Karın Germe Ameliyatı Tecrübelerim

Benim kesin bir operasyon geçirmem lazım olmadı yani kenarlar büzüştük kulak gibi çıktı inşallah sizin istediğiniz gibi olur
Ya çok geçmiş olsuncnm 😔 inşallah bu sefer seninde istediğin gibi sonuç çıkar bende kontrole gidecem bir ay oldu ne dicek bakalım benim göbek dokuz aylık hamile gibiydi o görüntü gitti en azından

Ya çok geçmiş olsuncnm 😔 inşallah bu sefer seninde istediğin gibi sonuç çıkar bende kontrole gidecem bir ay oldu ne dicek bakalım benim göbek dokuz aylık hamile gibiydi o görüntü gitti en azından
Evet inşallah istediğiniz gibi olur şişlikler inince 🥰benim dikişlerim bile eğri o bile o kadar üzüyor ki sizin dikişleriniz nasıl Düz mü

Benim kesin bir operasyon geçirmem lazım olmadı yani kenarlar büzüştük kulak gibi çıktı inşallah sizin istediğiniz gibi olur
Acaba 360 derece mi olması gerekiyordu sizin.Ben tam karın germe oldum fakat doktorum aynı anda muayene olan arkadaşıma senin 360 derece olması lazım yoksa yanlardan kulak gibi çıkar etlerin memnun kalmazsın dedi oyüzden okuyunca aklıma geldi o an

Evet inşallah istediğiniz gibi olur şişlikler inince 🥰benim dikişlerim bile eğri o bile o kadar üzüyor ki sizin dikişleriniz nasıl Düz mü
Benim de eğri ama ben inan diğer görüntüden dolayı çok üzgünüm ben tam karın değil mini karın germe yaptırdım. Başka bi doktor t dikiş olabilir demişti o doktorun lafı aklımda kalmış ameliyat olduğum doktora güvenmedim o tam olur dedi genç doktordu güven vermedi ama
üstte potluk olur dedi ve de oldu şu an hiç ameliyat olmamış gibi oldum çok pişmanım inanın kimseyle de paylaşamıyorum

Karnınız düzse inanın eğri dikişleri hiç önemsemeyin çünkü zamanla solacak dikkatinizi bu kadar çekmeyecek ben öyle düşünmeye başlamıştım ama korse çıkıp karın kendini salmaya başladığında gerçek görüntü çıkıyor o zaman dedim keşke sadece üzüldüğüm eğri dikişim olsaydı diye..😔😔
onun için hiç dikişlere üzülmeyin karın düzse inanın önemli değil kapatıcı sürersiniz yine bi çaresi bulunur iz tedavisi olursunuz

Benim de eğri ama ben inan diğer görüntüden dolayı çok üzgünüm ben tam karın değil mini karın germe yaptırdım. Başka bi doktor t dikiş olabilir demişti o doktorun lafı aklımda kalmış ameliyat olduğum doktora güvenmedim o tam olur dedi genç doktordu güven vermedi ama
üstte potluk olur dedi ve de oldu şu an hiç ameliyat olmamış gibi oldum çok pişmanım inanın kimseyle de paylaşamıyorum
Haklısın canım bende kendi yaşadığım şehirdeki doktorlari araştırdım pek güven vermedi başka şehirde oldum benden 5 kg gitti dokuz aylık hamile gibi görünuyordu göbeğim en azından iyi kötü düz oldu incecik bir belim olmadı ama eskiye göre çok iyi görenler farkediyor bende mutlu oluyorum sonuçtan

Haklısın canım bende kendi yaşadığım şehirdeki doktorlari araştırdım pek güven vermedi başka şehirde oldum benden 5 kg gitti dokuz aylık hamile gibi görünuyordu göbeğim en azından iyi kötü düz oldu incecik bir belim olmadı ama eskiye göre çok iyi görenler farkediyor bende mutlu oluyorum sonuçtan
Böyle şeyleri bir estetik operas olarak değil, psikolojik bir tedavi gibi görüyorum. Şimdi kendinizden memnun ve mutlu iseniz çok iyi yapmissiniz

