Karmakarışık

Hrsy

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
13
2
29
Öncelikle nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum 2 yıllık evliyim eşimle çok iyiydik yani gerçketen çok güzel bir ilişkimiz vardı bakışlarımızdan anlardık herşeyimizi şimdi ise sanki artık birbirimizi anlamıyorsunuz gibi hissediyorum bilmiyorum ya da ben öyle hissediyorum.hamilelik sürecim eşimle çok güzel geçmişti tabiki de sıkntılar yaşadım hamileliğimde suyumun azalması pıhtılaşma falan derken zor bir süreç geçti son zamanlarda doğumunu ailemin yanında yapmaya karar verdik ikimizde ben başta tereddütlüydüm aslında çünkü benim ve onun ailesi aynı şehirdelerdi neyse doğumum gerçekleşti işte bebeğim sarılık geçirdi falan bikaçgün benim ailemin yanındaydım sonra ben tekrar rahtszlandım hastanelerdydij yani ilaç kullanmak zorunda kaldım bebeğimi emziremedim bu yüzden. tuttrdı bizimkilerin yanına gidelim dye daha 10 günlük bebeğimle ve rahatsızlığında var psikolojik olarak iyi değilim zaten dedim ki biraz toparlayayım öyle gideriz yok ısrarla götürdü beni ona öyle çok kırıldımki beni anlamamasına o günden sonra ona karşı çok farklı düşünmeye başladım neyse biz geri döndük evimize falan mecburen çalışmam lazımdı bebeğim 2 buçuk aylıkken kayınvalidem geldi bu sebepten neyse herşey çocuğum için dedim ve bu duruma alışmaya çalıştım ama bazen öyle bir an geliyo ki alışamıyorum kızlar kafayı yicek gibi oluyorum bana yardımcı oluyo evet yemeğimi falan yapıyo tamam ama size şöyle anlatıyım mesela ben çocuğu yere koyuyorum 3 ayından sonrası bahsediyorum arada dönme hareketleri yaptryrum mesela geliyo beli acır diyo kucağına almak istiyo belli bir ayında sonra karın üstü yaptryrum benim gözlerime bakıyo al diye diyo sonra bazen odama girerken çocukta yanımda oluyo tıklamadan odama giriyo. Yatana kadar zaten bizle birgün tatlı yaptım eşim çok beğendi Kayınvalideme sorduğunda o eltimi kattı hemen yok oda yapmıştı herkes beğenmişti dedi.beğenip beğenmediğini bile cevap vermedi yani . O gün o kadar KTÜ oldum ki yani daha bir sürü şey var aslında benim için büyük olan şeylerde var herşeyi anlatamıyorum yazsam dolar burası eşimin beni anlamaması yoruyo beni kayınvalidem geldi geleli ilgisisiz birbirmize bunlar olmadan önce o kadar iyidikki şuan kendimi sorgular oldum ben mi büyütüyorum bilmiyorum çok yoruldum artık hiç mutlu değilim bebeğime yansıtmaya çalışıyorum bu halimi ama bilmiyorum biraz uzun oldu k bakmayın

X