Karınca yumurtası yağı mı kremi mi

zekiyeerden

Guru
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
214
1
Selam arkadaşlar sitede karınca yumurtası ile ilgili açılan başlıklarda yağ ve krem bi arada yorumlar yapılmış kafam karıştı ben Gutto nun kremini aldım ama bide yağı varmış tabi bide tala diye bir marka var acaba kullanlar yazabilirmi hangisi daha iyidir hangisini kullanmak daha iyi sonuç verir. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:
ben yağını kullanmadım ama guttoyu kullanıyorum 3 sean yaptım ve ilk seansımdan sonra ağda yapacağım vakit tüylerimin elimle tuttuğumda kökten koptuğunu farkettim.ben bütün vücudumda kullanıyorum.en çok bacaklarımda etkisini gösterdi.diz kapaklarımda 3 aydır tüy çıkmıyo diğer yerlerdede azalmalar var. dediğim gibi elinle tutunca kopuyolar.kullanmaya devam edicem ben.yağına gelince bi çok sahte ürünü olduğu için güvenemiyorum ben o yüzden hiç denemedim.yardımcı olabilmişimdir umarım...

ben yağını kullanmadım ama guttoyu kullanıyorum 3 sean yaptım ve ilk seansımdan sonra ağda yapacağım vakit tüylerimin elimle tuttuğumda kökten koptuğunu farkettim.ben bütün vücudumda kullanıyorum.en çok bacaklarımda etkisini gösterdi.diz kapaklarımda 3 aydır tüy çıkmıyo diğer yerlerdede azalmalar var. dediğim gibi elinle tutunca kopuyolar.kullanmaya devam edicem ben.yağına gelince bi çok sahte ürünü olduğu için güvenemiyorum ben o yüzden hiç denemedim.yardımcı olabilmişimdir umarım...

Teşekkürler fikrini paylaştığın için bende gutto yu aldım daha yeni kullanmaya başladım etkisini görebilmem için sanırım 20-25 gün geçmesi lazım...

kızlar bende guttonun kremini 3 seanstır kullanıyorum ve gerçekten etkisi var bacaklarımda inanılmaz bi azalma var ve özel belgede kıl köklerinde incelme var gerçekten işe yarıyo şu an tamamen çıkmıyo diyemem ama hem azalma var hemde kıl köklerinde incelme devam ediccem sonçlarını tekrar yazarım size bence denemek isteyenler hiç tereddütte kalmasın bi zararı yok en azından deneyip görmüş olursunuz

Bende guttoyu kullanıyorum ve çok menunum.Zaten benim teyzem tüm istanbul kozmetik mağazalarının ürünleri aldığı toptan merkezinde çalışıyor ve nişantaşı gibi kalburüstü yerlerdeki büyük bakım merkesleri bile gutto alıyorlarmış.Bende oyüzden guttoyu aldım ve çok memnun kaldım.Bence Guttoyu tercih etmelisin...

bende yağını denemiştim 2 3 sefer azaldı ama bitmedi bi de tekrar çıkarır diyorlar kafam karıştı
kremini bende alıp deniycem daha faydalıysa onu kullanırım herhangi bir yan etkisi yok dimi kızlar
siz nasıl ve kaç gün kullanıyorsunuz gamyoncuiremsu

ben kullandım ikisinide sanki yağ daha iyi

yağı ilk üç gün akşamları sürdüm gayet iyi sonuç verdi

kremi hergün sürüyorum ama pek faydası yok gibi

yağın kokusu beni rahatsız ediyor
krem daha faydalıysa bide onu deniycem ama bi dahaki epilasyona kadar mı sürecez kremi fisfisfis

bnde yağı kullandım çok iyi sonucunu aldım.
ağdadan snra 5 gece sürdüm
tala'ydı markası.

evet sonuc iyi oluyor ama bu ay bırakınca sanki yine eskisi kadar olmasada biraz daha fazla çıktı gibime geldi

bilmem ben bir ay ara verdim yapmadım fark olmadı yani fazla falan çıkmadı az az çıktı azalma oldu yani bıraksamda

bende guttoyu alalı 2 ay oluyor yani 2 seans kullandım ve sanki ağda yaparken daha az canım yandı bu sefer köklerinde incelme var demek ki biraz daha kullanmaya devam edecem...
daha sonra belki tala yıda deneyebilirim tam sonuç almak için çünkü tala yıda çok tavsiye eden var

bende 2 adet tala karinca yumurtasi yagi edindim, aldiginiz sonuclar beni heyecanlandirdi kizlar:dance:
kullanmak icin sabirsizlaniyorum insAllah faydasi olur, tamamen yok etmesede
azaltmasi ve inceltmesi bile cok iyi benim icin...

bnde yağı kullandım çok iyi sonucunu aldım.
ağdadan snra 5 gece sürdüm
tala'ydı markası.

evet bende yağını kullanıyorum çok faydasını gördüm hem geciktirdi çıkmasını hemde inceltti.

baya bi zaman oldu yüzümü aldıralı hala tam çıkmış değiller :lepi:

benimkide tala :)

baya kullanmak gerekmiş ama 5-6 ay felan o zmn kesin sonuç veriormuş.ben de kullandım ama çok bişey farketmedi gibi.bi de burda çok ucuz.biz 2 tl ye alıoruz talayı.kremi de 6 tl....

guutto ne oluo acaba

X