Karısını aldattıgını ballandıra ballandıra anlatan sevgilimin kankası?

aldatmak ayrı iğrenç de bunu anlatmak
bu adam normalde de böyle gevşektir onu alan da ne mal olduğunu biliyodur
üzümlü atasözü de cuk oturur buraya

Birinin düşünceleri size çok ters gelse o kişiyle samimi arkadaş olamazsınız değil mi ...Bu tarz arkadaşlar malesef insanda iyi etki bırakmıyor arkadaş insanın aynası gibi birşey eşimin berbat arkadaşları ve yaptıklarından dolayı söylüyorum kafa kimle uyuyorsa insan oraya gidiyor maleseff

Sanmıyorum bence karısıda farkında çok serbest bırakıyo çünkü
Serbest birakmak ne demek ? Tabiki herkes ilişkisinde serbest olacak. Yapacak adamı bağla yine yapar. Karakter meselesi. Ben de nişanlima karışmam o da bana karışmaz , ama ikimizin de aldatilmayi kabul ettiğimiz anlamina gelmiyor bu. Konunuza gelirsek sevgilinizin arkadaşının karakteri gerçekten bozuk , mide bulandirici. Ben nişanlıma birakirdim sanirim o bilir kiminle görüp görüşmeyeceğini diye düşünürdüm.Rahatsiz olacağım tek şey o adamla benim biraraya gelmem olurdu. Güvenmediğiniz adamlarla ilişki yaşamayın bence. İlişkinin anlamı esaret demek değildir.

Herkese iyi geceler
Kafamı çok karıştıran midemi bulandıran bir konuyu anlatmak istiyorum
Sevgilimle 7 aydır süren bir birlikteliğimiz var onun telefonundan videolara bakarken bir videoya denk geldik bahçe evinde arkadaşı sızmış onu çekiyo
Arkadan da kalabalık bir grup konuşuyo ve herkes sorular soruyo
Konuşan kişi evli olan arkadaşı ali ve diğer arkadaşı ahmet ten bahsediyo diyelim
ali diyoki “ tam kadının yanına gittim ahmet geldi başımda dikiliyo kadını ayarlayacam “ diyo ben bu sesi duyar duymaz ağzım açık kaldı sevgilim hemen videoyu değiştirip konuyu kapatmaya çalıştı videoya tekrar döndürdüm
Ali kadınla nasıl birlikte oldugunu işte iğrenç bir dille anltıyo kadına sordum dulum ama a*** dar dedi fln bunu duyunca utancımdan kapat dedim oda kapattı hemen aliyle ahmet birlikte tatile gitmişti sevgilimin söylediğine göre bu olay orda geçiyo
Yani ali karısını aldatmış zaten tahmin ediyodum bekar gibi yaşıyo şuan sevgilimle biraz mesafeliler ama bir telefonunla sevgilim koşa koşa gider oturur içer onla gezer üstelik 1 senelik evli ve ballandıra ballandıra anlatıyoda bir kişi bile çıkıp sen naptın utanmıyomusun demiyo herkes gülüyo dinliyo sevgilim konuya dahil olmuyo
Şimdi belki o olayda sevgilimde geçiyo bilmiyorum videoyu bir daha izleyeceğimi söyledim
Ve asla erkek erkeğe şehir dışına çıkamayacagını söyledim tamam dedi yeminler etti benim alakam yok o yapıyo diye ben biye yapıyım fln diye
Bir dahaki buluştugumuzda ona uygun bir dille arasına mesafe koyması gerektiğini bir daha bir yere onunla gitmemesini istediğimi bunların kknuşuldugu ortamda nasıl durdugunu ne biçim bir arkadaşı oldugunu söylesem bana banane ondan ben kendime bakarım diyecek
Ama arkadaşın kimse sen osundur yani aynı durumda ben olsam napardı acaba
Yada aman banane o onların sorunu o diyip görüşmelerine samimi olmasına müsade mi ediyim en yakındi arkadaşıdır bu arada laf bile söyletmezdi normalde ama elime koz geçti ?
Korle yatan sasi kalkar.Bir gun getirir yaninda bi arkadasini kadin seninkini de gazlarlar.Sonra olay sarhostum hatirlamiyoruma doner

