Karın germe oldummmmmm

Merhabalar 1 aralıkta karın germe oldum suan 2. Haftam gayet güzel gecti ama hala dik duramıyorum önceden bu ameliyatı gecirmiş arkadaslar yardım edin
Ben de drenler 4. Gün cıkarıldı en zor olan onunla yürümek ve tuvalet ihtiyacını karsılamaktı cıkarıldıktan sonra rahatlıkla su gecirmez bantlarla duş aldım hersey iyi gidiyor korkulacak pek bişey yokmus ama insan hemen iyleşmek yeni istedigi görüntüye kavusmak istiyor

Merhabalar 1 aralıkta karın germe oldum suan 2. Haftam gayet güzel gecti ama hala dik duramıyorum önceden bu ameliyatı gecirmiş arkadaslar yardım edin
Merhaba, bende iki ay önce karın germe-lipo ve göğüs dikleştirme ameliyatı oldum. Merak etmeyin dik duramamanız gayet normal gerilmiş bir karın dik durmaya çalışınca acıyor. Önemli olan iyileşme sürecinde dikişleri fazla zorlamayın. Ben daha yeni yeni normalleşiyorum. Çok geçmiş olsun…

Merhaba, bende iki ay önce karın germe-lipo ve göğüs dikleştirme ameliyatı oldum. Merak etmeyin dik duramamanız gayet normal gerilmiş bir karın dik durmaya çalışınca acıyor. Önemli olan iyileşme sürecinde dikişleri fazla zorlamayın. Ben daha yeni yeni normalleşiyorum. Çok geçmiş olsun…
Merhaba! Demet hanım yüz üstü yatmaya basladımız mı

Suan 22. Günümdeyim ameliyat korktugum gibi degildi ve en cok düsündügüm sey sezeryan dogumumdan daha mı zor ve ya kolaymıydı ama sunu söylemek siterim kesinlikle sezeryanden cok kolay sadece karın gerginligi mevcut dogrulmanız zaman alıyor hala korse takıyotum havalar aoguk oldugu için rahatsız etmiyor. Ben kısın yaptırdım bu ameliyatı tek dezavantajı ameliyat sonrası grip olmamdı ilk günlerde hapsurmak ve öksürmek acı veriyor. Sunu düsündüm yazın yaptırsaydım grip gibi srunla karsılasmayacaktım olmak isteyenler kemdilerine güvenip ameliyat olsunlar toparlanmak insanın kendi elinde

Merhaba ben aynı şekilde oldum.Ödemleriniz tam olarak gitti mi???Birde dikleştirme silikon ile mi yaptirdiniz??

Merhaba kizlar, facebookta grup açtım. 21/22 karın germe.olan ve olacak lar diye. Orda daha iyi takipte kalınır. Burda girmeyince haftalar sonra görülüyor mesajlar.

Grub gizli, ne aramalar da çıkıyor ne de grupta kimler var gözüküyor.. girmek isteyen bana mesaj atsın. Linki atarım.

Merhaba benımde tam 2 ay bıttı bugun 9. Haftama basladım ancak aşırı derecede odemlıyım akşama dgru hatta vayagı sısıyorum normal mı gecıren arkadaslar varsa bıraz bılgı lutfen cok moralım bozuluyor artık bız dumduz bır karın beklerken ne zaman duzelıcwz

Merhaba benımde tam 2 ay bıttı bugun 9. Haftama basladım ancak aşırı derecede odemlıyım akşama dgru hatta vayagı sısıyorum normal mı gecıren arkadaslar varsa bıraz bılgı lutfen cok moralım bozuluyor artık bız dumduz bır karın beklerken ne zaman duzelıcwz
Korseyi ne zaman biraktiniz? Anladigim kadarıyla suanda kullanmiyorsunuz degil mi?

Merhaba ,size de çok geçmiş olsun. Benim 3 ay olucak ve inanın ki bende de ödem çok fazla hala gitmedi ve bende sizin gibi düşünüyorum bazen nezaman düz karnım olucak?çektiğimiz sıkıntı da nezaman unutulacak diye. Ama doktorun bana 6 ay sürücek demişti demekki 6ay sabretmek gerekiyor. Gerçi motivasyon olmuyor insanda ama yapacak birşey yok. Kendimiz ettik kendimiz bulduk😊

Merhaba ,size de çok geçmiş olsun. Benim 3 ay olucak ve inanın ki bende de ödem çok fazla hala gitmedi ve bende sizin gibi düşünüyorum bazen nezaman düz karnım olucak?çektiğimiz sıkıntı da nezaman unutulacak diye. Ama doktorun bana 6 ay sürücek demişti demekki 6ay sabretmek gerekiyor. Gerçi motivasyon olmuyor insanda ama yapacak birşey yok. Kendimiz ettik kendimiz bulduk😊
Umarım 😃 bız yınede uğdate edelım burayı hala korse gıymek gercı eskı kıyafetlere gıydıklerımı kullanıyorum ama yınede sıkıcı

Merhaba, ödemlerim daha tam olarak gitmedi 3 ay olucak. Ama doktor 6 ay sürer demişti. Dikkeştirmeyi silikonsuz yaptırdım kendi dokularım yeterliydi.
Ben masaj yapiyorum günde 2 defa çok faydasını gördum.Doktorumda en iyi çöźum bol su ve masaj dedi.Çok memnunum şükür.Elleri dert görmesin doktorumun

Dikiş iziniz ne durumda :KK43: koyu bir halka suan 1 seneye beyazlar diyorlar

Merhaba kizlar, facebookta grup açtım. 21/22 karın germe.olan ve olacak lar diye. Orda daha iyi takipte kalınır. Burda girmeyince haftalar sonra görülüyor mesajlar.

Grub gizli, ne aramalar da çıkıyor ne de grupta kimler var gözüküyor.. girmek isteyen bana mesaj atsın. Linki atarım.
Merhaba benim de cuma ameliyatım var gruba katılmam mümkün mü link atsanız

X