Karnımda kasıklarımda iğne batması gibi acı !!!

megryann

Aşkımın aşkı....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
5.905
38
Arkadaşlar arada bir karnımda yada kasıklarımda sanki içimi tırmalıyorlarmış gibi acı oluyor.İğne batırıyorlar gibi sanki.... Rahim büyüdüğü içinmi oluyor yoksa başka bir sebeptenmi oluyor?

Birde sağ bacağım çok ayakta durunca çekme yapıyor sonrada ağrısı belime vuruyor.Bunun nedeninide anlayamadım.Sağ yumurtalıkta kist vardı o yapıyor olamaz değilmi?

Bendede aynı şıkayetler vardı doktorum dış gebelikten şüpelendi ama çok şükür degilmiş.rahim büyüdügü için oluyormuş..

benim de karnımda aynı şikayet vardı doktorum magnezyum eksiklliğinden olur dedi ilaç verdi.
bir daha olmadı çok şükür

Hımmm demekki magnezyum eksikliğide neden oluyor buna.Doktoruma bir sorayım yine kesin vitamin verecek ama içemiyorum mahvediyor midemi.Doğal yollardan almaya çalışayım bari...

bende ayni dertden sikayetciydim bu konuya benzer bende acmistim canim.
ayni dedigin gibi benimde sol bacagimda cekiyordu sol kasigimda sizi vardi. oda rahim buyudu içinmis burda okumustum.
çok sukur gecti. bol bol sut istim bacagimin agrisi ondanmi gecdi bilmiyorum..

banada bebişim yerlesirken cok büyük agrı cekmiştim ama en fazla 10 dakika sürüyordu

Benimde 2 gündür sol göğsümde iğne gibi batmalar var.dün gece çok rahatsız etti sanki kalbimin içine kadar batıyor.sağ tarafımındada ağrılar oluyor.dr banada onun için magnezyum verdi ama göğüs ağrısını anlamadım aranızda hiç yaşayan oldumu?

bende ayni dertden sikayetciydim bu konuya benzer bende acmistim canim.
ayni dedigin gibi benimde sol bacagimda cekiyordu sol kasigimda sizi vardi. oda rahim buyudu içinmis burda okumustum.
çok sukur gecti. bol bol sut istim bacagimin agrisi ondanmi gecdi bilmiyorum..

Canım midem yüzünden süt içemiyorum ama yoğurda biraz yükleneyim bari belki bir faydası olur....

Benimde 2 gündür sol göğsümde iğne gibi batmalar var.dün gece çok rahatsız etti sanki kalbimin içine kadar batıyor.sağ tarafımındada ağrılar oluyor.dr banada onun için magnezyum verdi ama göğüs ağrısını anlamadım aranızda hiç yaşayan oldumu?

Canım seninde göğüs büyüdüğü için acıyor olabilirmi acaba?Yada karnın büyüdüğü için baskımı yapıyorki kemiklere falan...

banada bebişim yerlesirken cok büyük agrı cekmiştim ama en fazla 10 dakika sürüyordu

Yok canım benimki öyle bir şey değil.Ne çok oturabiliyorum ne çok ayakta kalabiliyorum.Hemen belimin sağ tarafına ağrı giriyor arkasındanda bacağıma iniyor ve bacağım çekme yapıyor yürürken.Zaten otururkende sola doğru yüklenerek oturuyorum sağ tarafımda doluluk varda sanki oraya yüklenince batacakmış gibi oluyor....

Yok canım benimki öyle bir şey değil.Ne çok oturabiliyorum ne çok ayakta kalabiliyorum.Hemen belimin sağ tarafına ağrı giriyor arkasındanda bacağıma iniyor ve bacağım çekme yapıyor yürürken.Zaten otururkende sola doğru yüklenerek oturuyorum sağ tarafımda doluluk varda sanki oraya yüklenince batacakmış gibi oluyor....

anladım canım cok gecmiş olsun bi doktoruna danıs istersen

beldeki agri bel fitigi olabilir. hamilelik ilerledikce omuriligin pozisyonu da degistiginden bele olan baski daha da artiyor ve bu baski ozellikle siyatik siniri uzerinde oldugunda benzer probemler yasanabiliyor. bende de ayni sikayet var. doktor yuzmeyi onerdi. diger egzersizler yaramiyor cunku. oturmama dikkat ettigimde azalir gibi oluyor sonra unutup ters bir hamlede yine basliyor. cok dikkat etmek lazim. gecmis olsun!

kasıklarımda batma benımde oluyor hatta kısa bı sure once konu acmıstım bunla ılgılı. doktor genısleyen rahımle alakalı anı hareketler yapma dedı...

X