Herkese iyi geceler
Sevgilimle 7 aydır süren bir birlikteliğimiz var onun telefonundan videolara bakarken bir videoya denk geldik bahçe evinde arkadaşı sızmış onu çekiyo
Konuşan kişi evli olan arkadaşı ali ve diğer arkadaşı ahmet ten bahsediyo diyelim
ali diyoki “ tam kadının yanına gittim ahmet geldi başımda dikiliyo kadını ayarlayacam “ diyo ben bu sesi duyar duymaz ağzım açık kaldı sevgilim hemen videoyu değiştirip konuyu kapatmaya çalıştı videoya tekrar döndürdüm
Ali kadınla nasıl birlikte oldugunu işte iğrenç bir dille anltıyo kadına sordum dulum ama a*** dar dedi fln bunu duyunca utancımdan kapat dedim oda kapattı hemen aliyle ahmet birlikte tatile gitmişti sevgilimin söylediğine göre bu olay orda geçiyo
Yani ali karısını aldatmış zaten tahmin ediyodum bekar gibi yaşıyo şuan sevgilimle biraz mesafeliler ama bir telefonunla sevgilim koşa koşa gider oturur içer onla gezer üstelik 1 senelik evli ve ballandıra ballandıra anlatıyoda bir kişi bile çıkıp sen naptın utanmıyomusun demiyo herkes gülüyo dinliyo sevgilim konuya dahil olmuyo
Şimdi belki o olayda sevgilimde geçiyo bilmiyorum videoyu bir daha izleyeceğimi söyledim
Ve asla erkek erkeğe şehir dışına çıkamayacagını söyledim tamam dedi yeminler etti benim alakam yok o yapıyo diye ben biye yapıyım fln diye
Bir dahaki buluştugumuzda ona uygun bir dille arasına mesafe koyması gerektiğini bir daha bir yere onunla gitmemesini istediğimi bunların kknuşuldugu ortamda nasıl durdugunu ne biçim bir arkadaşı oldugunu söylesem bana banane ondan ben kendime bakarım diyecek
Yada aman banane o onların sorunu o diyip görüşmelerine samimi olmasına müsade mi ediyim en yakındi arkadaşıdır bu arada laf bile söyletmezdi normalde ama elime koz geçti ?
Senlik bişey yokki. Benim arkadaşım nikahsız birlikte yaşıyor banane. Bana ters ona normal ama ben onu arkadaşım olarak çok seviyorum.

Herkese iyi geceler
Valla ben böyle birşeyi asla normal karşılayamıyorum.. Karakterli insanlar böyle birşey yapmayacağı gibi yanında konuşulurken de gülmez.. Demek ki hepsi aynı..

Düşünüyorum eşim ve onun birçok arkadaşını üniversiteden beri tanıyorum onların içinden böyle bişey yapan olsa bile utanır alacağı tepkiden çekinir asla anlatmaz.. Tabi kimseye de kefil olamam ama ben gördüğüm kadarını söyledim.. Benim eşim de böyle çirkin bir muhabbeti videoya çekse ya da telefonunda bulundursa falan ben arkadaşı ile mesafe koymasını falan geçiyorum direk eşimden soğurdum herhalde.. Bu kadar iğrençlik de olmaz artık yazıkkk.. 😶😶

Bu aldatan insanları asla anlamıyorum kişi farklı olunca ne oluyo yani eline ne geciyo 😡 sevgiline gelince senin uyarmanla yada tavrınla değil bence kendi aklıyla uzaklassin o tarz bı arkadaştan çünkü gerçekten kişilik bozukluğu bı insan bunu yapamaz içki masasına meze hiç yapamaz adamlık değil bence bu
onu bir başari zannediyorlar bence. karisindan gizli bir sey yapiyor ve karisi bunu anlamiyor ya, onun icin bir ego tatmini ve başari bence. yillar once biriyle cikiyordum. bu ciktigim kisinin ikizi vardi. ikizi evli kadinlarla yatmayi hedef haline getirmis, oldukca ahlaksizdi. acaba derdim benimki de kardesine benzemis midir diye korkardim. beni de ayni is yerinde calistigi bi kizla aldatti. simdi evli. ama gozu disarda oldugunu duydum.

Ali kadınla nasıl birlikte oldugunu işte iğrenç bir dille anltıyo kadına sordum dulum ama a*** dar dedi fln bunu duyunca
Böyle şeyleri okuyunca eşimden Allah bin kere razı olsun diyorum. Güzel ahlak bambaşka bir şey. Eşim yanında böyle iğrenç muhabbetler yapan insanları tutmaz. Hayatına dahil etmez. Sessiz kalmak yeterli değil böyle durumlarda. Arkadaşını iyi seçmek gerekir. Sevgilinizdede çok hata var.

Biraz tepkiler abartılı değil mi kadınlarda ve erkeklerde arkadaşlığa bakış farklıdır. Kendiniz gibi düşünmeyin. Ben hayatındaki insanı kısıtlayarak bi sonuç alabileceğini sanmıyorum. Yapacak olan yapar. Senin kısıtlamanla bi şeylerden geri durması onu yalana da sevkedebilir.

X