Karınca yumurtası yağı kullanan var mı ?

imdaaat

H£r fikir içimde k£lepç£
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
530
0
Hiç kuşkusuz biz kadınların en önemli sorunlarından biri istenmeyen tüylerimiz.Bu nedenle tüylerden kesin olarak kurtulmak deyince orada hazır bulunuyoruz. Karınca çok küçük bir canlı olduğu ve yumurtası, hatta yumurtanın yağından elde edilen bir ürünün olması ilk bakışta oldukça farklı gelebiliyor. Karınca yumrutası yağıyla tüylere kesim çözüm öneren mailde, 4 – 5 seansta tüylerden kesin olarak kurtulma vaad ediliyor. Mailde ürünün İran’dan ithal edildiği ve burada kullanıldığı belirtilirken, kullananların olumlu yorumları ve önerileri de yer alıyor.

Yarardan çok zarar getirebilir dikkatli olmak lazım

birkaç dermatoloji ve güzellik uzmanının görüşlerine başvurduk. Bu tür bir ürünü ilk defa duyduklarını vurgulayan uzmanlar, bu tür ürünleri kullanırken çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Kadınların her zaman tüylerden kesin olarak kurtulmak gibi bir arayışları olduğunu ifade eden uzmanlar, bu tür ürünleri kullanmadan önce bilim dünyasında kabul görüp görmediği ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, birkaç kişide olumlu sonuç verebilen ürünlerin herkeste aynı etkiyi yaratmayacağını ve geri dönülmez zararlara da neden olabileceğini vurguladı.mynet

başka biyerde konusu açıldımı bilmiyorum ama kızlar benim ablam kullandı bu yağı ama düzensiz kullandığı için sonuç alamdı bi arkadaşta kullanmış gerçekten işe yaramış aranızda kullananlar varmı?

benim bacaklarımda çok var görseniz erkek bacağı dersiniz işe yarıyormuş bende kullanmayı düşünüyorum kullanan dostlar varsa paylaşabilirmisinz bizlerle..

burada karınca yumurtası yağı adı altında çok farklı markaların ürünlerini kullanan kullanıcı yorumları yapıldı,arama butonuna karınca yumurtası yağı yazarsanız birçok başlık bulursunuz.
bilim dünyasının kabul ettiği onayladığı tek ürün "vaniqa"dır,bu ürününde yüz kıllarında etkili olduğu ifade edilmektedir.y.dışında satılır ,reçetesiz temin etmek mümkün değildir.
karınca yumurtası yağı ;sahtelerine hiç değinmiyorum bile;kıllara kesin çözüm getirmesi mümkün değildir,bilimsel olarak hiç bir dayanağı yoktur,formik asitin seyreltilmiş halde formüle ilave edilmesiyle birde başka bitki ekstraktlarının ilavesiyle üretilen farklı ürünler var karınca yumurtası yağı diye bilinen,bence kesinlikle etkili değil hiçbirisi...formik asit belli noktalarda kıl kökünü etkiliyor ,bunu çok araştırdım,şimdi detaylara girmeyeceğim ,fazla bilimsel geldi anlamadık diyebilirsiniz ,kısaca şöyle diyeyim ,formik asit kıl kök hücrelerinin aktifliğini yitirmesi için yeterli bir aktif madde değildir.
ayrıca sağlığa uygunluğundanda şüphe duyuyorum,çünki petrolün türevlerinden elde edilen bir kimyasal aynı zamanda formik asit(karınca asidi)..karıncalardan elde edilmeside imkansız gibi birşey ,eğer öyle olsaydı ,birçok kimyevi hammadde satan yerlerde doğal elde edilmişini kolaylıkla bulurduk..
benim söyleyebileceklerim bunlardan ibaret..

walla hanımlar 4-5yl jilet kullanmış bir insan olarak rahatlıkla söyeleyebilirim ki bu krem işe yarıyor... benim bacaklarım erkek bacağından,koltuk altlarım ise sakaldan farksızdı... ilk kullanımda koltukaltımda %50den fazla bi azalma ve incelme oldu bacaklarımda da işe yaradı bi kere çok geç çktılar...
mecitefendi'nin kremini kullandım ben 12-15 tl arası değişiyor fiyatı şehir ve mağazaya göre. ben ikinci kutuyu aldım ve sanırım bu son kutum olacak:))))))))))

bnde kullanıorm yaklaşık 4. kullanışım yani 4 kez bikini bölegeme kullandım epilasyon sonrası ve tüylerim azaldığı gbi tüy yapımda zayıfladı bn çok faydasını gördüm ve kesinlikle orjinal ürün kullnın bandrolsüz ürün almayın.. zaten sahtesi ve orjinali arasında çok fark var..