Böyle şeyleri bir estetik operas olarak değil, psikolojik bir tedavi gibi görüyorum. Şimdi kendinizden memnun ve mutlu iseniz çok iyi yapmissiniz
Aynen öyle adlın da beklenen sonuç yada beklentiler yüksek olunca ve Beklediğiniz sonuçla karşılaşmanca bir hayal kırıklığı yaşıyor insan ama şu an eskisinden çok daha iyi yanlardaki kulakçığı saymazsam ben zaten çok zayıf biriyim 49 kiloyum 3 doğum yaptım göbek çattladı yırtıldı eski Halime geri döndüm ama sarktı baya karnım yumuşacık hamur gibiydi 😁 kıyafetten beli olmuyordu tığ gibi görünüyordum ama içi 🙈🙈 en azından o görüntüden kurtuldum işte insan bu kadar acıya daha fazla sonuç bekliyor olması işte
Tekrardan o kulakçık olan yerler alınacak inşallah daha iyi olurum o zaman

Acaba 360 derece mi olması gerekiyordu sizin.Ben tam karın germe oldum fakat doktorum aynı anda muayene olan arkadaşıma senin 360 derece olması lazım yoksa yanlardan kulak gibi çıkar etlerin memnun kalmazsın dedi oyüzden okuyunca aklıma geldi o an
Evet doktor liposakşın yapmadı çünkü çok zayıftım kendiliğinden liposakşınlısın dedi ama ben t dikiş olur diye korktum üst derim gergindi biraz inmez diye düşündüm ameliyattan sonra inerdi deri kendini salardı dedi işte o zaman dank etti ama iş işten geçmişti şimdide üst taraflar potlaştı belki bunda da bi hayır vardır diyorum

20 gün oluyor ameliyat olalı şişlik ve sertlik hala var geçmedi ama eskiye nazaran iyi yani siz menmun musunuz sizinde oylemi
Merhaba bayagı gecmıs amelıyatın ustunden sertlık sıslık duruyor mu ? Ben 2 ay bıttı amelıyat olalı hem karın germe hem lıpo çok sert ve şiş . Ozellıkle akşma dgru . Moralım bozuluyor .. formlarda okuyorum 6 ay da dyzelıyor dıye . Şişlik 6 ayda inecekse bekleriz onemli degil ama simdi aynaya bakinca sanki biyle kalcak gibi . 6 hafta kullandim kirse yine killanmaliyom ne olur tecrubelerinizi paylsirsabiz sevinirim

Merhaba bayagı gecmıs amelıyatın ustunden sertlık sıslık duruyor mu ? Ben 2 ay bıttı amelıyat olalı hem karın germe hem lıpo çok sert ve şiş . Ozellıkle akşma dgru . Moralım bozuluyor .. formlarda okuyorum 6 ay da dyzelıyor dıye . Şişlik 6 ayda inecekse bekleriz onemli degil ama simdi aynaya bakinca sanki biyle kalcak gibi . 6 hafta kullandim kirse yine killanmaliyom ne olur tecrubelerinizi paylsirsabiz sevinirim
Sizde şişlik sadece alt karındamı mide de üst karında da var mı ben ameliyat olalı 2 ay oldu sqbah dümdüz birşey yitince karın komple şiş normal mi bilemiyorum.iyice psikılojim bozuldu artık.karın şişliğini anlıyorumda mide neden şişki

Sizde şişlik sadece alt karındamı mide de üst karında da var mı ben ameliyat olalı 2 ay oldu sqbah dümdüz birşey yitince karın komple şiş normal mi bilemiyorum.iyice psikılojim bozuldu artık.karın şişliğini anlıyorumda mide neden şişki
ben de bir anlasam :) alt karin benim daha cok zaten tas gibi oluyor

benimde 25 gün oldu karın germe üst kaslarım hariç karnım hala şiş ödem mi yoksa istedğim gibi olmadı mı anlamadım bende.

ben karın germe olalı 5 yıl oldu. maalesef bendede mide şişkinliği oldu. kilo alınca direk göbeğin üst kısmı şişiyor alt dümdüz. anormal görünüyor o şekilde de işte.

