgisi alabilir miyim rica etsem

X