beany bence sen ürün reklamı yapıyorsun ben o dediğin karınca yumurtasının kendisini kullandım gerçekten etkili sonrada yağını aldım ama düzenli kullanmamama rağmen azalmalar oldu ve ayrıcada yüz için ideal hem besliyor hemde tüyleri zayıflatıyor...

beany bence sen ürün reklamı yapıyorsun ben o dediğin karınca yumurtasının kendisini kullandım gerçekten etkili sonrada yağını aldım ama düzenli kullanmamama rağmen azalmalar oldu ve ayrıcada yüz için ideal hem besliyor hemde tüyleri zayıflatıyor...

peki hangi ürünün reklamını yapıyorum sizce!
bugüne kadar sadece tek bir ürün kullandım,oda yeni çıkan bir üründüki uzun süredir kullanmama rağmen kesin net bir sonuca ulaşamadım henüz ,bu ürünü çok büyük heyecanla kullanmama rağmen ,olumlu olumsuz tüm gözlemlerimide gerekli başlıklarda paylaştım
2007den beridir bu foruma üyeyim ,sık sık istenmeyen tyler kategorisinde yazışırım
ve genelde bilgilendirme,bilgilenme amaçlı yazışmalarım vardır burada ...
bu durumda hangi ürünün reklamını yapıyor oluyorum söylermisiniz.
benim karınca yumurtası ile ilgili paylaşılarım araştırmalara açıktır,ben çok fazla araştırıyorum ,tabiri caizse didik didik giriyorum birçok kaynağa..eleştirmeden önce bilgileri araştırmanızı öneririm,yoksa herkes herkesi çok kolay eleştirebilir

arkadaşlar ben yüzüme sir ağda yapmak istiyorum ama sivilce veya lekelenme yapar diye de korkuyorum..iple aldırmak daha mı iyi olur? esmer tenliyim ve cildim hassas sayılmaz..bu konuda acil cevap bekliyorum

arkadaşlar ben yüzüme sir ağda yapmak istiyorum ama sivilce veya lekelenme yapar diye de korkuyorum..iple aldırmak daha mı iyi olur? esmer tenliyim ve cildim hassas sayılmaz..bu konuda acil cevap bekliyorum

öncelikle karınca yumurtası yağı ile ilgili başlıkla ne alakası var anlamadım. neyse cevap vereyim. ben de esmer tenliyim, dudak üstümü ve kaş aramı alıyorum başta kuaförde ağda yapıyordum ama bir kere yazın terlediğim bir gün orası kabuk tutmuştu çok korkmuştum, 1 hafta sonra geçti sonra da cildiyeciye gittim ve kadın kesin olarak yasakladı bana yüzde sir ağdayı, kalıcı iz kalabilirmiş dedi hatta çok korktum.:KK15: neyse sonuçta tavsiyem KESİNLİKLE ip özellikle de dudak üstünde

Çok doğru ağda ile kökten alıp üzerine masaj yaparak sürünce ve düzenli kullanınca gözle görünür fark oluşuyor. Koltuk altımda yarı yarıya azalma oldu şuan. Her ağdadan sonra kullanmak önemli. Ben bi kaç gün üst üste sürüorum. Tavsiye ederim 😊

Çok doğru ağda ile kökten alıp üzerine masaj yaparak sürünce ve düzenli kullanınca gözle görünür fark oluşuyor. Koltuk altımda yarı yarıya azalma oldu şuan. Her ağdadan sonra kullanmak önemli. Ben bi kaç gün üst üste sürüorum. Tavsiye ederim 😊
ben yüzüme ağda yapıp sürmeyi düşünüyorum 1 yıl boyunca sonrasında iğneli epilasyon tarzı bir şey düşünüyorum sence tamamen bitirebilir miyim?

Bende bu konudan müzdariptim. Cildim çok hassas ve sivilceye dönmese de sir ağdadan sonra özellikle yanaklarımda pütür pütür bir sürü kabarcık çıkıyordu asla yapmam bir daha diyordum sonra birinde gördüm ağda sonrası arındırıcı maske yapmayı önermişti sivilce oluşumu olmasın diye. Denedim ve opps kabarcık dahi oluşmadı o kadar, oluşanlar da ağda sonrası normal olanlardı söndüler hemen kalıcı değildi öncekiler gibi.
Ben maske olarak beyaz kil maskesi kullandım bu arada sinoz'un. Ama aktardan alınan beyaz kil de olur gibi geliyor..:)

Aktardan Tala marka karınca yumurtası yağı almıştım birkaç kez denedim düzenli kullanmadım. Kullanan varsa yazabilir mi etkisi nasıl sahtesi orijinali gibi bi durumu var mı bu markanın

Kullandığınız ürünler neler? Nasıl kullandınız? Jilet kullanıpta mı sürdünüz?

Bence direk lazer yaptırın benim de yüzümde killarim çöktü hep fonderonle kapatıyorum artık lazere karar verdim şimdi çok memnunum yıllardır ağda yaptriyordum lazerden memmun kaldim

X