Merhaba arkadaşlar bu konuyu acmak istedim cunku benim yasadiklarimi yasayip ameliyat korkusunu yenip buna cesaret edebilmeniz icin. Cunku ben ameliyattan once cokta olumlu yorumlarla motive edici seylerle karsilasmadim. Oncelikle size ameliyatimi nerede oldugumla baslayayim. Istanbulda oturuyorum ve burada bir devlet hastanesinde oldum. Korseyle birlikte 2000 tl para ödedim. Evet saka gibi gelebilir ustelik ozellerde opr. Dr. Girdigi ameliyata ben devlette doc. Dr ve ekibiyle oldum. Ama cok arastirmistim. Mutlaka sizde arastirin ve bekleyebilecekseniz bu ameliyati bekleyin sonuc gercekten cok iyi oluyor. Ben tam 2 yil bekledim sira oyle cabuk gelmiyor. Fazla kilom vardi ve doktor istersen zayiflayinca yapalim demesine ragmen ben yinede siram geldigi ve uzun zamandir bekledigim icin olmak istedim. Oncelikle ameliyata hazirlik surecini 2 kere yasadim cunku bi ilk basvuru yapinca usg kan anestezi dr ekg vs istiyorlar birde ameliyat tarihiniz gelince bunlari tekrarlatiyorsunuz. Her neyse gelelim ameliyata dr liposaksin yapmadi sadece karin germe yapti cok korkarak gittim ameliyata cevremdeki herkes olmamam konusunda beni uyardi 3 yasinda bir cocugum var ve onunla cok zorlanacagimi her ameliyat gibi bununda risklerinden bahsettiler halam doktor ve o bile acikcasi olmami gerek olmadigini soylemesine ragmen ben olmak istiyordum cunku yasim daha 27 idi ve onumde allah nasip ederse uzun yillarim vardi aynaya baktigimda kendimi kotu hissediyordum hamileligimden once fizigi cok duzgun ve cok guzel bir kadin olmama ragmen hamilelikte aldigim 25 kilo ve dogum sonrasi verdigim sadece 10 kilo ozguvenimin cok dusmesine neden oldu. Hic bir giydigim yakismiyordu ne giysem koca bir gobegi icine sıkıstırmaya calisiyordum ve karin bolgem cok kalin duruyordu. Hayatimda kendim icin birsey yapmak istedim ve kararimi verip oldum. Bana sorucak olursaniz benim imkanlarim ve benim tecrubelerime gore yorum yapiyorum. Ilk gun hafif biraz agrim vardi 2. Gun biraz daha derken agrilarim cok azaldi. Ben hastanede tam 5 gun kaldim ve direnlerimi 3. Gun cikardilar 1. Gunde sondami cikardilar. Hic korkacaginiz kadar bir agri yasanmiyor eger bir cocuk dogurduysaniz bu ameliyati hayli hayli olursunuz. Benim sezeryan sonrasi cok agrim olmustu inanin sezeryanimla kiyaslayacak olursam sezeryanda cektigim agrinin 3te 1i diyebilirim. Tabiki bu soyledigim hersey kisiden kisiye agri esigine ve anesteziyi nasil aldiginiza gore bile degisir. He bu arada ilk gun aksama kadar kustum ameliyattan sonra sanirim anesteziyi atiyormusum oyle dediler sapsari birseydi kustugum ve oksurmek hapsurmak kusmak gulmek bunlar biraz aci verici tabiki. Suanda annemin evindeyim yaklasik 2 3 hafta burada kalacagim cunku yemek ve temizlik yapacak kadar iyilesemiyorsunuz bu arada ben dik yuruyebiliyordum ama doktorum yurumemem dikislerin acilabilecegini soyledigi icin one dogru egik yuruyordum. Bel agrisi yapiyor birazcik one surekli egilmek ve yatakta sirt ustu yatmak surekli ama 1 ay sonunda hersey yoluna giriyor buna emin olun 6 aya kadar tamamen iyilesiyormus yaralariniz odemlerimde 1 2 aya gider herhalde bende cok odem var mi anlayamiyorum karnimda hafif bir sislik var ama benden yag alimoli olmadigi icin yag mi odem mi cok anlayamadim ama yinede yediklerime dikkat ediyorum. Size diyecegim sey su asla ama asla yapma etme diyenleri dinlemeyin ben olaya soyle bakiyorum. Sizce 1 dikis izini gizlemek mi daha kolay yoksa gobeginizdeki yaklasik 3 kg fazlalikta olan bir deri fazlaligini mi ? Bu arada dedigim gibi benim gobegim cok buyuktu ve eve gelip tartildigimda yaklasik benden 3 kilo gitmis. Suanda yediklerime cok dikkat ediyorum. Yaralarim iyilesir iyilesmezde spora baslayacagim hayatimda ilk kez uzun zamandir yazin gelmesini iple cekiyorum. Unutmayin kendinizi nasil iyi hissedecekseniz onu yapin ! O bu ne der diye dusunup kendi hayatinizi keyifsiz hale getirmeyin cunku bu sizin hayatiniz onlarin degil !
Oncelikle geçmiş olsun . Doktor kilo verip gelin demiş demek ki daha verimli olablrdi ki 2 yıl sonra olmssn o zamana kadar verip mi kiloyu oldnz?

X